22 Haziran 2018 Cuma

  • 4,712 TL
  • 5,487 TL
  • 192,69 TL
  • 95.371
ISPARTA 21°
GECE GÜNDÜZ DEVAM !

GECE GÜNDÜZ DEVAM !

YİNE KÜÇÜKGÖKÇELİ KAVŞAĞI YİNE KAZA

YİNE KÜÇÜKGÖKÇELİ KAVŞAĞI YİNE KAZA

ISPARTA-ANTALYA YOLU KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR

ISPARTA-ANTALYA YOLU KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR

ZİNCİRLEME KAZA 6 KİŞİ YARALANDI

ZİNCİRLEME KAZA 6 KİŞİ YARALANDI

"BENDE EMNİYET MÜDÜRÜ OLMAK İSTİYORUM"

Isparta Bağlar İlköğretim Okulu öğrencileri, polisin eğitim desteğine teşekkür etmek amacıyla İl Emniyet Müdürü Mehmet Or'u makamında ziyaret etti.

Isparta
 
Merkez Bağlar İlköğretim Okulu öğretmen ve öğrencileri, emniyet mensuplarının okullarında yaptığı çalışmalardan memnun kaldıklarını ifade etmek amacıyla İl Emniyet Müdürü Mehmet Or’a teşekkür ziyaretinde bulundular.

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü’nün, okul güvenliği ve okulda yapılan çalışmalarından memnun olduklarını vurgulayan okul eğitimcileri, öğrencilerin gözündeki polis imajının Toplum Destekli Polislik sayesinde değiştiğine işaret etti.

İlk defa emniyet müdürü ile bir araya gelme fırsatı bulan ilköğretimli öğrenciler, merak ettikleri tüm soruları tek tek sordular.

Sıcak diyaloglar içersinde geçen ziyaret esnasında 4 öğretmen ve 8 öğrenci yer alırken ziyarette konuşan İl Emniyet Müdürü Or, polisin ildeki asayişi sağlamanın yanı sıra eğitim konularında da görevlerinin bulunduğunu belirterek, öğrencilerin güvenli şekilde eğitim öğretim görmeleri adına çalışmaların devam edeceğini söyledi.

Isparta Emniyet Müdürlüğü olarak, okullarda güvenli eğitimin sağlanması adına görevli okul polislerinin bulunduğunu kaydeden Or, buna ek olarak Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekiplerinin de bölgelerindeki tüm okulları gezerek, karşılaştıkları sıkıntıları çözme noktasında olumlu çalışmalar yaptığını belirtti.

Or, konuşmasının ardından öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti.

“BENDE EMNİYET MÜDÜRÜ OLMAK İSTİYORUM”

Bir öğrencinin, ‘Emniyeti nereden yönetiyorsunuz?’ sorusu üzerine, yaptıkları çalışmaları anlatan Or, minik öğrenciye büyüyünce ne olmak istediğini sordu.

‘Bende sizin gibi emniyet müdürü olmak istiyorum’ cevabını alan Or, ziyaretin geri kalan kısmında heyeti odasında kabul ederek, makam koltuğunu bir süreliğine ilköğretim öğrencisine bıraktı. Renkli görüntülerin ardından Emniyet Müdürü Or, öğretmen ve öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

SINAV ÖNCESİ SİNEMA ÖDÜLÜ!

Öte yandan Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, yaptığı sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Bağlar İlköğretim Okulu’nda eğitim öğrenim gören 100 öğrenciyi, sınav öncesinde sinema filmi ile ödüllendirdi.

 

İl Emniyet Müdürü Mehmet Or’un talimatıyla öğrencilerin okuldaki sınavları öncesinde moral ve motivasyonlarını artırmayı hedefleyen Toplum Destekli Polis Ekipleri, bugün 100 öğrenci ile birlikte ‘Çanakkale 1915’ filmine gidiyor.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR