22 Mayıs 2018 Salı

  • 4,577 TL
  • 5,390 TL
  • 189,93 TL
  • 102.258
ISPARTA 25°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

BELEDİYEYE BOYALAR NEREDEN ALINDI?

Ak Parti'nin eski ilçe başkanlarından ve ilçemizde inşaat ve inşaat malzemeleri ticaretiyle uğraşan Halil Kılınç, geçtiğimiz Cuma akşamı Kanal3 televizyonunda katıldığı canlı yayında, kendisine mesnetsiz iftira atmaya kalkan Tekin Bayram'a cevap verirken, ilginç ve komik bir gerçeği de ortaya çıkarmış oldu.

Isparta

 Halil Kılınç konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Yerel seçimlerde gitmedik parti bırakmayan ve bunun üstüne milletimize haddi olmadan ahlak dersi vermeye kalkan Yalvaç Belediye Başkanı Tekin Bayram, katıldığı televizyon programında, cevap verme şansımızın olmadığı bir şekilde haksız ve dayanaksız iftiralarla şahsıma yönelik karalamalarda bulunmaya teşebbüs etmiştir. İzlemeyen vatandaşlarımız belki bilgi sahibi değildir, aynen şu cümleleri sarf etmiştir: ‘Belediyeye ait binaların dış cephe boyalarına dikkat ederseniz, değişik renklerde boyanmıştır. Bunun nedeni bu arkadaşımız (Halil Kılınç) elinde kalan ne kadar boya varsa belediyeye satmıştır. O zaman bu boyaları bu şekilde değerlendirmiştir. Hatta birbirinden farklı desen ve ebatlarda fayanslar da belediyeye satılmıştır.’

 Yüce Rabbim, iftira atarak beni kamuoyunun önünde kötü duruma düşürmeye çalışan bu şahsı öyle komik duruma düşürmüştür ki, bizlere atmaya çalıştığı iftiraya mevzu olan konudaki firma, bizim firmamız değil, kendisine yakınlığıyla bilinen Özdemirler Yapı’dır. Tekin Bayram’ın televizyonda söylediği mesnetsiz iftiralarda söz konusu olan Belediye binası ve Rampalı Çarşı’ya alınan boyalar firmamız tarafından verilmemiştir. Söz konusu boyalar dönemin Belediye Başkanı Sayın Yalçın Bulgurcu tarafından ihale ile bir kamyon olarak Özdemir Yapı’dan alınmıştır. Bahsetmiş olduğu fayanslar mevzuu da şöyledir: Sayın Yalçın Bulgurcu, heyet olarak birim amirleri ve meclis üyeleriyle birlikte işyerimize gelerek, Şefkatevi’ne 250 metrekare kadar fayans aldılar ve bu malzemenin bedelinin yarısını da bağış yapmamızı istemişlerdir. Biz de böyle kutsal bir yardımdan kaçınmadık ve yarısını firma olarak bağış yaptık. Verdiğimiz fayanslar bunlardır. Bunun haricinde alınan fayanslar da, duyumuma göre Sayın Yalçın Bulgurcu tarafından Kütahya Seramik Fabrikası’na gidilerek ihraç artığı ve defolu mallardan almıştır. Bu şekilde iftiralar devam ettiği takdirde hukuk yolunu da kullanacağımı bildirir, kamuoyuna duyururum.”

 İşte iftiracı başkan, iftira etme işini de yüzüne bulaştırarak bir kez daha kamuoyu nezdinde rezil olmuş ve kendine yakın Özdemirler Yapı’yı lekelemiş oldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR