27 Ocak 2021 Çarşamba

BABAANNESİNİ ÖLDÜREN TORUN TUTUKLANDI

BABAANNESİNİ ÖLDÜREN TORUN TUTUKLANDI

ISPARTA'DA KAFEYE BASKIN YAPILDI

ISPARTA'DA KAFEYE BASKIN YAPILDI

KISITLAMALAR KALKACAK MI? İKİNCİ KADEMEYE GEÇİLİYOR!

KISITLAMALAR KALKACAK MI? İKİNCİ KADEMEYE GEÇİLİYOR!

BABASININ ÖLDÜĞÜNÜ ÖĞRENDİ

BABASININ ÖLDÜĞÜNÜ ÖĞRENDİ

BELEDİYEDE 2 PERSONELİN TESTİ POZİTİF ÇIKTI

BELEDİYEDE 2 PERSONELİN TESTİ POZİTİF ÇIKTI

Isparta

Isparta'da koronavirüs vaka sayıları tekrar artışa geçti. Eğirdir Belediyesi binasında bulunan Emlak ve Gelir Servisinde çalışan 2 personelin koronavirüs testi pozitif çıktı.

Eğirdir Belediyesi Emlak ve Gelir Servisinde görev yapan  2 personel Covid-19 testi pozitif çıkmasının ardından tedavi altına alındı. Diğer çalışan ve temas halinde olduğu toplam 6 personele de test yapılacağı öğrenildi.

Eğirdir Belediyesi Emlak ve Gelir Servisinde dezenfekte çalışmaları yapılırken, bir süre hizmet veremeyeceği edinilen bilgiler arasında yer aldı.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Avkt0132

13 Ocak 2021 Çarşamba 21:42

PORTEKİZ MAHKEMESİNİN VERDİGİ KARARA GÖRE CORONA TEST SİSTEMİ PCR. nin DOGRULUK ORANI YÜZDE 3 MÜŞ YANI YÜZDE 97 HATALI YANLIŞ SONUÇ VERDİGİ TESPİT EDİLİP KARARA BAGLANMIŞ. VE TÜM YASAKLARA KALDIRILMIŞ. MAHKEMENİN BU KARARINA GÖRE DÜNYADA VAKA SAYISI SADECE YÜZDE 3 GERİ KALAN YÜZDE 97 YALAN VE KORKU SADECE. İsteyen haberi bulup okusun internetten yani.

Hüseyin

13 Ocak 2021 Çarşamba 15:43

500 defa yazdık tam kısıtlama olacak özellikle hafta sonu marketler hafta içi 5 de kapanacak. Kenar marketler gece 10 a kadar açık. Ağızda maske yok sigara gidin çarşıya herkes dükkan önü ara caddeler içiyor. İçmeyenler hariç. Laylom paxarcı yarıdan çoğu maske çenede ağızda sigara. Uyan yok. 1000 defa dedim sivil ekip denetleyecek bu kadar ama üst amirlerden ilgilenen yok

Geyveli osman

13 Ocak 2021 Çarşamba 15:00

Ispatta da herkese bir test yapsınlat bakalım ,dogru durüst test.Sayı en az 10000 kisiden az olmaz herhal de?Milletin test yaptirmaya gucü yetiyor mu?

Vaka

13 Ocak 2021 Çarşamba 14:46

Sokağa çıkma yasağında herkes dışarıda olursa bitmez bu vakalar

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR