27 Mayıs 2018 Pazar

  • 4,707 TL
  • 5,492 TL
  • 196,80 TL
  • 103.200
ISPARTA 22°
MUHTEŞEM KARŞILAMA

MUHTEŞEM KARŞILAMA

ISPARTA'DA YANGIN PANİĞİ

ISPARTA'DA YANGIN PANİĞİ

ISPARTALI ANNE 2 ÇOCUĞUNU ÖLDÜRDÜ

ISPARTALI ANNE 2 ÇOCUĞUNU ÖLDÜRDÜ

ISPARTA'DA YILANLAR BÜYÜK PANİK YARATTI

ISPARTA'DA YILANLAR BÜYÜK PANİK YARATTI

BELEDİYE MECLİSİNDEN TERÖR ÖRGÜTÜNE KINAMA

Eylül ayı ilk oturumunu yapmak için toplanan Isparta Belediye Meclisi eli kanlı terör örgütünü lanetledi.

Isparta

Önceki gece Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde çıkan çatışma sonucundaki 10 şehidin acısı Belediye Meclisinin de gündemine geldi.

Meclis Başkan Vekili Seyfettin Kalem terörü kınadıklarını belirtirken, meclis üyeleri adına bir açıklama yapan meclis üyesi Metin Kaya teröre lanetlediklerini belirtti. Eli kanlı terör örgütü PKK tarafından Beştüşşebap ilçesinde dört farklı noktadan düzenlenen saldırı sonrası şehit olan 10 vatan evladı için Isparta’da da tepkiler vardı.
 
Belediye Meclisi’nin ilk gündem maddesi terörü lanetlemek oldu. Hain saldırıcı sonucu 10 şehidin ailesine sabırlar dilediğini ve Türk Milletine başsağlığı diliyerek bu acıların son bulmasını istediklerini ifade eden Meclis Başkan Vekili Seyfettin Kalem terörü lanetle kınadıklarını söyledi. Ardından tüm meclis üyeleri adına bir açıklama yapan Belediye Meclis Üyesi Metin Kaya ise terörü lanetledikleri açıklamasında şu görüşlere yer verdi. “terör örgütünün son günlerde gerçekleştirmiş olduğu hain saldırıda çok sayıda askerimiz, polisimiz ve sivil vatandaşlarımız şehit edilmiştir. Milletimizin birlik ve beraberliğini bozmaya, ülkemizi bölmeye amaç edinen ve kanla beslenen bu alçak hainler faaliyetini her geçen gün arttırmaktadır.
 
Eli kanlı terör örgütü ve onun destekçileri şunu unutmasınlar ki; Necip Türk Milleti en zor günlerinde bile birlik ve beraberliğini bozmadan, tüm sıkıntılı günlerinden zaferle çıkmıştır. Bunun farkına varmayan hainler varsa dönüp tarihimize baksınlar. Milletimiz dün olduğu gibi bugünde terör belasına karşı tek ses, tek yürek, tek yumruk olarak, son nefer son nefesine kadar mücadele ederek üstesinden gelecektir. Türkiye Cumhuriyeti’nin gücüne, necip Türk Milletinin birlik ve beraberliğine, aziz vatanımızın bütünlüğüne karşı bölücü terör örgütünün artan hain saldırılarını nefretle ve şiddetle kınarken, aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli aileleri ile Türk Milleti’ne başsağlığı ve sabır dilerken, kahraman ordumuza ve polis teşkilatımıza Allah’tan kuvvet, kudret ve başarı diliyoruz.”dedi.
 
KANAL 32 TV'NİN HABERİ TIKLA VE İZLE...
 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR