02 Temmuz 2020 Perşembe

ISPARTA
KİRAZ ÜRETİCİLERİ İLE BULUŞTULAR

KİRAZ ÜRETİCİLERİ İLE BULUŞTULAR

SÜREYYA SADİ BİLGİÇ GÖREVİNE DEVAM EDECEK

SÜREYYA SADİ BİLGİÇ GÖREVİNE DEVAM EDECEK

KÖYÜN GEÇİM KAYNAĞI OLDU

KÖYÜN GEÇİM KAYNAĞI OLDU

RANDEVU SİSTEMİ UYGULANACAK

RANDEVU SİSTEMİ UYGULANACAK

BELEDİYE MECLİSİNDEN FLAŞ KARAR KARAYOLLARI UYARILACAK

BELEDİYE MECLİSİNDEN FLAŞ KARAR KARAYOLLARI UYARILACAK

Isparta

Belediye Meclis Üyesi ve Meclis Kontenjanından Belediye Başkan Yardımcısı olan Fahretdin Gözgün, iki meclis üyesiyle birlikte meclise bir teklif vererek, şehrin trafik yoğunluğunun azaltılması için Kolçelik ve Otogar Katlı Kavşak projelerinin ve yapımına başlanmış olan Isparta – Burdur Dostluk Yolunun bir an önce bitirilmesi talebinde bulunulmasını istedi.

Belediye Meclisinin Haziran ayı ilk toplantısı dün gerçekleştirdi. Meclis Salonunda Meclis 1. Başkanvekili Mehmet Ali Şenol’un başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, meclisin Ak Partili üyesi ve Ak Parti Grup Sözcüsü Fahretdin Gözgün tarafından mevcut gündem maddelerine ilave olarak gündem maddesi teklifi yapıldı.

GÖZGÜN; “BU ÜÇ PROJENİN İVEDİLİKLE

YAPIMASI SON DERECE ÖNEMLİ”

Belediye Meclisi 1. Başkanvekili Mehmet Ali Şenol gündem maddelerini okumasının ardından söz alan Fahretdin Gözgün, gündeme ilave edilmek üzere bir tekliflerinin bulunduğunu belirterek; “Belediyemiz sorumluluk alanından geçen karayolu üzerinde kalan Kolçelik ve Otogar Katlı Kavşak Projelerinin ve yapımına başlanmış olan Isparta – Burdur Dostluk Yolunun ilimiz trafik yoğunluğunun azaltılması amacıyla, Karayolları Bölge Müdürlüğünce ivedilikle yaptırılmasının görüşülmesinin meclis gündemine alınmasını arz ve teklif ediyoruz” dedi.

İMAR KOMİSYONU KONU

HAKKINDA RAPOR HAZIRLAYACAK

Belediye Meclis Üyesi ve Meclis Kontenjanından Belediye Başkan Yardımcısı olan Fahretdin Gözgün’ün yanı sıra Ak Partili meclis üyeleri Mehmet Ören ve Özler Erdoğan’ın imzasını taşıyan teklif daha sonra oy birliği ile meclis gündemine dahil edildi ve İmar Komisyonuna havale edildi. Söz konusu komisyon, Meclisin Cuma günü yapılacak olan Haziran ayı son toplantısına kadar konu hakkında bir rapor hazırlayacak ve söz konusu toplantıda meclise sunacak.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

zafer

11 Haziran 2019 Salı 18:24

kavşakların üsten olması dileklerimle alttan yapılan kavşaklarda işkence ve zulum olmakta kavşak yeri uygun

Araslı

11 Haziran 2019 Salı 15:31

Güneykentli bu işi biliyor. Karayolları Genel Müdürüne talimatı verdi mi iş tamam. Yoksa olacağı yoktu. ITKM’yi de verip kurtulduk mu o da tamam. Dimi

selim

11 Haziran 2019 Salı 14:51

seçkin yurdunun bulunduğu kavşak,şu andaki otogar kavşağı,yıldırım şekerlemenin bulunduğu kavşak bunlar bir bütün olarak düşünülmeli.şehir belli saatlerde bir yerden bir yere sanki göç ediyor ve trafik tıkanıyor.Altarnetif yolların yapılması gerekir,hızırbeyden,ışıkkentten üniversiteye şehir içine girmeden bir yol,halıkentten vatan mahallesinden keza öyle .şehir hastanesinin bulunduğu karayolları kavşağı keza öyle

Modern evler sakinleri

11 Haziran 2019 Salı 14:17

Dun gece Yolcu otobüsü kaza yaptı gece 2 de

culfa

11 Haziran 2019 Salı 13:50

Yusuf Ziya Günaydın karayolları hakında söyledikleri doğruymuş.Adam haklıymış

Üniversite personelleri

11 Haziran 2019 Salı 12:24

KolÇelik Kavsağı için 5 yıldır aynı şey soyleniyorYapıldı yapılıyor Com tr

Yakın'da

11 Haziran 2019 Salı 11:32

Sizin Sayeniz'de Çok Yakın'da Tekerler Dömeyecek Motorlar Çalışmayacak O Zaman Tırafik Kökten Çözülecek O Gün Size Hiç Mi Hiç Gerek Kalmayacak.

vatandaş

11 Haziran 2019 Salı 09:51

DEMEKKİ YZG BAŞKAN BAZI KONULARDA HAKSIZ DEĞİLMİŞ. KARAYOLLARI VS. İŞ YAPMAMIŞ. FAKAT BU DURUM BELEDİYEYE MAL EDİLMİŞ.

Mehmet

11 Haziran 2019 Salı 07:58

Katlı kavşak yapmayın kardeşim şehrin silüetini bozuyor battı çıktı yapın

Abdullah

11 Haziran 2019 Salı 05:19

Süreyya vekile ayıp olmuş. Bunlar iktidar partisi değilmi?

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR