26 Mayıs 2018 Cumartesi

  • 4,707 TL
  • 5,492 TL
  • 197,88 TL
  • 103.200
ISPARTA 20°
KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

BELEDİYE İÇİN İLK ADAY ADAYI KODALOĞLU

Yerel seçimlerde belediye başkan aday adayı olacağını uzun zaman önce açıklayan işadamı İrfan Kodaloğlu yüzde 99 adayım şeklinde konuştu.

Isparta

 

Yalvaç’ta yerel seçimlere kimler nasıl hazırlanıyor? Kim hangi partiden aday olacak? En çok merak edilen konulardan birisi. Yerel seçimlerin 2012 yılında erkene alınma ihtimalinin ortaya atılmasının ardından yaşamını İstanbul’da sürdüren Yalvaçlı işadamı İrfan Kodaloğlu AK Parti’den Yalvaç Belediye Başkan aday adayı olacağını açıklamıştı.
BEN BAŞIN ADAYIYIM
Yerel seçimlerin normal süresinde yapılacağını kesinleşmesi üzerine adaylık konusunda bir daha bir açıklamada bulunmayan Kodaloğlu geçtiğimiz Cuma günü Isparta’ya gelerek bazı temaslarda bulundu ve Yalvaç’a geldi. Çınaraltı Meydanı’nda konuştuğumuz İrfan Kodaloğlu’na ilk sorumuz ‘aday adaylığı konusundaki düşüncelerinizde bir değişme var mı?’ oldu. Kodaloğlu net bir şekilde sorumuzu yanıtlayarak ‘Ben başın adayıyım. Bak başın adayıyım diyorum ne dediğimi anladın değil mi? Yüzde 99 adayım ama arabanın tekeri patlar şu olur bu olur onu bilemem ancak o da yüzde 1 olasılık’ dedi.
TÜCCAR ZİHNİYETLİ BİR YÖNETİM ESASI HAKİM OLACAK
 Belediye Başkan aday adayı olacağı konusunda oldukça kararlı olan İrfan Kodaloğlu nasıl bir belediye yönetim modeli benimseyeceğini de açıkladı. ‘Belediyelerde bürokrasiye dayalı ve kuralcı bir sistemi asla tasvip etmiyoruz. Benim yönetim anlayışım tüccar zihniyetli olacak ve yatırımcılığa yönelik bir belediye oluşturacağız. Halka rağmen siyaset yapmayacağız halkla beraber bir belediye yönetimi oluşacak. Yeri gelecek orman kanunu ile iş yapacağız yeri geldiğinde de kanunlardan asla taviz vermeyeceğiz’ dedi.
YERLEŞKEYE DAVET EDİLDİ SDÜ
Yalvaç Teknik Bilimler Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr Şakir Şahin ve Büyükkutlu Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr Ramazan Armağan tarafından öğle yemeğine davet edilen Kodaloğlu daha sonra Kılıçaslan Yerleşkesine geçti. Birlikte yenilen öğle yemeğinin ardından okulda incelemelerde bulunan Kodaloğlu, okulun ihtiyaçları ile ilgili okul müdürlerinden bilgi aldı. Doğu bloklarının yapımı için ödenek sıkıntısı bulunan okula M

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR