20 Mayıs 2018 Pazar

  • 4,490 TL
  • 5,287 TL
  • 186,41 TL
  • 102.410
ISPARTA 25°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

Belediye hız kesmiyor

Isparta Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğü'nce çalışmaları 15 Eylül'de başlatılan ve 1 Ekim 2012 tarihi itibariyle tamamlanması hedeflenen Kutlubey Mahallesi Kafeler Bölgesi'nde çalışmalar aralıksız sürdürülüyor.

Isparta

Çalışmaları yerinde inceleyen ve gelinen nokta hakkında ilgili müdürlerden bilgiler alan Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın, çalışmaların belirtilen süre içerisinde bitirileceğini, çalışmalar esnasında bölge esnafı ve vatandaşların kendilerine gösterdikleri hoşgörüden mutlu olduğunu söyleyerek, “Çalışmalarımızı esnafımızın kazancına mani olmayacak şekilde sürdürmeye büyük gayret gösteriyoruz. Esnafımız ve vatandaşlarımız kısa sürelide olsa ağır eziyeti göğüslüyorlar, bu anlayışlarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın, bir yandan altyapı çalışmaları, diğer taraftan yoldaki eski Arnavut taş döşemelerinin kaldırılması çalışmalarını bizzat yerinde inceledi. Kafeler Bölgesi’nde sürdürülen çalışmalar kapsamında sokakların çoğunluğunda taşların kaldırılması çalışmaları tamamlandı. Diğer taraftan Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü’nce altyapı çalışmaları devam ediyor. Bazı noktalardaki yağmur suyu ızgara dağıtımı çalışmaları tamamlanırken, diğer taraftan da son olarak Telekom İl Müdürlüğü’nün arkasından inen ve eski Adliye Binası’ndan 6 Mart Atatürk Caddesi’ne bağlanan yolda eski altyapılar yenileriyle değiştiriliyor. Buradaki altyapı çalışmaları ile sokaklardaki taşların kaldırılması çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, zamanı en iyi şekilde değerlendirdiklerini, çalışmaları kısa sürede tamamlamayı hedeflediklerini söyledi.

Altyapı çalışmaları ile diğer çalışmalarda esnafı sıkıntıya sokmamak için yoğun gayret gösterdiklerini belirten Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, “Burayı 15 gün içerisinde tamamlayacağız dedik. Altyapı çalışmalarımız tamamlanıyor. Esnafımız ve vatandaşlarımızın göstermiş olduğu hoşgörüden dolayı teşekkür ediyoruz. Şimdiden yapımını tamamlamak üzere olduğumuz altyapı çalışmalarımız ve diğer çalışmalarımızın hayırlı olmasını diliyorum. Bölgedeki çalışmalarımızı akşam saatlerinde daha çok yoğunlaştırıyoruz. Çalışmalarımıza gece saat 24.00’a kadar devam ediyoruz. Esnafımızın bizlere gösterdiği hoşgörü beni çok mutlu ediyor. Esnafımızın kazançlarına engel olmamaya çalışıyoruz. Buradaki incelemelerim sırasında esnafımızın bir şeyler ikram etme yarışı ve cömertlikleri bana sevinç ve mutluluk veriyor. Burayı 15 gün sonra pırıl pırıl bir yer olarak esnafımıza ve vatandaşlarımıza teslim edeceğiz” dedi.

 
 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR