21 Mayıs 2018 Pazartesi

  • 4,541 TL
  • 5,333 TL
  • 188,59 TL
  • 103.207
ISPARTA 23°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

Belediye Başkanına Molotoflu Tehdit

Belediye Başkanına molotof kokteylli ve kibritli tehdit mesajı...

Isparta

Güneykent Belediye Başkanı Fahrettin Gözgün’ün kendisinin ve babasının evinin önüne geçen hafta Molotof kokteyli ve kibrit bırakıldığı öğrenildi. Belediye Başkanı Gözgün olayı doğrulayarak “kimin yada kimlerin yaptığı konusunda bir fikrimiz yok. Biz işimizin başındayız. Üstü kapalı tehditlerle yılmayız” dedi.

 

Güneykent Belediye Başkanı Fahrettin Gözgün’e geçtiğimizhafta belediyeye alınan yeni kamyonu almak amacıyla Ankara’da olduğu sırada,kendisinin ve babasına ait evin önüne Molotof kokteyli ve kibrit koymak suretiyle tehdit edildiği öğrenildi.

 

Belediye başkanı Gözgün “biz beldemize hizmet amacıyla çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bu noktada Ak belediyecilik çalışmalarına üstü kapalı tehdit mesajları ile ket vurmaları mümkün değil. Bugüne kadar bir tehditmesajı almamıştım, o nedenle kimin yada kimlerin yapmış olabileceğine ilişkindebir fikrim yok” diye konuştu.

 

Belediye Başkanı Gözgün beldenin araç parkına yeni araçlar kazandırmak için çalışmalarına hız verdiklerini söyleyerek “olay zaten ben Ankara’ya belediyemizin yeni aracını almak için gittiğimde meydana geldi. Buyılki hedefimiz araç filomuzu genişletmekti. Bu doğrultuda bir tane bakanlıktan hibe çöp kamyonu, bir tane hibe süpürme kamyonu, ayrıca bir makam aracı, bir hizmet aracı, bir otobüs, bir kamyon ve birde iş makinesi aldık hedefimizde bir otobüs ve bir traktör daha almak var. Ak belediyecilik doğrultusunda ak araçparkımızı tamamen yenilemeyi hedefliyoruz. Biz tehditlerle değil hizmetle uğraşıyoruz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

HARUN

23 Ekim 2014 Perşembe 19:47

SENİ MOLOTOFLA FALAN YILDIRACAKLARINIMI ZANNETTİLER Kİ?SENİ KİMSE YILDIRAMAZ.HALKA HİZMET HAKKA HİZMET ANLAYIŞIMIZLA YOLA VE HİZMETE DEVAM.DURMAK YOK.MOLOF KOYMAK DELİKANLILIK MI?NAMERTLİK BU?

ya

23 Ekim 2014 Perşembe 15:40

kendisi koymuştur.Ya da çekemeyen MHP'li birisi koymuştur.Birden fazla kişinin eli olabilir.

hamdi

23 Ekim 2014 Perşembe 18:45

hemen balıklama atladın mhp koymuştur kendisi koymuştur diyerek sen medyummusun kardeşim.klevya başında çözüverdin olayı.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR