26 Mayıs 2018 Cumartesi

  • 4,707 TL
  • 5,492 TL
  • 196,80 TL
  • 103.200
ISPARTA 20°
KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

Bayramda Bu Fırınlar Çalışacak

Bayramda Bu Fırınlar Çalışacak

Isparta

Isparta Belediyesi 28 Temmuz 2014 tarihinde başlayacak ve 30Temmuz 2014 tarihinde son bulacak olan Ramazan Bayramı dolayısıyla bir dizitedbirler aldı.

 

Belediye her bayram olduğu gibi bu bayramda da vatandaşlarındaha rahat ve huzurlu bir ortamda bayramlarını geçirebilmeleri açısından 24saat esasına göre çalışmalarını sürdürecek. Vatandaşlar bayram boyuncabelediyeden kesintisiz hizmet alabilecek.

 

NÖBETÇİ FIRINLAR

 

Bayram süresince hizmet verecek fırınlarda belirlendi. Bunagöre Bayramın ilk iki günü Yeşilyayla Fırını, bayramın son günü ise Yeşilyayla,Kağan ve Yeni Salman Fırınları ekmek çıkaracak.

 

MEZARLIKLARA ÜCRETSİZ ULAŞIM

 

Isparta Belediyesi bu bayramda da vatandaşların ebediyeteintikal eden yakınlarını Kabristanlıklar da ziyaret edebilmeleri amacıylaKavaklı Camii önünden ücretsiz otobüs kaldırma çalışmasını devam ettiriyor.Buna göre Ramazan Bayramı arifesi olan 27 Temmuz 2014 Pazar günü saat 14.00'danitibaren Halife Sultan ve Asri Mezarlıklara ücretsiz otobüs seferleridüzenlenecek.

 

ARANABİLECEK TELEFON NUMARALARI

 

Isparta Belediyesi vatandaşların daha rahat ve huzurlu birortamda bayramlarını geçirebilmeleri için bayram öncesi ve süre-since gereklitüm tedbirleri aldı. Buna göre Zabıta Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü veMezarlıklar Müdürlüğü 24 saat esasına göre çalışmalarını kesintisiz sürdürecek.Vatandaşların sıkıntıları durumunda aşağıdaki telefon numaralarından istek,şikâyet ve taleplerini iletebilecekleri numaralar şu şekilde:

 

Alo Zabıta: 153

İtfaiye: 112

Mezarlıklar Müdürlüğü:188

Su Arıza: 185

Belediye Santral: 0 (246) 211 60 00

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

hayirli bayramlar

25 Temmuz 2014 Cuma 16:56

Ekmek biterse ekmeleddinden alalim kemal de paket serviscisi bayram boyunca acik

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR