18 Aralık 2018 Salı

  • 5,349 TL
  • 6,088 TL
  • 214,77 TL
  • 90.571
ISPARTA
KORKUNÇ KAZA ÖLÜ VE YARALILAR VAR

KORKUNÇ KAZA ÖLÜ VE YARALILAR VAR

ISPARTA'DA KAÇAK İÇKİ OPERASYONU

ISPARTA'DA KAÇAK İÇKİ OPERASYONU

ISPARTA'NIN ACI KAYBI

ISPARTA'NIN ACI KAYBI

İNTİHAR EDEREK YAŞAMIN SON VERDİ

İNTİHAR EDEREK YAŞAMIN SON VERDİ

BAŞKAN TURAL'DAN TEŞEKKÜR MESAJI

ISPARTA Şoförler ve Otomobilciler Odası Olağan Genel Kurulu'nda yapılan seçimde tekrar başkan olan Ahmet Tural, seçim sonrası selfie (özçekim) yaparak teşekkür mesajı yayınladı.

Isparta

Başkan Tural; "Başkanlığını yapmaktan büyük onur ve gurur duyduğum Isparta Şoförler Otomobilciler ve Nakliyeciler Odasının Olağan Genel Kurul Toplantısını Değerli Üyelerimizin ve Misafirlerimizin katılımları ile birlik ve beraberlik içerisinde tamamladık. Genel Kurulumuzda bizi yalnız bırakmayarak gücümüze güç katan ve Şahsımı, Yönetim ve Denetim Kurulu Üyelerimi yeniden bu göreve layık gören bu kutlu yolda yanımızda olan, bizleri yalnız bırakmayan değerli esnaf kardeşlerime ve değerli misafirlerimize teşekkürlerimi sunar, genel kurul toplamızda alınan kararların Ispartamız ve Esnaflarımız açısından hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

bir sorum var

12 Ocak 2018 Cuma 01:11

ne gibi bir kazanım oldu Ispartamız açısından çok merak ediyorum. Isparta Şoförler Otomobilciler ve Nakliyeciler Odası ne iş yapar? nakliye, öğrenci servis, sürücü kursu veya halk otobüsü ücretleri mi düşecek memleketimizde?

...!!!!!!!!!

11 Ocak 2018 Perşembe 21:07

Odalar ne iş yapar görevi nedir.!!!!!!!!!!

xyz

11 Ocak 2018 Perşembe 14:41

vatandaş isimli vatandaş aradaki farka bakmadınız herhalde bir bakın da gönüllerde nasıl taht kurmuş tural anlarsınız umarım

vatandaş

11 Ocak 2018 Perşembe 14:39

hazımsızlık değil garipsemek.

Ali

11 Ocak 2018 Perşembe 13:13

Sevgili vatandaş nedir bu hazımsızlığın acaba işte esnaflarımızın oyları ile seçildi sayın Tural kazanan yine Ispartamız oldu

vatandaş

11 Ocak 2018 Perşembe 11:55

bu seçimin ve sonucunun niye bu kadar büyütüldüğü konusunda bilgisi olan varsa yazabilir mi?

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR