06 Aralık 2019 Cuma

ISPARTA
ÖZEL ÇOCUK ANNELERİ ÇOCUKLARININ HER ŞEYİDİR

ÖZEL ÇOCUK ANNELERİ ÇOCUKLARININ HER ŞEYİDİR

SARKINTILIK YAPARAK CİNSEL SALDIRIDAN ARANIYORDU

SARKINTILIK YAPARAK CİNSEL SALDIRIDAN ARANIYORDU

ISPARTA SALI PAZARINDA SON DURUM

ISPARTA SALI PAZARINDA SON DURUM

CADDELERDE ÜCRETLİ OTOPARK UYGULAMASI

CADDELERDE ÜCRETLİ OTOPARK UYGULAMASI

BAŞKAN TURAL’DAN 15 TEMMUZ MESAJI

BAŞKAN TURAL’DAN 15 TEMMUZ MESAJI

Isparta

ESNAFIMIZ, ÜLKESİNE VE DEVLETİNE CANI PAHASINA SAHİP ÇIKMAYA DEVAM EDECEKTİR

ESKKK Altıncı Bölge Birliği Başkanı Ahmet Tural, 15 Temmuz darbe ve devletimizi işgal girişiminin milletimiz tarafından kahramanca bastırılmasının yıldönümünde yayınladığı mesajında “Esnafımız ve sanatkarımız hiçbir zaman cumhuriyet ve rejim düşmanlarına, bu mukaddes topraklarda devletimizi ele geçirme fırsat ve imkânı tanımayacaktır” dedi.

ESKKK Altıncı Bölge Birliği Başkanı Ahmet Tural, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde yayınladığı mesajında şu görüşlere yer verdi. "Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin birlik ve beraberliğini ve milletimizin serbest iradesi ile seçilmiş cumhuriyet hükümetimizi ve demokratik rejimimizi açıkça tehdit eden, 15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleşen darbe ve devletimizi işgal girişimini, 15 Temmuz'un üçüncü yıldönümünde en kuvvetli bir biçimde bir defa daha kınıyorum. Ahilik gelenek ve kültüründen gelen her zaman devletinin ve milletinin yanında yer alan, aileleri ve yanlarında çalışanlarla birlikte ülkemizin dörtte birini temsil eden esnaf ve sanatkarlarımız, nereden ve kimden gelirse gelsin, darbelere karşı dimdik ayakta olmuş ve ayakta olmaya devam edecektir. Hiçbir zaman cumhuriyet ve rejim düşmanlarına bu mukaddes topraklarda devletimizi ele geçirme fırsat ve imkânı tanınmayacaktır. Dün olduğu gibi bugün ve her zaman milletimiz; ülkesine ve devletine canı pahasına sahip çıkacaktır. Milletimizin asil iradesine dayanan demokrasimizi sahiplenme, yaşatma ve geliştirme noktasında; esnaf ve sanatkarlarımız, her zaman olduğu gibi tek vücut halinde ve sarsılmaz bir irade ile devletimizin, milletimizin ve meşru cumhuriyet hükümetimizin yanında yer alacaktır.

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUM

15 Temmuz 2016'da yüce milletimize ve devletimize acımasızca saldıran kirli ve sapık eller kırılmış ve tüm dünyaya milli iradeye sahip çıkma azim ve kararlılığımız ülke olarak gösterilmiştir. Darbe girişimini takiben ülkemiz büyük bir travma ve sarsıntı geçirmiştir. Elbette ve tabiatıyla ekonomimiz de bu saldırıdan aynı şekilde olumsuz etkilenmiştir. Şükürler olsun ki, Milletimizin azmi ve kararlılığı sayesinde kısa bir süre içerisinde bu olumsuzluklar ve badireler atlatılmıştır. FETÖ ve diğer terör örgütlerine fiilen destek olanlar, bu örgütlerin mensupları, örgütle ilişkisi ve alakası bulunanlar, bağımsız Türk Yargısı önünde bir bir hesap vermeye başlamış ve davaların çoğu karara bağlanmıştır. Daha güçlü bir Türkiye ve devlet yapısı için, kamu kurum ve kuruluşlarımızdan bunların yandaşları temizlenmiştir.  Bu duygu ve düşüncelerle 15 Temmuz hain darbe girişimine kalkışan darbe zihniyetini, ülkemizin birliğine kast etmiş terör örgütlerini bir kez daha lanetliyor, vatanı ve devleti için canını feda eden 15 Temmuz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR