23 Haziran 2018 Cumartesi

  • 4,679 TL
  • 5,454 TL
  • 191,54 TL
  • 95.852
ISPARTA 24°
GECE GÜNDÜZ DEVAM !

GECE GÜNDÜZ DEVAM !

YİNE KÜÇÜKGÖKÇELİ KAVŞAĞI YİNE KAZA

YİNE KÜÇÜKGÖKÇELİ KAVŞAĞI YİNE KAZA

ISPARTA-ANTALYA YOLU KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR

ISPARTA-ANTALYA YOLU KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR

ZİNCİRLEME KAZA 6 KİŞİ YARALANDI

ZİNCİRLEME KAZA 6 KİŞİ YARALANDI

BAŞKAN GÜNAYDIN PERSONELLE İFTARDA BULUŞTU: BİZ BİR AİLEYİZ

BAŞKAN GÜNAYDIN PERSONELLE İFTARDA BULUŞTU: BİZ BİR AİLEYİZ

Isparta

Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın, belediye çalışanları ve aileleriyle birlikte iftarda buluştu. Halı Sarayı Açık Otoparkında düzenlenen iftar programına ailesi ile birlikte katılan Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, “Beraber çalıştık, beraber yol aldık. Biz arayış yapan çalışan bir belediyeyiz. Onun için bu güzellikleri, hizmetlerin en iyisini yapabilmek için hep birlikte biraile olarak çalışıyoruz. Amacımız Isparta’ya güzellik katacak o hizmeti verebilmektir” dedi.

Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın, Ramazan ayı dolayısıyla çalışanlarıyla birlikte iftar sofrasında bir araya geldi. Halı Sarayı Otoparkında düzenlenen iftar programına ailesiyle katılan Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, başarının bir ekip işi olduğuna vurgu yaptı.

İftar sonrasında bir konuşma yapan Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın şunlarısöyledi:

“Hepimizin amacı biro da Isparta’ya hizmet etmek. Başarının sırrı toplum olarak birbirimizi sevmemiz, saymamızla birlikte çalışmanın bütünlüğünü elde etmekten geçer. Bu iftar yemeğini önemli buluyorum. Bu davete icabet ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Isparta Belediyemiz çalışmakla Türkiye genelinde önde giden belediyelerden birisi. Yaşanabilir şehirlerarasında Isparta’mız iki yıldır birinci seçiliyor. Isparta Belediyesi Türkiye birincisi, bu birinciliği sizlerle birlikte aldık. Beraber çalıştık, beraber yol aldık. Bu açıdan değerli arkadaşlarım sizleri tebrik ediyorum. Bundan sonrada Türkiye’nin en çalışkan, görevine sadık, görevini en iyişekilde yapan, mesaisini tam değerlendiren çalışmaya yöneldik. Bu birincilik bize az geliyor. Güzelin de güzeli vardır. Biz arayış yapan çalışan bir belediyeyiz. Onun için bu güzellikleri, hizmetlerin en iyisini yapabilmek için hep birlikte bir aile olarak çalışıyoruz. Hepimiz bir aileyiz. Amacımız Isparta’ya güzellik katacak o hizmeti verebilmektir. Hepimiz bunun için uğraşıyoruz. Bundan sonra bu güzel birinciliği, bu Türkiye’deki önderliği sürdürmek amacındayız. Isparta Belediyesi 220 bin nüfuslu bir şehir olarak Türkiye’nin en zengin belediyesi ve yatırım yapan belediyesi haline gelmiştir. Bundan sonrada yatırımlarımız devam edecek. Yaşayan otogarın yatırımı başladı, parası hazır.Yine büyük ihaleler de yapılacak. Bunların da hazırlığı tamam. Isparta her konuda olduğu gibi sosyal, kültürel, sanatsal bakımdan da her zaman da bundan sonrada birinciliği elden bırakmayacaktır. En zengin belediyeliği de bırakmayacağız, çünkü biz kazanmasını biliyoruz. Fabrikalarımız var elektrik üreten tesislerimiz var. Helal lokma olarak kazanıyoruz ve helal olarak dayatırım hizmetine harcıyoruz. Bunlar Isparta Belediyesi çalışanları yani ailesiyle birlikte oluyor. Sizlerle birlikte başardık. Bu Ramazan ayının ve düzenlediğimiz iftarın hepimize hayır uğur bereket getirmesini diliyorum. Yaklaşan Ramazan Bayramımızın şimdiden tüm çalışan arkadaşlarımıza ve ailelerine kutlu olmasını diliyorum. Bu bayramda belediyemizde düzenleyeceğimiz bayramlaşmaya hepinizi ailelerinizle, çocuklarınızla birlikte bekliyorum. Bayramlaşmamız birinci gün saat 11.30’da yapılacak, bir aile olarak bayramlaşmayı hep birlikte yapalım”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

sanayı

19 Haziran 2017 Pazartesi 11:50

sayın başkanımıza teşekkür ınsanları bır araya getımesı ıftar vermesı nekadar güzel neden yaşanır il deyıl huzurlu şehır hastanesı temızlıgı ulasımı asfaltı dahane istıyoruz

ab

19 Haziran 2017 Pazartesi 08:59

Otogarın ısrarlar çünür mahallesine yapılmasından dolayı acaba en fazla rantı kim sağladı başkan

A.d

18 Haziran 2017 Pazar 10:56

Teşekkür ederiz her şey için başkanımız.

Ispartalı

18 Haziran 2017 Pazar 05:20

Ispartalı aptalya inanırız size başkanım En zengin belediyeymişiz yalan vallahi yalan Yaşanılabilir il sıralamasında belediyenin rolü nedir Başkanım siz biraz Eskişehir i gezin belediyecilik görün Madem en zengin belediyeyiz Bi raylı sistem yapın Isparta'nın geliştiğini bizde anlayalım Biz safız inanırız başkanım Lafla olmuyor ama

esnaf

18 Haziran 2017 Pazar 03:43

Yemeği İTKM de yedirseydi keşke. anlata anlata bitiremezdi. ne olacak bu bölgenin esnaflari hepsi dükkanları nı kapattı.

Yemek

18 Haziran 2017 Pazar 01:13

Sayın Başkanın servis rezalet

Kim

17 Haziran 2017 Cumartesi 22:28

Kimsesizlerin de kimi olmak .

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR