18 Aralık 2018 Salı

  • 5,349 TL
  • 6,088 TL
  • 214,77 TL
  • 90.571
ISPARTA
KORKUNÇ KAZA ÖLÜ VE YARALILAR VAR

KORKUNÇ KAZA ÖLÜ VE YARALILAR VAR

ISPARTA'DA KAÇAK İÇKİ OPERASYONU

ISPARTA'DA KAÇAK İÇKİ OPERASYONU

ISPARTA'NIN ACI KAYBI

ISPARTA'NIN ACI KAYBI

İNTİHAR EDEREK YAŞAMIN SON VERDİ

İNTİHAR EDEREK YAŞAMIN SON VERDİ

BAŞKAN GÜNAYDIN GAZETECİLERLE BULUŞTU

Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle, Isparta Gazeteciler Cemiyeti üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi. IGC Başkanı Şevket Karahan tarafından ‘Basın Dostu’ plaketi takdim edilen Başkan Günaydın, bu nezaketten ötürü duyduğu memnuniyeti dile  getirerek ‘Basın hür olmalıdır ‘ dedi.

Isparta

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle, Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın dün saat 09:00’da Belediye Yemekhanesi’nde basın mensuplarıyla kahvaltı da bir araya geldi. IGC Başkanı Şevket Karahan’ın da katıldığı kahvaltıda, basın mensupları birbirleriyle sohbet etme imkanı buldu. Günün anlam ve önemine ilişkin ilk konuşmayı Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Karahan yaptı. Konuşmasında, Başkan Günaydın’a çalışmalarında başarılar dileyen Karahan: ‘Isparta medyası olarak, belediye başkanımızı çok seviyoruz. Bizler, devletine, milletine ve bayrağına bağlı insanlarız.  Belediye Başkanımızın hizmetlerinden memnunuz. Kendisinin ve ekibinin çalışmalarını kamuoyuna aktarmaya devam edeceğiz. Bu anlamlı günde bizleri misafir etmelerinden ötürü başkanımıza teşekkür ederiz’ dedi.

40 YILDA YAPILANI 1 BUÇUK DÖNEMDE YAPTIK

Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şevket Karahan’ın ardından konuşan Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayarak: ‘Isparta’yı bir bütün olarak ele aldık. Bütünşehiri alt ve üst yapısıyla tamamlamak üzereyiz.  Isparta’nın alt yapısı en son 40-50 yıl önce yapılmış ve ne kadar sürede yapıldığını bilmiyoruz. Biz 1 buçuk dönemde şehrin tüm alt ve üst yapısını tamamladık. İğne ile kazar gibi çalıştık, kırmadan dökmeden hizmeti tamamlamaya çalıştık. Isparta artık yep yeni bir şehir oluyor. Isparta’dan başka kısa sürede tüm alt ve üst yapısını tamamlayan başka bir şehir yok. Bu hizmet sadece Ispartalılara nasip oldu.  Üzülerek söylüyorum ki Türkiye Cumhuriyeti’nde yöneticiler alt yapılara önem vermiyor. Bir zamanlar Isparta’yı da seller basıyordu. Artık o günler geride kaldı. Olağanüstü bir durum olmadığı sürece şehrimizi sel basmayacak. Diğer vilayetlerinde biran önce tüm alt yapılarını tamamlamalarını istiyorum.  Yaptığımız araştırmalarda dünya genelinde dahi 1 dönemde tüm alt yapısını bitirebilin bir şehir yok. Biz 1 buçuk dönemde alt yapıyı tamamladık. Alt yapısı olmayan bir şehirde hiçbir şey olmaz’ dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

ali

12 Ocak 2018 Cuma 18:42

allah için şu zabıtaları karaağaç pazarına gönder.adam portakal kasasını yolun ortasına kadar koymuş.sebze yaprakları yolun ortasına atıyorlar insan geçerken kayıyor.ortalarda seyyar satıcılar.allah aşkına bir dolaşsın zabıta müdürün.yeminle hdp sizden iyi yönetir ıspartayı.hastane caddesini bir gezsin zabıta müdürün her esnaf yola kaldırıma bir tabele koymuş.

ganz

12 Ocak 2018 Cuma 11:08

Bir çelebiler otoparkı yapmışsın girişide çıkışıda bela. Çıkışta sola dönmek için trafik keşmekeşliğinin bitmesini vicdanlı bir sürücününü denk gelip sana yol vermesini bekleyeceksin. Giriş zaten sağlık müdürlüğü binasından dar ve sorunlu. Bir işi de doğru yapsanız şaşırırım. Araba sürebiliyormusun bilmiyorum ama şoföründen o lüks arabayı alıp bir kendin o çelebiler parkına arabayı park et sonrada bir çık bakalım nasıl oluyor sayın yüksek mimar.

Musafir

12 Ocak 2018 Cuma 01:40

Ben bu ispartaya 3 kez geldim birinde yağmura yakalandim şehir Venedik gibiydi yıkar sel ****ürüyor daha yakın bir tarihte ayrıca ilk tamamlayan şehir biziz diyen sayın başkan senin şehrin bazı şehirlerin semti kadar bizahmet bitir ve şehrini düzene şok keşmekeş bir şehir kaldırımlarda yuruneck yer bile yok tüm Isparta halkına saygılarımla dışarıdan gordumlerimi yazdım sadece

ali

11 Ocak 2018 Perşembe 19:15

atma başkan.2 aydır çelebiler otoparkının asansörünü yaptırmadın.inşaatın her tarafından su akıyor.nem yapmış.

vatandaş

11 Ocak 2018 Perşembe 15:37

4555 sok evleri su basıyor. geçen sene ana yolun karşısını yaptınız bu tarafa geçmediniz. Fatih Mh. Muhtar muhtar

adem gullu

11 Ocak 2018 Perşembe 14:56

mesela meddemin önündeki yolu 6 ayda yapamayıp yolun sonundaki 10 metre yere asfalt atamamayı doğrudur 1.5 donemde gerceklestirdiniz

werty

11 Ocak 2018 Perşembe 12:09

Sanayi ve şehir hastanesi gibi ıspartada çalışanların büyük yoğunluğunu oluşturduğu alanı aynı böl****e koyarak çok iyi bir işi yaptınız. oradaki trafiği felç ettiniz. bari sanayiyi başka yere taşıyın. keresteciler tam hastanenin dibinde tır tır devamlı makineler çalışıyor ve hızar tozları hastanede. keresteciler sitesi yapıp şehir dışına taşıyın. sanayiyi şehir dışına taşıyın. biraz şehri gezin sorunlarına bakın yahu. yeter artık 10 yıldır bu şehirde bir gelişme yok.

fert

11 Ocak 2018 Perşembe 12:06

Biraz büyük düşünün şehir hastanesi ve sanayi aynı bölgede burada iş giriş ve çıkış saatlerinde trafik kilit ama sizden bir çözüm göremiyoruz. kaldırın tren garını ve demiryolunu taşıyın daha doğu taraflarında bir yere, Özkanlar kavşağı kilit oraya sağa sola dönüşlere çözüm bulun boş arsa ve tek katlı binalar var özkanların çevresinde istimlak yapıp o yola çözüm bulun. biraz icraat yapın rica ediyorum. ısparta yaşanmaktan çıktı rezil bir görüntüde. sanayiyi taşıyormusunuz ne yapıyorsunuz bilmem

qwerty

11 Ocak 2018 Perşembe 12:02

kesinlikle doğru değil. alt yapısı en sorunlu illerden ısparta. şu sıralar pek yağmur yağmıyorda ondan sorun gözükmüyor. bir çok cadde de mazgal bile yok. 201. cadde de yağmur yağınca ırmak oluıyor. Yıllardır daha çünürü bitiremediniz bir asfalt dökemediniz neresi tamam. Asfalt dökmeyi belediyecilik sanıyorsunuz o belediyenin asli görevi zaten siz onu da tam yapamıyorsunuz.Şehri bir dağın eteğine sıkıştırmışsınız trafiği ve havası berbat bir il yapmışsınız. çıkarın belediye binasını adliye taraf

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR