21 Mayıs 2018 Pazartesi

  • 4,541 TL
  • 5,333 TL
  • 188,59 TL
  • 103.207
ISPARTA 23°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

Başbakan'dan Isparta'ya ıslak imzalı özel teşekkür

Başbakan'dan Isparta'ya ıslak imzalı özel teşekkür

Isparta

 

Başbakan Binali Yıldırım, FETÖ’nün 15 Temmuz 2016 gecesi darbe girişimine karşılık,Isparta halkının verdiği demokrasi mücadelesinden ötürü teşekkür mektubu gönderdi.

Başbakan Yıldırım, Isparta İl Emniyet Müdürlüğü'nde Şube Müdürü olarak görev yapan 4.Sınıf Emniyet Müdürü Ahmet Gürcan 'a gönderdiği ıslak imzalı mektubunda teşekkür etti.

 

ISPARTA'YATEŞEKKÜR

 

Başbakan Yıldırım mektubunda şu ifadelere yer verdi: "15 Temmuz darbe girişimine karşı milletimiz unutulmaz bir demokrasi destanı yazdı. Bu asil direnişte şahadet şerbetini ve gazilik mertebesine erişen; asker, polis ve sivil vatandaşlarımız oldu. Başbakanlık olarak kadirşinas milletimizin beklentileri doğrultusunda 241 şehidimiz ve 2194 gazimiz için bir destek kampanyası düzenledik. Bu büyük dayanışmaya verdiğiniz destekten dolayı şükranlarımı sunuyorum. Vatandaşlarımızın milli iradeyi canı pahasına koruma yönünde gösterdiği irade ve fedakarlık her türlü takdirin üzerindedir. Sizlere ülkem ve milletim adına teşekkür ederim."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

EĞİRDİRLİ

10 Ekim 2016 Pazartesi 10:37

BİZLER EĞİRDİRLİ OLARAK KÖTÜ NİYETLİ VATAN HAYİNLERİNİ İLE KELLE KOLTUKTA MÜCADELE ETTİK.15 TEMMUZ MİSKİNLER MEVKİDE HÜKÜMETİMİZDEN TEK BİR ŞEY İSTİYORUZ.EĞİRDİRİMİZİN GURURU OLAN DAĞ KOMONDA OKULUMUZUN BURDAN GİDEN ACEMİ BİRLİĞİ GİBİ DİĞER BİRLİKLERİNİ GERİ GELMESİNE İSTİYORUZ.ESKİ GÜNLERDEKİ GİBİ 1000 - 1500 KİŞİ VARKEN KALA KALA 300 400 KİŞİ KALDI.SAYIN YETKİLİLER GURURUMUZ OLAN EĞİRDİR DAĞ KOMANDO OKULUNA GERİ İSTİYORUZ.BİZLER KENDİMİZ İÇİN DEĞİL MEMLEKETİMİZ İÇİN.....SAYGILARIMIZLA...

Mehmet

10 Ekim 2016 Pazartesi 10:17

15 Temmuz gecesi sokağa çıkıp demokrasiye vatana millete ve milli iradeye sahip çıkanları saygıyla selamlıyor, şehitlerimizi minnetle anıyorum. Bu konuda Isparta'da da darbeye karşı duranlara minnettarlığımı iletiyorum. Bize teşekkürü hak edecek hemşehrilerimi kutluyorum. Teşekkürü kabul ettik sayın Başbakanım, ANCAK bizim de size teşekkür etmemiz için önce issizlik, özellikle Konya ve dereboğazı yolu, hızlı tren gibi konularda sizin de faaliyetlerinizi bekliyoruz.

Writers

09 Ekim 2016 Pazar 21:20

Geçen tahtaya yazı yazarken gördüm. Çok zorlandı ve imla kurallarını ihlal etmişti. Merak ettim nasıl yazmış acaba

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR