20 Mayıs 2018 Pazar

  • 4,490 TL
  • 5,287 TL
  • 186,41 TL
  • 102.410
ISPARTA 25°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

BAŞ GİTTİ KAVGA BİTTİ

Başkan Tekin Bayramın Devlethan Camii avlusuna diktirdiği bilboard tepkilere rağmen kaldırılmayınca kimliği belirsiz şahıslar afişte yer alan Başkanı resmini keserek tartışmayı noktaladı

Isparta

Belediye Başkanı Tekin Bayramın Devlethan Camisi avlusuna giriş yerine monte ettirdiği bilboard (reklam tabelası) kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından sabote edildi. Caddeye bakan kısmında Kültür Merkezi, Camiye bakan tarafında ise apart projelerinin görsellerinin yer aldığı afişlerde Başkan Tekin Bayramın da büyükçe resimleri yer alıyordu. Cami avlusunda ya da namaz kılınan yerlerde insan, hayvan resimlerinin yer almasının dinimizce uygun görülmemesi üzerine bu afişler asıldığında epey tepki toplamış Başkan Bayram ise Orası belediyenin tapulu yeridirdiyerek kendisini savunmuştu.

ÖNCE TAPINAK MAKETİ SONRA FOTOĞRAF

 Belediye Başkanı Tekin Bayramın Devlethan Camisinin kıble tarafına daha önce Augustus Tapınağı maketini koymasına da tepkiler gelmişti. Bu konu tam unutulmaya başlarken bu kez özellikle Cuma günleri avlususnda namaz kılınan cami avlusuna girişte reklam panolarının yer alması işin tuzu biberi oldu. Vatandaşlar, tapınak maketini koyacak başka yer kalmamış gibi getirdi buraya koydu. O yetmedi şimdi de kendi fotoğrafının yer aldığı reklam panosunu getirip namaz kılınan yere taktı. Memlekette başka yer mi kalmadı?diyerek tepki göstermişti.

BAŞKANIN FOTOĞRAFINI KESİP ATTILAR

Geçtiğimiz Pazartesiyi Salıya bağlayan gece kimliği belirsiz kişi ya da kişiler cami girişinde bulunan reklam panosunun iki yüzünde yer alan Başkanın fotoğraflarını kesmek suretiyle yerinden çıkardı. Böylelikle tepkilerin insan resmi bulunmasına olduğu kimsenin reklama karşı olmadığı anlaşılmış oldu.

BELEDİYE DUVARINDAKİ FOTOYA DA BOYA ATILMIŞTI

Başkan Tekin Bayramın belediye duvarında yer alan fotoğrafına da geçtiğimiz yıl boya atılarak sabotaj yapılmış ve afiş yeniden yapılarak yerine asılmıştı. Vatandaşlar bu kez aynı afişin asılacaksa hiç olmazsa kendi fotoğrafı olmadan asılmasının gerektiğini aslında en doğrusunun komple kaldırılması olduğunu ifade ettiler.

Çınaraltı-Nurettin ARKAN

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR