20 Mayıs 2018 Pazar

  • 4,490 TL
  • 5,287 TL
  • 186,41 TL
  • 102.410
ISPARTA 25°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

BARIŞA SÜREKLİ BOMBA ATTILAR

AK Parti Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, son günlerde artan terör olaylarına çok sert tepki gösterdi.

Isparta

Milletvekili Bilgiç, terör saldırılarından hayatlarını kaybeden şehitlerimize Allah'tan rahmet dilerken, yaralanın polis ve askerlerimize acil şifalar dilerim dedi.

PKK’nın kan üzerine, ölüm üzerine sürekli çalışan, bununla beslenen bir örgüt olduğunu ifade eden Milletvekili Bilgiç, “Türkiye’de demokratikleşme ve sivilleşme yoluyla Türkiye Cumhuriyeti’nde yaşayan vatandaşlarımızın, kardeşlerimizin, Kürtlerin daha müreffeh, daha demokratik ve sivil bir rejim içerisinde hayatlarını idame ettirmeleri için gerekli çabayı biz ısrarla sürdürürken, 2004 yılından itibaren sürekli bir şekilde barışa ve çözüme bomba attı, kurşun sıktı, sabote etti.

En son 2013 başından itibaren, en son çözüm süreci hamlesinide maalesef özellikle son bir iki ay içerisinde yaptıkları açıklamalarla gerçekleştirdikleri eylemler ve saldırılarla bu ortamı bir kez daha zehirlediler. Gerek yatağında uyuyan masum insanları, polisleri enselerinde vurmak suretiyle şehit ettiler. Gerek Adıyaman’da hiçbir çatışma içerisinde bulunmayan askeri kurşunlayıp şehit etmek, gerek Diyarbakır’da trafik polisini tuzağa düşürüp onun hayatına kastetmek. Gerek Çınar’da esnaf ile konuşan polisi yine ateş etmek ve gerek bugüne kadar son 10-15 gün içerisinde birçok kanlı saldırıyı gerçekleştirmek suretiyle de barış ortamını da, çözüm sürecini de zehirlemiştir” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Davut

09 Eylül 2015 Çarşamba 20:33

AKPlilerin ve TAYYİBİN söylemlerine sakın aldanmayın. Terörü pritesto ayaklarıyla sizleri kışkırtan, oraya-buraya saldırtmaya çalışan insanlara kesinlikle uymayın, arkalarından gitmeyin. Bu tip insanların ülkücü gibk görünmesi ülkücü işaretler yapmasıda sizi aldatmasın. Bunlar ülkeden kaçacak olan hainlerin son kanlı oyunlarıdır. Sakın Kürt kökenli vatandaşlarımıza zarar vermeyiniz. Onlar bizim ebedi kardeşlerimizdir. Bütün hainler son kozlarını oynuyor, sağduyulu olursanız kötüler kaybedecektir

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR