19 Nisan 2021 Pazartesi

TBMM Başkanvekili Bilgiç, Şarkikaraağaç'ta

TBMM Başkanvekili Bilgiç, Şarkikaraağaç'ta

İlk 3 boyutlu ameliyat yapıldı

İlk 3 boyutlu ameliyat yapıldı

Emniyetten maske cezası uyarısı

Emniyetten maske cezası uyarısı

Aşılar ziyan oluyor

Aşılar ziyan oluyor

Barida Otel çalışanları aşılanıyor

Barida Otel çalışanları aşılanıyor

Isparta

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından ülkemizdeki turizm hizmetlerinin yıl boyunca kesintisiz bir şekilde açık kalması adına turizm çalışanları Mart ayında aşı programına alınmıştı. 07 Nisan tarihinde başlayan aşılama sisteminde Barida Otel Ailesi daha sağlıklı ve daha güvenilir bir ortamda en iyi hizmeti vermek için aşı olmaya başlamıştır. Hızlı bir şekilde aşı programını tamamlayacaklarını dile getiren Barida Otel yöneticileri “Güvenli turizm sertifikasına çalışanlarımızın aşılarının tamamlandığı ibaresini ekleteceğiz. Yaklaşan gül sezonu için tüm hazırlıklarımızı da bitirmek üzereyiz, sezona iyi bir giriş yapacağız. Rezervasyonlara baktığımızda hemen ardından gelen lavanta sezonundan da beklentimiz yüksek. Bunu geçen seneden beri en üst seviyede uyguladığımız covid 19 önlemlerimizin de payı var” diye belirterek tüm halkımıza sağlıklı günler dilediler.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Öğrenci

09 Nisan 2021 Cuma 16:44

Herkes öğretmen diyor da artık çocuklarda hasta oluyor. Sadece öğretmen aşılanınca okullarda risk bitecekmi?

Pubg Mobile

09 Nisan 2021 Cuma 09:41

Sipariş ve tedarik firması personelleri,zincir market personelleri,kargo personelleri,akaryakıt istasyonu personelleri,güvenlik görevlileri gibi daha fazla temaslı riskine sahip meslek gruplarında çalışan personeller dururken,önceliğin barida personeli olması ilginç.Bunu belirleyen kimdir,bilmiyorum ama insanları bi taraflarıyla güldürmeyin kendinize.

Veli

09 Nisan 2021 Cuma 02:39

Bakan diyor ya okullarda virüs bulaşmıyormuş. O zaman o öğretmen ve öğrenciler nezle olmuştur ne diyelim. Boşverin öğretmen aşılamayı, kırılsın çoluk çocuk öğretmen. Pes diyorum artık! Demek ki okullar kapanmayacak. Artık veliler kararı versin durumundayız, çocuğunu göndersin ya da göndermesin. Kimseden açıklama gelmiyor zaten.

Zıkkımın kökü

08 Nisan 2021 Perşembe 23:14

Bravo alkışlarınızı bir yana bırakın artık. Ülkenin şehrin durumu ortadayken pesssss diyorum, diğer demek istediklerimi seviyem el vermiyor. Kibrinizde boğulun

Milliegitim Uyuyor

08 Nisan 2021 Perşembe 21:10

Sayin Valim,M.Töngedeki Mehmet Köse ilkokulunda da cok degerli bir ogretmenimiz bugün korona olmus ogrenciler temasli. Ama ogretmen gorevlendirmesi ile temasli oğrenciler yuzyuze egitime devam ettiriliyor. Neden evden uzaktan egitime gecirilmiyor bu sinif? Bu ogrencilerin ve yakinlarinin, okuldaki diger ogrenci ve ogretmenlerin canlarinin tavuk kadar kiymeti yok da ondan mi? Yoksa iş bilmez milli evitim idarecilerinin beceriksizliginden mi?

Öğretmen

08 Nisan 2021 Perşembe 20:41

Bir öğretmen olarak "Varlığım turizme armağan olsun" nokta.

Xyz

08 Nisan 2021 Perşembe 20:29

Okullar açılıyor ama öğretmenler aşılanmıyor bir türlü nedense. Ramazan için kısıtlamalar uygulanıyor ki amaç özellikle bayram sonrası hareketlenecek olan turizm. Sanki her şey turizm için. Yazık ya.

Sercan

08 Nisan 2021 Perşembe 19:38

Ogretmenler ne zaman basliyor, araliktan beri öğretmenler aşılanacakti ama köy okulları dışında yaş ve hastalik dışında olabilen var mi?

Öğretmen

08 Nisan 2021 Perşembe 18:17

Bir buçuk aydır okulda günde yaklaşık 600 öğrenciyle beraberiz ve öğretmenlere hala aşıdan haber yok. Otel çalışanları aşılanıyor. Tabi turizm eğitimden daha mühim. Okullar kapansa da oteller kapanmasın. Yorum sizin...

Vatandaş

08 Nisan 2021 Perşembe 18:15

Pes! Öğretmenler de aşı beklesin

Demedi demeyin

08 Nisan 2021 Perşembe 17:44

Öğretmenler hariç herkes aşılandı. Bundan sonra sıra kime gelecek acaba? Sonra eğitim çok önemli falan filan. Bak kapanacak sonra okullar.

yangın var

08 Nisan 2021 Perşembe 17:39

öğretnmene yapılmadı ama oteldekilere yapılıyor

Ak

08 Nisan 2021 Perşembe 17:35

Helâl olsun be yani,çok güzel bir çalışma

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR