12 Aralık 2017 Salı

  • 3,838 TL
  • 4,523 TL
  • 153,85 TL
  • 108.461
ISPARTA 10°
ISPARTA'DA DOMUZ PANİĞİ

ISPARTA'DA DOMUZ PANİĞİ

OTOMOBİL KONTROLDEN ÇIKARAK AĞAÇLARA ÇARPTI

OTOMOBİL KONTROLDEN ÇIKARAK AĞAÇLARA ÇARPTI

OTOPARKLARA ZAM

OTOPARKLARA ZAM

FECİ ŞEKİLDE CAN VERDİ

FECİ ŞEKİLDE CAN VERDİ

BALCI’DAN KUAFÖRLERE EĞİTİM

BALCI’DAN KUAFÖRLERE EĞİTİM

Isparta

Antalya Belek’te düzenlenen MY Akademi Muhittin Yuşan Organizasyonu kapsamında Türkiye’nin dört bir yanından gelen kuaförler meslekleriyle ilgili eğitim gördü. Eğitim, Ispartalı bay bayan kuaförü Osman Balcı tarafından gerçekleştirildi. 

26-30 Eylül tarihlerinde Antalya Belek Port Nature Luxury Resort Otel’de gerçekleştirilen organizasyon Türkiye genelinde büyük yankı uyandırdı.Mesleklerinde uzmanlaşmış kişiler tarafından 4 gün boyunca aralıksız süren meslek eğitimleri sahne şovlarıyla bütünleşerek güzel görüntülere sahne oldu.

Ispartalı Eğitmen Osman Balcı tarafından verilen eğitimler ve sahne şovları ise bay bayan kuaförleri tarafından dikkatlice takip edildi.

İpar Kozmetik sponsorluğunda gerçekleşen meslek eğitimlerine Türkiye Maceup Artist Sevcan İpar, MY Academi Kurucusu Muhittin Yuşan ve bay bayan kuaförleri katıldı.

FİNAL ŞOVU GÖZ DOLDURDU

Ispartalı bayan kuaförü Mustafa Coşkun’un da yer aldığı organizasyonda final şovu Osman Balcı’nın sahne almasıyla son buldu. Balcı,‘Antalya Belek’te Türkiye’nin hemen hemen her noktasından bay ve bayan kuaförlerini davet ettik. Muhittin Yuşan, Sevcan İpar ve kuaför arkadaşların katılımları bizleri ayrıca mutlu etti. Dolu dolu 4 gün geçirdik. Düzenlediğimiz eğitimler ve özel şovlar mesleğimizden zevk almamıza yardımcı oldu. Özel hazırlanan bay ekibimiz tarafından son gün final şovu gerçekleştirdik. Ortalama 2 bin kişinin izlediği şovda arkadaşlarımız özel yeteneklerini de göstermiş oldu” dedi.

Balcı, etkinliklerin hızla süreceğini bildirerek katılımcılara eğitim sonunda plaket ve sertifika vererek teşekkür etti.

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Burak

04 Ekim 2016 Salı 22:58

Bıraksın hocalıgı mocalıgı. Üni öğrencilerini kazıklayan berber bu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR