10 Ağustos 2020 Pazartesi

ISPARTA
HER YENİ DOĞAN BEBEĞE 130 TON BETON DÜŞÜYOR

HER YENİ DOĞAN BEBEĞE 130 TON BETON DÜŞÜYOR

NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜNE YENİ BİNA

NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜNE YENİ BİNA

NİTELİKLİ DOĞAL KORUMA ALANI İLAN EDİLDİ

NİTELİKLİ DOĞAL KORUMA ALANI İLAN EDİLDİ

ÜZÜM PAZARI RESTORASYONU BAŞLIYOR

ÜZÜM PAZARI RESTORASYONU BAŞLIYOR

BAKAN KOCA'DAN BAYRAM MESAJI

BAKAN KOCA'DAN BAYRAM MESAJI

Isparta

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter'da 'Bayram kıyafetleri tamam mı?' yazılı maske fotoğrafı paylaşarak, bayramda maskenin önemine dikkat çekti.

Bakan Koca, Kurban Bayramı'nın ilk günü maske mesajı verdi. Koca, koronavirüs salgınının yayılmasını önlemede 3 önemli kuraldan birisi olan maskenin fotoğrafını, 'Bayram kıyafetleri tamam mı?' notuyla Twitter hesabında paylaştı. Koca, böylece bayram boyunca kalabalıklarda ve ziyaretlerde maske takmanın önemine dikkat çekti.

'BAYRAMI İZLEYEN GÜNLERİMİZ İYİ OLSUN'

Bakan Koca, Twitter'da başka bir paylaşımında ise vatandaşların bayramını kutlayarak, "Ülkemize ve insanlığa hayırlar getirmesini, kardeşlik duygularımızı güçlendirmesini dilediğimiz Kurban Bayramımız mübarek olsun. Önümüzdeki günlerin huzurlu ve sağlıklı olması için salgın hastalığa karşı alınması gereken tedbirleri alalım. Bayramı izleyen günlerimiz de iyi olsun" ifadelerini kullandı.

'EL ÖPTÜRMEYELİM, EL ÖPMEYELİM'

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "El öptürmeyelim, el öpmeyelim. Büyük küçük, elimizden geleni yapalım" dedi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

VATANDAŞIN BİRİ

04 Ağustos 2020 Salı 01:09

Ayasofya açılışında 0 tedbirle şov amaçlı 350 bin kişiyi sokağa dökenler şimdi diyor ki; "vakalar arttı yasaklar gelecek"

mz

02 Ağustos 2020 Pazar 19:18

SAYIN SAĞLIK MÜDÜRÜ 65 YAŞ ÜSTÜ VE KRONİK HASTALIĞI OLANLAR İÇİN ZATÜRE AŞISI ISPARTA DA SAĞLIK OCAKLARINDA VE SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİNDE YOK İLGİLENMENİZ İÇİN BİLGİNİZE

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR