20 Nisan 2018 Cuma

  • 4,046 TL
  • 4,993 TL
  • 174,81 TL
  • 112.122
ISPARTA 11°
ISPARTA'DA OPERASYON 6 GÖZALTI VAR

ISPARTA'DA OPERASYON 6 GÖZALTI VAR

ISPARTA BELEDİYESİ DAVASINDA FLAŞ GELİŞME

ISPARTA BELEDİYESİ DAVASINDA FLAŞ GELİŞME

ISPARTA'DA SKANDAL İDDİA

ISPARTA'DA SKANDAL İDDİA

ÖLEN ANNE VE KIZIN SON GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

ÖLEN ANNE VE KIZIN SON GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

BABASININ VASİYETİNİ YERİNE GETİRİYOR!

20. Dönem Doğru Yol Partisi'nden Isparta Milletvekili olan daha sonra Ak Parti MKYK üyesi görevinde bulunan ve 2013 yılında hayatını kaybeden rahmetli Halil Yıldız'ın oğlu Avukat Murat Çağrı Yıldız AK Parti'den Milletvekili aday adaylığı için resmen müracaatta bulundu.

Isparta

AK Parti Isparta İl Başkanlığı'na gelerek başvuru formunu AKParti İl Başkanı Osman Zabun'a veren Avukat Murat Çağrı Yıldız burada yaptığıaçıklamada ise; "Aynı kaygıları, kuşkuları ile yürekleri çarpan ülkesi veIsparta için aynı duyguları, aynı kuşkuları taşıyan değerli partiliarkadaşlarımla hizmet etmek için milletvekili aday adaylığı başvurumu yapmışbulunmaktayım. Güzel Türkiyemize ve Ispartamıza hayırlı uğurlu olmasını dilerimdedi.

SİYASİ BAYRAĞIMIZ DEVR ALDIM

Isparta'da Milletvekilliği görevinde bulunan ve tüm kesimin takdirinikazanan ve 2013 yılında vefat eden Halil Yıldız'ın oğlu Avukat Murat Çağrı Yıldız,aileden gelen siyasi tecrübe ve bilgi ile Isparta'ya hizmet etmek adına AKParti'den aday adayı oldu.

Avukat Yıldız, babasının vasiyetini anlatarak; "Banahayatta iken oğlum sen devam et diye söyledi. Siyasi hayatıma Isparta'da devametmem için vasiyette bulundu. Bu çerçevede bende aileden gelen siyasi tecrübeve bilgi ile bu bayrağı devraldım.

"PROJELERİMİ TEK TEK AÇIKLAYACAĞIM"

Isparta'nın kalkınması ve bölgesinde yükselen bir yıldızolması için çeşitli projelerini olduğunu belirten Avukat Yıldız, bu projeleriniilerleyen süreçte tek tek açıklayacağını kaydetti. Yıldız; "Bilindiğiüzere Isparta'nın dünya çapında tanınması sebep olan gül sektörü yeteri kadarilgi ve alakayı görmemiştir. Bu konu hakkında yapacağım çalışmalar ileIsparta'yı dünya çapında bir kozmetik merkezi haline getirmeyi planlamaktayım"şeklinde konuştu.

Isparta'nın güçlü bürokrasi ile temsil edilme noktasında mağduriyetyaşadığını belirten Milletvekili Aday Adayı Murat Çağrı Yıldız, bu konudairadelerini ortaya koyan temsilcilerin olması gerektiğine vurgu yaptı. AvukatYıldız; "Önce partimizin ve daha sonra sevgili hemşerilerimin bana yetkivermesi durumunda ve mecliste yetki vermesi durumunda bu gücü ve iradeyi ortayakoyacağım. Ve bununla birlikte en temel sorunları çözüme kavuşturacağım"diye konuştu.

AVUKAT MURAT ÇAĞRI YILDIZ'IN ÖZGEÇMİŞİ

01.11.1978 Ankara doğumlu. İlk, orta ve lise eğitiminiAnkara'da tamamladı. Lisans eğitimini Doğu Akdeniz Üniversitesi'nde tamamladı.HalenSelçuk Üniversitesi Özel Hukuk Ana Bilim Dalı Başkanlığı'nda yüksek lisansöğrenimi görmektedir. Ankara, Ordu Baroları bünyesinde avukatlık yaptı.Halen eşininhakimlik mesleği sebebiyle Konya Barosu bünyesinde avukatlık yapmaktadır. 20. DönemIsparta Milletvekili ve Ak Parti MKYK üyesi rahmetli Halil Yıldız'ın oğludur.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Hasan Kara

18 Şubat 2015 Çarşamba 19:52

BU siyaset de olmasa avukatlar ne iş yapacaktı. İyi ki siyaset var iyi ki bu millet dinlemeyi seviyor.

Mesut Uğur

18 Şubat 2015 Çarşamba 13:37

Memleketimiz için hayırlı olsun

rıfat sözen

17 Şubat 2015 Salı 23:41

Avukat beyin, memleketimize hizmet edeceğinden eminiz, yolu açık olsun...

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR