22 Mart 2019 Cuma

  • 5,465 TL
  • 6,218 TL
  • 230,79 TL
  • 103.408
ISPARTA
EN AZ 5 YIL DAHA HİZMETE DEVAM

EN AZ 5 YIL DAHA HİZMETE DEVAM

GÖLCÜK TABİAT PARKINDA BULUŞTULAR

GÖLCÜK TABİAT PARKINDA BULUŞTULAR

ISPARTA İÇİN SAĞANAK YAĞIŞ UYARISI

ISPARTA İÇİN SAĞANAK YAĞIŞ UYARISI

LOJİSTİK MERKEZİ VE ENTEGRE TAŞIMACILIK

LOJİSTİK MERKEZİ VE ENTEGRE TAŞIMACILIK

AYNI KAVŞAKTA 1 AY İÇİNDE 3 KAZA

AYNI KAVŞAKTA 1 AY İÇİNDE 3 KAZA

Isparta

ISPARTA'da Emre Mahallesi 123 caddede bulunan kavşakta son 1 ay içinde 3 trafik kazası meydana geldi. Kazalar an ve an güvenlik kameralarına yansıdı.

Emre Mahallesi'nde yaklaşık son 1 ay içinde aynı kavşakta 3 trafik kazası meydana geldi. Kazalar güvenlik kamerası tarafından an ve an kaydedildi. İlk kaza 3 Haziran 2018 tarihinde meydana geldi. 2 motosiklet aynı istikamette seyir halindeyken motosiklet aniden karşı şeride geçmeye çalışıyor arkadan gelen sürücüsünde kask bulunan motosiklet çarpıyor. Kazada sürücüler çarpışmanın etkisiyle savruluyor. 2 sürücüde yaralanarak hastaneye kaldırılıyor. İkinci kaza 22 Haziran tarihinde meydana geldi. Kavşağa yaklaşan otomobil hatalı sollama yaparken otomobile vurmamak için yol kenarındaki elektrik direği ile bir evin bahçe duvarının arasına dalıyor. Kazada sürücü hafif şekilde yaralanıyor. 3'ncü kaza ise geçen gün meydana geldi. Sürücünün kontrolünden çıkan motosiklet park halindeki otomobile çarptıktan sonra devriliyor. Kazada sürücü ile bir yolcu da savruluyor. Kaza sonrası görüntülerde ise sürücü ve yolcunun ayağa kalktığı ve çevredeki vatandaşların müdahale ettiği görülüyor.

Kavşağa yakın bölgede oturan vatandaşlar ise sürekli kazaların meydana geldiğini belirterek bir an önce önlem alınmasını istiyor. Caddede kasis bulunmadığını dikkat çeken çevre sakinleri araçların hızını azaltmak için kasisler konulabilir. Kazalar her geçen gün artıyor diyerek belediyeye müracaat ettiklerini söylediler.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

GARİP..

14 Temmuz 2018 Cumartesi 14:13

HABERİN AÇIKLAMA KISMINDA 1. KAZA OLARAK BELİRTTİKLERİ KAZA YAKINIM TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİ. BASINDAKİ VE BAZI YORUM YAPAN ARKADAŞLAR BİLE MOTORUN ANİDEN KARŞI ŞERİDE GEÇTİĞİNİ BELİRTMEKTE. LAKİN BUNU POLİSLER GÖRMEDİ VE BİZİ SUÇLU YANİ ARKADAN VURANI SUÇLU BULDU. ÇOK GARİP..

B.S.Ü

14 Temmuz 2018 Cumartesi 12:55

ISPARTA BELEDİYESİNE TEŞEKKÜR EDERİZ. KAVŞAKTA DÜZENLENME YAPILMIŞ. İNŞALLAH BUNDAN SONRA ACI OLAY YAŞANMAZ..

32

11 Temmuz 2018 Çarşamba 20:27

1. ve 2. kazalar tamamen sürücülerin sağına soluna bakmadan manevra yapmaları yüzünden olmuş. Çok dikkatsiz araç kullanıyoruz...

İsparta32

11 Temmuz 2018 Çarşamba 19:49

Ulan arkadaş insan bu kadar sığır mi olur ya ya mallar yaaa

ahmet

11 Temmuz 2018 Çarşamba 16:16

Köprü üzeri taş duvar yapılmış hiç bir trafik öngörüsü yok, kimin yol hakkı olduğu tereddütlü vs. Mutlaka ışık lazım oraya demir köprü üzerine. En tehlikeli yer ayrıca duvarlarında gözden geçirilmesi lazım.

Modern evler sakinleri

11 Temmuz 2018 Çarşamba 16:14

Bizde Modern Evler Sakinleri olarak Karayolları ve Belediyeye Kolçelik Kavsağı için gittik. Hala bir sonuç alamadık.

Şeref can

11 Temmuz 2018 Çarşamba 15:16

Standartlara uygun kasis lazım. Şehirde 1 tane bile standartlara uygun kasis yok neredeyse

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR