27 Mayıs 2018 Pazar

  • 4,707 TL
  • 5,492 TL
  • 196,80 TL
  • 103.200
ISPARTA 22°
BAŞKAN GÜNAYDIN SAHAYA İNDİ

BAŞKAN GÜNAYDIN SAHAYA İNDİ

KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

AYMELEK; AYAN VE GÜLSOY ÇEVRE DOSTU

Samanyolu TVde yayınlanan Yeşil Elma proğramın sunucusu Oktay Aymelek, Ispartada bulunan yakın dostları Akdeniz İletişimin sahibi Mehmet Ali Ayanı ve Nurgül İnşaatın sahibi Muammer Gülsoyu ziyaret etti.

Isparta

STV’de yayınlanan Yeşil Elma proğramın sunucusu Oktay Aymelek, Gençali’de üretilern hormonsuz kayısı  ile kirazı üreten Mehmet Ali Ayan ve Muammer Gülsoy’un doğa dostu olduklarını söyledi.

Samanyolu TV’de yayınlanan Yeşil Elma proğramın sunucusu Oktay Aymelek, Isparta’da bulunan yakın dostları Akdeniz İletişim’in sahibi Mehmet Ali Ayan’ı ve Nurgül İnşaatın sahibi  Muammer Gülsoy’u  ziyaret etti.

HAYRAN KALDI

Akdeniz İletişim’in sahibi Mehmet Ali Ayan’ın ve Nurgül İnşaatın sahibi  Muammer Gülsoy’un   Senirkent ilçesinde bulunan kayısı ve kiraz bahçelerini gezen, meyvelerin tadına bakan Proğramcı Aymelek bahçelere ve meyvelere  hayran kaldığını ifade etti.

AYMELEK; ‘AYAN VE GÜLSOY ÇEVRE DOSTU’

Aymelek kısa bir açıklama yaparak şunları söyledi; Mehmet Ali Ayan’ı ve Muammer Gülsoy’u yürekten kutluyorum. Her iki abimizde doğa dostu. Çünkü hormonsuz meyveler yetiştiriyorlar gerçekten bende bu lezetti  meyvelerin tadı damağımda kaldı’dedi.  Çevre dostlarım Mehmet Ali bey ve Muammer bey beni  sirkede balık yemeğe davet ettiler. Proğramlarımı tamamladıktan sonra Senirkent İlçesi Gencali Köyünde sirkede balık etkinliğine katıllacağım. Daha öncede Isparta’ya geldiğini belriten Samanyolu

ISPARTA’daki GÜZELLİKLERİ

TÜRKİYE’YE TANITACAĞIM

TV Yeşil Elma proğramın sunucusu Oktay Aymelek şunları söyledi; ‘ Önceki yıllara göre şuanda Isparta’yı gerçekten gelişmiş olarak gördüm ve çok mutlu oldu. Ayazmana Mesireliğini ve Gökçay Mesireliğini çok beğedim. Eğirdir gölü ise biblo gibi. Miskinler tepesine geldiğimiz zaman Eğirdir gölü insanı adeta büyülüyor. Isparta’da gördüğüm bu güzellikleri Türkiye’ye tanıtmaya çalışacağım dedi.

MEYVE BAHÇELERİNİ ZİYARET ETTİ

Samanyolu TV’de yayınlanan Yeşil Elma proğramın sunucusu Oktay Aymelek’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren  Mehmet Ali Ayan;  Isparta’ya gelerek bizleri onurlandıran Oktay beye gerçekten çok teşekkür ediyoruz. Kendileri bizleri ziyaret etti. Ziyaretin ardından köyümüzdeki bahçelerimize giderek hormonsuz yetiştirdiğimiz meyve bahçelerimizi gezdirdiklerinid söyledi. Ayrıca  Oktay Aymelek’i hafta sonu Gencali köyünde sirkede balık yemeğe davet ettik’dedi.   

 
 
 
 
 
 
 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR