28 Mayıs 2020 Perşembe

ISPARTA
ISPARTA'DA TEK TEK CEZA KESTİLER

ISPARTA'DA TEK TEK CEZA KESTİLER

YAN YANA TOPRAĞA VERİLDİLER

YAN YANA TOPRAĞA VERİLDİLER

KORKUNÇ CİNAYETİN TÜM DETAYLARI

KORKUNÇ CİNAYETİN TÜM DETAYLARI

GÜL TARLALARINI DON VURDU

GÜL TARLALARINI DON VURDU

AYLARDIR ARANIYORDU ÖLÜ BULUNDU

AYLARDIR ARANIYORDU ÖLÜ BULUNDU

Isparta

Çocuklarının itirazına rağmen evleneceğim diyerek evinden ayrılan  ve aylardır kayıp olan Antalya'da ikamet eden ve Ağlasun nüfusuna kayıtlı 87 yaşındaki Hasan Bülbül'ün cansız bedeni Isparta'nın Çukur Köyü civarında dağlık alanda bulundu.

EN SON ISPARTA'YA YOLA ÇIKMIŞ

Hasan Bülbül en son 18 Kasım tarihinde Antalya Şehrlerarası Otobüs Terminali’nden saat 14.00’te Antalya’dan Van’a giden bir firmaya ait otobüse binerek Isparta’ya bilet aldığı güvenlik kameralarından tespit edilmişti.

AİLE MÜGE ANLI'YA ÇIKTI

Ailesi Müge Anlıya çıkarak babalarının kayıp ihbarını vermiş, Müge Anlı’ya ‘Babam evlenmek istiyordu ve bizde dolandırılmasından korktuğumuz için buna müsade etmiyorduk. Çevresindeki bazı insanlarda şurada kadın var burada kadın var deyip aklını çeliyorlardı. Kaybolduğu gün kardeşimden 200 lira para almış ve o günden bu yana kayıp’ diye bilgi vermişti.

KÖY KÖYMÜ GEZDİ?

Sabah saatlerinde Çukur Köyü civarında bulunan dağlık alanlarda yeniden arama ve tarama faaliyetlerine başlayan jandarmaya bağlı ekipler tanınmayacak halde bir cesedine rastladı. Yapılan araştırmalar neticesinde üzerinde kimlik bulunan cesedin aranan Hasan Bülbül'e ait olduğu anlaşıldı. Hüseyin Bülbül'ün cansız bedeni otopsisi yapılmak üzere Isparta Tıp Fakültesi'ne kaldırıldı.  Bübül'ün Antalya'dan çıktıktan sonra Karacaören görüdüğü ihbarından sonra devamında Isparta'ya kadar bazı köylere yürüyerek gitmiş olabileceği üzerinde duruluyor.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Ispartalı

14 Ocak 2020 Salı 00:53

Gençlikte yaşlılık akla pek gelmez. Dayı bu yaşta yuva kurmayı göze aldıysa bir Evi bir ocağı olsun, gelinin damadın yanında sığıntı durmasın bir eşi yoldaşı dertdaşı olsun istemiş belli ki. Erkek için tek kalmak kadına göre daha zor derler hep. Allah ömür verirse yaşlılık herkesi bekler.

12

13 Ocak 2020 Pazartesi 18:17

Bilip bilmeden çenenizi açmayın mesele uçkur meselesi değil hayat arkadaşı meselesi.

spam

13 Ocak 2020 Pazartesi 08:46

Amcama Allah rahmet eylesin, aile içinde ne yaşandığını kimse bilemez. Yaşlı diye azdı demeyin. Gençken hayat bir şekilde geçer, asıl eş yaşlanınca lazım. Yaşlılıkta bir bardak su verecek yoldaş gerekli. Etrafımızda görüyoruz gelin istemez, damat istemez. Bu adam nereye gidecek. Sizlerde yaşlanacaksınız ölmüş biri için kötü düşünmeyin. Allah hepimize hayırlı ölüm versin. Nefesimize nerede nasıl vereceğimizi bilmiyoruz.

Serikli

13 Ocak 2020 Pazartesi 08:24

Allah Rahmet eylesin. Ailesine sabırlar versin. Alzheimer hastası hasta hakkında uçkur muçkur evlenmek için çıkmış falan filan konuşmak saygısızlık. Allah herkese Akıl sağlığı versin.

Emreli

12 Ocak 2020 Pazar 19:18

Karınca azarsa rabbim kanat verir serçe gelir avlar gider.

Avukat

12 Ocak 2020 Pazar 18:08

Dağlık alanda bulunduğuna göre donarak ölmüş olabilir.allah ailesine sabır versin

Dayı

12 Ocak 2020 Pazar 17:25

Dayı uçkur uğruna 87 yaşında gitmiş

off off

12 Ocak 2020 Pazar 16:59

off allahım off gencimize gocamıza akıl fikir ver ya rabbi. nasıl işler dönüyor bu dünyada allahım

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR