21 Mayıs 2018 Pazartesi

  • 4,585 TL
  • 5,393 TL
  • 189,44 TL
  • 102.422
ISPARTA 23°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

Aybatılı TBMM’de

Aybatılı TBMM’de

Isparta

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonuna bağlı esnaf odaları birlik başkanları, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında saldırıya uğrayan Meclis’i ziyaret etti, hasar gören bölümlerinde incelemelerde bulundu.Ziyarette Isparta’yı Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Aybatılı temsil etti.

15 Temmuz gecesi gerçekleştirilmeye çalışılan FETÖ darbe girişiminin hedeflerinden birisi de Türkiye Büyük Millet Meclisi olmuştu.

Saldırıya uğrayan meclisi Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Bendevi Palandöken ve esnaf odaları birlik başkanları ziyaret etti. Ziyarette Isparta’yı Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Aybatılı temsil etti.

*** “ESNAF HER ZAMAN VATANI VE MİLLETİNİN YANINDA”

Heyeti TBMM Başkanı İsmail Kahraman tören salonunda kabul etti. Burada esnaf temsilcileri adına bir konuşma yapan TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, esnafların her zaman vatan ve millet için üzerine düşen görevi yerine getirmeye hazır olduğunu söyledi.

Palandöken, Türkiye'nin, "tek ülke, tek bayrak, tek vatan" üzerinde her zaman yaşayacağını ifade ederek, Meclis'in darbeye karşı dimdik ayakta durduğunu vurguladı. Türk milletine geçmiş olsun,yaralılara acil şifalar, şehitlere ise rahmet dileyen Palandöken, "Bu ülke birlik, beraberlik ve huzur içerisinde daha nice yüzyıllar dimdik ayakta duracaktır." dedi.

*** “DARBEYİ MİLLET YENDİ”

Esnaf temsilcilerinin ziyaretinde TBMM Başkanı İsmail Kahraman ise, “Millet demokrasiyi özümsedi ve darbeyi yendi” diye konuştu.Milletin inandığı kişi olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın halkı o gece sokaklara çağırdığını ve milletin de bu sözü yerine getirdiğini belirten Kahraman, dış güçlerin Erdoğan'ı istemediklerini, onsuz bir Türkiye'yi arzuladıklarına dikkati çekti.

Konuşmaların ardından oda başkanları saldırıya uğrayan mecliste incelemelerde bulundular.

*** BAŞKAN AYBATILI’DAN BİLGİÇ’E ZİYARET

Ziyaret ve incelemelerin ardından Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Aybatılı, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı olan AK Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç’i makamında ziyaret etti. Ziyarette ikili hem darbe girişimi hem de Isparta’nın sorunlarına ilişkin fikir alışverişinde bulundu.

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

VELI

04 Ağustos 2016 Perşembe 21:28

AYBATILI VB KISILER BU ÜLKE ICIN CALISIRKEN, GEREKTIGINDE TARTISIRLAR, GEREKTIGINDE ELESTIRIRLER, GEREKTIGINDE FIKIR BIRLIGI YAPARLAR! LAKIN BAZILARI YORUMLARLA AYRILIK VE FITNE EKMIYE CALISIYORLAR!

Has ıspartalı

04 Ağustos 2016 Perşembe 18:05

Daha dün aday olamayınca akepeyi kötüleyenler şimdi bize ders verecek ha.

cem seymen

03 Ağustos 2016 Çarşamba 20:57

sayın vekil size bir haber ıspartadan ,diyordu aday olamayınca recep e ve size saydırdı neden hala muhatap oluyorsunuz bu onun yusufff ladığını gösteriyor bu kişiler akp ye zarar veriyor dini islama da kov gitsin memleketine tarkan yaz bunu yazmayan tarih utansın

d

03 Ağustos 2016 Çarşamba 19:00

Aday olamayınca söylediklerini de unutmadık değil mi

aynen

03 Ağustos 2016 Çarşamba 19:26

kesinlike katılıyorum. ne çark ama.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR