18 Haziran 2018 Pazartesi

  • 4,744 TL
  • 5,499 TL
  • 194,15 TL
  • 94.541
ISPARTA 21°
BU DİREK TEHLİKE SAÇIYOR

BU DİREK TEHLİKE SAÇIYOR

KORKUNÇ KAZADA CAN VERDİLER

KORKUNÇ KAZADA CAN VERDİLER

BU KAVŞAĞA BİR ÇÖZÜM BULUNMALI

BU KAVŞAĞA BİR ÇÖZÜM BULUNMALI

KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ OLDU

KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ OLDU

AVUKAT FATİH OĞUZ FETÖ'DEN ARANIYOR

AVUKAT FATİH OĞUZ FETÖ'DEN ARANIYOR

Isparta

FETÖ’den tutuklanan eski Isparta Valisi Memduh Oğuz’un oğlu olan ve Cübbeli Ahmet Hoca diye bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’nün avukatı Fatih Oğuz aranıyor. Fatih Oğuz aynı zamanda Isparta'da FETÖ/PDY davasında tutuklu olan babası eski Vali Memduh Oğuz'un da avukatlığını yapıyor.

Habertürk'ün haberine göre Karagümrük Çetesi soruşturmasından 2011 yılında tutuklanan ‘Cübbeli Ahmet Hoca’ olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü’yü o dönem savunan avukatı Fatih Oğuz’un FETÖ’cü olduğu iddia ediliyor. FETÖ’den tutuklanan eski Isparta Valisi Memduh Oğuz’un oğlu olan avukat Fatih Oğuz yurt dışına kaçtı.

FETÖ/PDY’nin kendisine kumpas kurduğu soruşturma kapsamında savcılığa ifade veren Ahmet Mahmut Ünlü, Oğuz’un telefonuna ByLock uygulamasını, 15 Temmuz’un kilit ismi Adil Öksüz’ün, “Benimle görüşeceksen bu program üzerinden görüşelim” diyerek yüklediğini Oğuz’un kendisine anlattığını belirtti

Ünlü ayrıca, daha sonra Adil Öksüz olduğunu öğrendiği kişinin kendisini cezaevinde ziyarete geldiğini de ifadesinde anlattı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

ejder

01 Temmuz 2017 Cumartesi 12:44

Akla ziyan yorumları dikaktle okudumsadi. Z , haydar işgören, nazım rumuzlu kişiler bu haberden valinin fetöcü olmadığı yorumunu nasıl çıkarttınız? tam aksine baba oğul bylock cu olduğunu ve tam da fetönün göbeğinde olduğunu gösterir. salak salak yorumlar yapmayın. üstelik tek merkezden yapılmış bu yorumlar

Sadi Z.

01 Temmuz 2017 Cumartesi 01:39

Gerçekler yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Memduğ Oğuzun masumluğu başından belliydi. Bakalım bu kumpasın altından kim çıkacak yada daha doğrusu kim altında kalacak?

01 Temmuz 2017 Cumartesi 14:41

Nereden belli masum olduğu? GERÇEKLER ORTADA!

Haydar işgören

30 Haziran 2017 Cuma 22:11

Valiye iftira attıkları belliydi zaten. Bylock yokmuş telefonunda.

Nazım

30 Haziran 2017 Cuma 21:50

Memduh Oğuz'un Bylock kullanmadığı böylece ispatlandı. Yazık. Madem cübbeli biliyormuş, neden açıklamamış daha önce. Boşuna hapse girdi vali.

Teacher

30 Haziran 2017 Cuma 15:38

Şerefsiz namussuz haysiyetsiz feto

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR