03 Nisan 2020 Cuma

ISPARTA
ISPARTA İÇİN YENİ KARARLAR ALINDI

ISPARTA İÇİN YENİ KARARLAR ALINDI

PAZAR YERLERİ İÇİN YENİ KARAR

PAZAR YERLERİ İÇİN YENİ KARAR

İNFAZ DÜZENLEMESİNDE ÇALIŞMA TAMAMLANDI

İNFAZ DÜZENLEMESİNDE ÇALIŞMA TAMAMLANDI

ISPARTA'DA ATEŞ ÖLÇME UYGULAMASI BAŞLADI

ISPARTA'DA ATEŞ ÖLÇME UYGULAMASI BAŞLADI

ATABEY'DE DEVLET, MİLLETİNİN YANINDA

ATABEY'DE DEVLET, MİLLETİNİN YANINDA

Isparta

ATABEY'DE 'İNSANI YAŞAT Kİ, DEVLET YAŞASIN' PAROLASI İLE HİZMET VERİLİYOR.

TEVFİK ATASOY MALİYENİN KORONAVİRÜS NEDENİ İLE KESMEDİĞİ PARA İLE ASFALTA VE BİNALARA DEĞİL, İNSANA YATIRIM YAPIYOR....

Koronavirüs tedbirleri kapsamında, sokağa çıkma sınırlaması getirilen 65 yaş ve üstü vatandaşlar için kurulan 'Vefa Sosyal Destek Grubu', Atabey’de göreve başladı. İlçe Kaymakamlığı ile Belediye’nin koordinasyonunda yapılan çalışmalarda ihtiyaç sahiplerinin tüm talepleri karşılanıyor.

Tek tek gidiliyor. Yaşlı ve ihtiyaç sahiplerine ulaşılıyor. Atabey ilçesinde devletin milletinin yanında olduğu bir kez daha ortaya konuluyor.

Atabey’de Vefa Sosyal Destek Grubu, 65 yaş üstü ve ihtiyaç sahibi vatandaşların gıda ve diğer ihtiyaçlarını temin edip evlerine ulaştırıyor.

Atabey Kaymakamlığı ile Atabey Belediye Başkanlığı’nın koordinesinde hem ilçe merkezinde hem de ilçeye bağlı köylerde 65 yaş üstü vatandaşa yemek götürüldü.

Atabey Kaymakamı Göksu Bayram ve Atabey Belediye Başkanı Tevfik Atasoy, vefa destek grubu personelleri ile birlikte 65 yaş üstü vatandaşları ziyaret ederek, günlük yemek ihtiyaçlarını karşıladı.

Yemekleri evlerine getirilen vatandaşlar uygulamadan oldukça memnun. Yaşlı vatandaşlar “bizim evlatlarımız, bizim yanımızda. Allah devletimizden razı olsun” dediler.

Yapılan çalışmaları anlatan Atabey Belediye Başkanı Tevfik Atasoy, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın desteği ile 65 yaş üstü vatandaşların ihtiyaçlarını karşıladıklarını belirtti.

*** Başkan Atasoy: Asfalt, bina yapılır ama insanımızın sağlığı daha çok önemli

3 ay süre ile belediyelerden kesinti olmayacağını söyleyen Başkan Tevfik Atasoy, “biz bu parayı sosyal belediyecilikte kullanacağız. Asfalt, bina yapılır ama insanımız sağlığı daha çok önemli. Biz sayın Cumhurbaşkanımızın ve partimizin ‘insanı yaşat ki devlet yaşasın’ düsturu ile hizmet vermeye çalışıyoruz” diye konuştu.

Atabey’de vefa sosyal destek grubu çalışmaları önümüzdeki günlerde de devam edecek.

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Bir dost

26 Mart 2020 Perşembe 22:11

Belediyeler bu işleri şov amaçlı değil görevi olduğu için yapsa keşke böyle hiç hoş olmamis millet iş başında gorsun

EHK_1

26 Mart 2020 Perşembe 22:04

İnsanı yaşatki devlet yaşasın evet güzelde,bir elin verdiğini diğeri görmesin diye bişeyde var onu napıcaz bunca reklamın ne gereği var.

ayse

26 Mart 2020 Perşembe 19:24

muhtarlar kendine oy verenler dağitim yapıyor evde çocuklarıyla yaşayanlara yadim gidiyor aslında yardım berbere kahveciye yapılmasi lazım 65 yaş ustu emekli devlet parasini odüyor bizim millet develetini düşünmez sadece kendi menfaatini düşunur yazık

TR32

26 Mart 2020 Perşembe 18:24

Bırakın artık gerçekten;ne samimiyeti ne inandırıcılığı var bu tür faaliyetlerin.Olması gereken şeyleri böyle lütufmuşcasına insanların gözüne ****nın boy boy resimler yayınlayıp yardım alan kişileride rencide etmenin ne anlamı manası var.

fakir HALK

26 Mart 2020 Perşembe 09:58

HELAL OLSUN ..

yardımın gözü çıkmış

26 Mart 2020 Perşembe 09:31

en son fotoğrafta ekmek yerde merdiven basamağına bırakılmış..bir kere bizim örfümüzde ekmek yere konmaz baş tacıdır.. 2. si o basamağa ayakkabıdan bulaşan envai çeşit mikrop + coronayı ekleyin..böyle yardım olmaz..aşırı usulsüz kötü şartlarla yiyecek dağıtılıyor yaşlılara...dağıtılan yardımla mikrop da dağıtılıyor resmen..bu nene o ekmeği o poşetle evine alıp her öğün sofrasına aynı poşetle getirse vay haline

asıl tehlike ambalaj temizliği

26 Mart 2020 Perşembe 09:26

bu nenelere dedelere dağıtılan malzemelerin ambalajlarıyla virüs nasıl bulaşabilir de anlatılıp öğretiliyormu? dağıtanların elindeki eldiven bile "her yere" dokundukları için tehlikeli..eldiven kimi neyden korumak için takılmış? ayran bardağı, yemek paketi bunların hepsi aynı eldivenle dağıtıldıysa nenelere dedelere doğrudan virüs dağıtmak olur bu.. ki o ambalajlı gıdalar fırından sıcak çıkmış şeyler de değil , oraya gelene kadar da kaç elden geçmiş kaç kişiden virüs yapışmış olabilir ambalajla

BAŞKAN DUY SESİMİZİ

26 Mart 2020 Perşembe 07:24

Çiğ köfteciler virüs yayıyor

Paketçi!!!

26 Mart 2020 Perşembe 00:19

Reklam yapmayı bırakın şu muhtarlar para alıp yatan muhtarlar imamlar ne iş yapar kolluğun işi paket servis yapmak mıdır!!!! Sayın vali kaymakamlar takip edin bu durumu öğretmenler diğer kurumlar neden yatıyor !!!!!!!

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR