26 Mayıs 2018 Cumartesi

  • 4,707 TL
  • 5,492 TL
  • 196,80 TL
  • 103.200
ISPARTA 20°
KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

AMAN KİMSEYE BAHSETME DİYE YALVARMIŞLAR...

'Ne Var Ne Yok?'programının konuğu olan Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, Bölge Hastanesi sert bir şekilde eleştirdi ve kendi projesini anlattı:

Isparta

Gazeteci Şakir Aksöz tarafından hazırlanıp – sunulan “Isparta’da Ne Var Ne Yok?” programının önceki akşam konuğu Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın oldu.

Başkan Günaydın’ın en sert açıklaması ise inşaatına kısa süre sonra başlanacak olan Bölge Hastanesi ile ilgili oldu. Hastanenin kapasitesinin yetersiz olduğunu belirten Günaydın, açılır – açılmaz kapasitenin dolacağını belirterek şunları söyledi:

“Şehir Hastanesi şehrin en kötü yerine yapılıyor. Özellikle kot farkı açısından çok sıkıntılı bir yer.

Hastane ile ilgili görüşmeye geldiklerinde, ben bu durumu zamanın AK Parti milletvekillerine anlattım. Yer vereyim dedim, projeyi anlattım ve projeyi önlerine koydum. Bana şimdilik bu projeden bahsetme dediler. Adeta yalvardılar. Sana daha sonra yardımcı olalım dediler.

Yapılacak olan bu proje benim projenin yanında sinek bile değil. Benim ortaya koyduğum çizdiğim proje 2 bin dönümlük alana oturan uluslar arası dev bir proje. Türkiye’ye örnek olacaktı. Hayalimin projesi. Biz Dumlupınar, Nevşehir Üniversitesini kurduysak bunu da yaparız.

Ama Sağlık Bakanlığının desteği gerekiyor. AK Parti Isparta Milletvekillerinden büyük projelerimin hayata geçirilmesi için Sayın Başbakan ve bakanlardan randevu almalarını istiyorum. Biz hizmet için çalışıyoruz ama sürekli çamur atıyorlar. Bilmeyenler eleştiriyor, yapamayanlar çamur atıyor.”

AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİNDEN TEPKİ

AK Parti Milletvekilleri Başkan Günaydın bu açıklamalarına tepsi gösterdi. Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, biz iktidar partisi milletvekiliyiz. Günaydın'a neden yalvaralım. Konuştukça batıyor. Günaydın her zamanki bildiğimiz Günaydın diyerek tepki gösterdi. Milletvekili Recep Özel ise, bölge hastanesinin yapılmasında biz neden böyle bir tavır sergileyelim ki. Başkan Günaydın ne dediği bilmiyor. Bu kadarına da pes doğrusu dedi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR