20 Mayıs 2018 Pazar

  • 4,490 TL
  • 5,287 TL
  • 186,41 TL
  • 102.410
ISPARTA 25°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

ALLAH ONUN BELASINI VERSİN

AK Parti'li Recep Özel, "Kim yanlış yaptıysa, kim teftişte var olmayan işleri var gibi göstermişse onun Allah belasını versin, üzerine sonuna kadar gidilecektir." dedi.

Isparta

Ak Parti Isparta Milletvekili Recep Özel, maden kazalarına ilişkin, "Kim yanlış yaptıysa, kim teftişte var olmayan işleri var gibi göstermişse onun Allah belasını versin, üzerine sonuna kadar gidilecektir.Hiçbir şeyin üzeri de örtülmeyecektir" dedi.

 

Genel Kurul'da AK Parti'nin grup önerisiyle Yüksek öğretim Personel Kanunu'nda değişiklik yapan kanun tasarısı, Türkiye ile Macaristan Arasında Kültür Merkezlerinin Kuruluşu, İşleyişi ve Faaliyetleri Hakkında Anlaşmanın Onaylanmasını Uygun Bulan Tasarısı, İstanbul Tahkim Merkezi Kanunu Tasarısı, Ceza İnfaz Kurumları Güvenlik Hizmetleri Kanunun Tasarısı ile bazı uluslararası anlaşmaların onaylanmasını uygun bulan kanun tasarıları ile bazı uluslararası sözleşmeleri onaylayan kanun tasarıları gündemin ön sıralarına çekildi.

 

Öneri üzerine söz alan CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar,Ak Parti'nin aşağı yukarı her gün bu tür değişiklik yapan bir grup önerisiyle geldiğini belirterek, "Her işte olduğu gibi Meclis'in çalışması konusundada bir planları yok" diye konuştu.

 

Maden kazalarına değinen Akar, kömür madenlerinde çalışanların hayatlarını kaybettiğini, mahsur kaldıklarını söyledi. Akar,"12 yıldır iktidarsınız 12 yıldır sürekli maden kazalarını konuşuyoruz.Hepimiz birer madenci olmaya başladık" dedi.

 

AK Partı Isparta Milletvekili Recep Özel de maden kazalarını kastederek, "Hepimizin yüreği acıyor. 12 yıldan beri de iktidarız bunun sorumluluğunu da elbetteki taşıyoruz. Kim yanlış yaptıysa, kim teftişte var olmayan işleri var gibi göstermişse onun Allah belasını versin, üzerine sonuna kadar gidilecektir. Hiçbir şeyin üzeri de örtülmeyecektir. Ama gelip buradan ölümler üzerinden siyaset yapmak, siyaset devşirmek, nemalanmaya çalışmak.." şeklinde konuştu.

 

Sataşma nedeniyle yeniden söz alan Akar, "Öldüklerinde koşa koşa gidiyorlar madenlere ama ölmeden kimse gitmiyor değil mi? Kozlu'da,Afşin'de, Elbistan'da, Soma'da, Ermenek'te söyledik. Söylemeye de devam ediyoruz. Ama sizin bakanınız sadece şikayet ediyor" karşılığını verdi.

 

MHP Grup Başkanvekili Yusuf Halaçoğlu da bugün su altında kömür çıkarmak için toprak altına girenlerin şehit mertebesinde olduğunu dile getirdi.

 

CHP Mersin Milletvekili Ali Rıza Öztürk de "Bazı Ölüm Cezalarının Yerine Getirilmesi Hakkındaki Kanunların Yürürlükten Kaldırılmasına İlişkin Kanun Teklifi"nin  doğrudan gündeme alınmasına ilişkin önergesi üzerine söz aldı.

 

Öztürk, teklifle, 12 Eylül 1980 darbe sürecinde darbecilerden kuvvet ve güç alarak, olağanüstü hukuk kurallarını uygulayarak,hukuksuzluğu egemen kılarak hızlıca idam kararları veren mahkemenin kararlarının TBMM'de onaylanmasına ilişkin kanunların yürürlükten kaldırılmasını istediğini ifade etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

isci mi kole mi

07 Kasım 2014 Cuma 21:48

Bu isin dogasinda bu varmis. Olur boyle kazalar. Bu goruste olan yoneticilere bu vatandas yirmi iki milyon oy verdi soylenecek soz bitmistir.

*xxyz

06 Kasım 2014 Perşembe 10:16

17/25 aralık ))))))))))))))))))))))) bunu silemeyeceksinizz

AYNAYA BAK

05 Kasım 2014 Çarşamba 14:42

YÜZÜN KIZARMIŞ SAYIN VEKİL. YOLSUZLUKLARIN ÜZERİNE GİDECEĞİNE ÜZERİNE OTURUP KALDINIZ. YA BİZ NEYAPALIM? KİMİ KİME ŞİKAYET EDELİM. TORBA TORBA YASA TEKLİFLERİNDE SENİN İMZAN YOKMU SANKİ?

özel

05 Kasım 2014 Çarşamba 11:41

SAYIN ÖZEL, BELA OKUMANIN NE DEMEK OLDUĞUNU BİLİYORMUSUN.O O LAF AĞZINA HİÇ YAKIŞMIYOR

mahmut aksu

05 Kasım 2014 Çarşamba 08:51

Vekil bey, Sütçüler ilçesi çandır köyündeki tamamen kanunsuz, hukuksuz, her tarafı pislik dolu, ihanet dolu, rüşvet dolu doğa katliamlarını incelemek üzere ankara dan değerli, onurlu, şerefli, namuslu, dürüst bir bilirkişi heyeti gönderirse yanlış yapanları görür. tam 5 yıldır kendisine ve 550 cesur yüreğe dilekçeler yazıyorum sizce hiç ilgilenmişlermidir? yazık bizlere güvenenlere, namuslulara.... kendin bu söylediğine inanıyorsan buyur değerli ısparta basını ile çandır bölgesine bir gidelim.

Ispartadakiler

05 Kasım 2014 Çarşamba 08:47

asıl bela okumanız gerekenler Ispartanın sizlerin altına paralel maden ocakları açtırıp çete halinde size ve Akpartiye hakaret edenler ve onların yardımcılarıyken müdür olanlar , sözleşme uzatılması ve yeniden görevlendirme bekleyen uzantılarıdır. Ispartada altınıza dinamit yerleştirdiler şimdi sizden gibi görünüyorlar ama sürekli irtibat halindeler her türlü planlarını yapıyorlar ve ilk fırsatda fitili ateşleyecekler. Hitap ettikleri camiaya rağmen neden belediye seçimini kaybettiniz bir düşün

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR