22 Mayıs 2018 Salı

  • 4,587 TL
  • 5,422 TL
  • 190,77 TL
  • 103.102
ISPARTA 25°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

Alçak Haşhaşiler Tanınmamak için..

Alçak Haşhaşiler Tanınmamak için..

Isparta

Isparta Emniyet Müdürü Halil Altan, FETÖ'nün emperyalist zihniyete Türkiye'yi teslim etmek için tüm yolları denediğini, ancak milletin iradesinin buna izin vermediğini söyledi.

Altan, vatandaşlara seslenerek, "Nerede vatana ihanet eden birini görürseniz bize bildirin" dedi.

Türkiye genelinde olduğu gibi Isparta'da da demokrasi nöbeti devam ediyor. Demokrasi nöbetinin 10'uncu gününde Isparta İl Emniyet Müdürü Halil Altan, Hükümet Meydanı'nda toplanan binlerce Ispartalıya seslendi.

"SORULARI ÇALARAK HAİN POLİS, ASKER VE HAKİM OLDULAR"

 

FETÖ üyelerinin soruları çalarak öğretmen, hakim, polis vehakim olduğunu söyleyen Emniyet Müdürü Altan, örgütünü Türkiye'yi emperyalist zihniyete teslim etmek için tüm yolları denediğini söyledi. Emniyet Müdürü Halil Altan açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

 

"Ne yaptı bu ahlaksızlar. Soruları çaldılar,öğretmen,hakim, oldular. İçimize sızmış hain polis oldular. Asker oldular.Milletin başına bilmem ne oldular. Çok özür diliyorum, hanımlarımızın başlarını açtılar.Başlarını açmakla yetinmediler, denizlerde mayo olmaz, bikini giydirdiler.Yetmez dediler. İçki sofralarında meze yaptılar hanımlarımızı. Pekine için?Amaca ulaşmak için, her yolu denediler bunlar. Peki hangi amaca ulaşmak için?İşte bu gün emperyalist zihniyete ülkemize teslim etmek için. Bütün çabaları buydu."

 

"VATANA İHANET EDENLERİ BİZE İLETİN"

 

"Şimdi ağaçların arkasına taşların arkasına saklanıyorlar. İnlerine giriyorlar, ama burada haşhaşi var gelin alın diyorlar.Biz sizlerden bunu bekliyoruz. Nerede vatana ihanet eden birisini görürseniz lütfen bizlere iletin. Bizler sizlerin yanınızdayız. 24 saat yanınızdayız.Bundan da gurur duyuyoruz."


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Cihangir BALCI

26 Temmuz 2016 Salı 00:15

Helal olsun Halil Altan müdürüm çok iyi bir konuşmaydı

Ayıptır

25 Temmuz 2016 Pazartesi 20:09

Tamam suçlular ben de sucluluklarina inanıyorum da bu üslup nedir?Allah'ın aşkına emniyet amiri böyle konuşursa halk ne yapsın.Aynı fethullah cemaati gibi size de yazıklar olsun

Vay be

25 Temmuz 2016 Pazartesi 17:55

Hizmetteyiz deyip rakı masasına Denize bikinilerle girmişler inanmak mümkünmü bu yazılanlara yazık valla inananada söyleyenlerede durmayın tabi vatanı satan pislikleri şikayet edecek mercide bulun bizede bildirin

smmtr

25 Temmuz 2016 Pazartesi 17:31

Sormasi ayıptır kimin hanımı rakı masasına meze olmuş tam anlamadım?

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR