18 Haziran 2019 Salı

  • 5,833 TL
  • 6,535 TL
  • 251,95 TL
  • 94.219
ISPARTA
MEHMET TÖNGE MAHALLESİ SELE TESLİM OLDU

MEHMET TÖNGE MAHALLESİ SELE TESLİM OLDU

MADEN ŞİRKETİNİN RUHSATI İPTAL EDİLDİ

MADEN ŞİRKETİNİN RUHSATI İPTAL EDİLDİ

GELİN ARABASINA ÖYLE BİR YAZI YAZDIRDI Kİ

GELİN ARABASINA ÖYLE BİR YAZI YAZDIRDI Kİ

OTOMOBİL AĞACA ASILI KADI

OTOMOBİL AĞACA ASILI KADI

AKKAYA'DAN BİR İLK DAHA

AKKAYA'DAN BİR İLK DAHA

Isparta

Senirkent'te faaliyet gösteren Akkaya LTD. ŞTİ. ömrünü tamamlamış araç teslim noktası işine resmen başladı. Eski ve hurda araçlarınız değerinde alınır. Sıfır araç almak için bertaraf formu aynı gün içinde verilir. 15.000 TL indirimden faydalanmak için geç kalmayın!

Tel: 0535 445 30 66 - 0543 395 30 66

Isparta ve bölgesinde yetkili tek firma AKKAYA LTD. ŞTİ. Senirkent ÖTA Teslim Noktası

Senirkent'te 1999'dan buyana Sürücü kurusu ve iş makinaları operatörlük kursu olarak hizmet vermekte olan Akkaya LTD. ŞTİ. Ömrünü Tamamlamış araçların çevreye ve sağlığa zarar vermeden beri dönüşüm kazandırılması için çevre ve şehircilik bakanlığının başlattığı (ÖTA) ömrünü tamamlamış araçların teslim noktası olarak Senirkent'te siz değerli halkımıza hizmete başlamıştır.

Araçlarınız bulunduğu yerden alınır. Sıfır araç alımında 8 Bin ile 15 Bin TL arası indirim sağlanır. Aracı olmayanlar için araç temin edilir.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Vatandaş3

23 Haziran 2018 Cumartesi 16:30

Bize bir polis trafikten düşmüş aracım vardı sakın aracınızı hurdaya vermeyin aracının motorunu başka bi araca takıp hırsızlık uyuşturucu kaçakçılığı yaparlar plaka sahtedir zaten şasi numarası senin adına olduğu için başın yanar devlet dışında bir yere verme demişti şimdi burası devlet destekli mi ona göre bizde verelim

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR