21 Temmuz 2018 Cumartesi

  • 4,791 TL
  • 5,612 TL
  • 190,01 TL
  • 94.082
ISPARTA 29°
MHP AF TASARISI İÇİN KOLLARI SIVADI

MHP AF TASARISI İÇİN KOLLARI SIVADI

O KAZANIN İŞTE TÜM DETAYLARI

O KAZANIN İŞTE TÜM DETAYLARI

OKTAY PETROL AKDENİZ BÖLGE BİRİNCİSİ OLDU

OKTAY PETROL AKDENİZ BÖLGE BİRİNCİSİ OLDU

BEKÇİLİK SINAVINA GİDERKEN KAZA GEÇİRDİLER

BEKÇİLİK SINAVINA GİDERKEN KAZA GEÇİRDİLER

AK PARTİSİZ MECLİS

AK PARTİSİZ MECLİS

Isparta

Isparta Belediyesi Meclisi Ağustos ayı olağan meclistoplantısını gerçekleştirdi. AK Parti gurubunun katılmadığı meclistoplantısında, gündemde bulunan 16 madde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)meclis üyelerinin oybirliği ile meclisten geçti. Isparta Belediye BaşkanıYüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın, “MHP’li belediye meclisi üyelerimizIsparta’mıza tehir edilemeyecek hizmetleri vermiş oldu” dedi.

 

Isparta Belediyesinin ağustos ayı olağan meclisi toplantısıbelediye meclisi toplantı salonunda Meclis Başkanı ve Belediye Başkanı YüksekMimar Yusuf Ziya Günaydın’ın başkanlığında toplandı. MHP’li meclis üyeleritoplantıya tam kadro katılırken, AK Partili meclis üyeleri ise katılmadı.

 

Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın meclistoplantısının ardından değerlendirmede bulundu. Temmuz ayında belediyemeclisinin tatilde olduğunu ve iki aylık bir gündem yoğunluğu bulunduğunuhatırlatan Başkan Günaydın, ağustos ayı meclisinin 16 gündem maddesiyletoplandığını söyledi. İmar Planı Tadilatlarının 21 madde üzerindengörüşüldüğünü dile getiren Başkan Günaydın, “Ağustos ayı meclisimiz yoğungündem maddesiyle toplandı. Gündem maddelerinin içerisinde AK Partili meclisüyelerinin de ısrarla üzerinde durdukları ve görüşülmesini istedikleri konularvardı, ancak kendileri yoklar” dedi.

 

Bu maddeler arasında 3 okula yer tahsisi bulunduğunu, yineokulların çaplarının yerleştirilmesinin olayının da bulunduğunu aktaran Günaydın,“Siz MHP’li meclis üyelerime 6 okul için aldığınız karar ve Ispartahizmetlerine yol verdiğiniz için teşekkür ediyorum. MHP eksiksiz gelmeseydibugün bu hizmetler görülemeyecekti, çoğunluk olmayacaktı, gündemlergörüşülemeyecekti. Bugün hemen her zaman olduğu gibi tam kadro gelen MHP’limeclis üyelerimize, Isparta’ya tehir edilemeyecek hizmetleri vermiş olduklarıiçin ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Isparta’nın hizmetlerinde kimsenin zamankaybı verdirmesine hakkı yok. Isparta’da eğitimin önünü açtık, bunun önünükapatmaya hiçbir meclis üyesinin hakkı yoktur. Gönülden Isparta’ya hizmetverdiğinizden dolayı sizlere içtenlikle, sevgi ve saygılarımı sunuyor, hepinizeteşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

NEDEN BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ MÜTAHİTLERDEN OLUŞUR

15 Ağustos 2017 Salı 01:18

Cevapsız

erdem

13 Ağustos 2017 Pazar 14:49

resimdeki kürsüdeki belediye meclis üyesini çokmu aradınız ey mhp yetkilileri,

Joseph Ziya Morning

13 Ağustos 2017 Pazar 01:43

Belediye Meclisinde imar ile ilgili görüşme vardı ve bir çoğu Müteahhit ve belediyeye iş yapan Ak Partili Meclis üyeleri Cumhurbaşkanını bahane ederek gelmediler bu sayede biz yokken meclisten geçti oluverdi! Fevzi Özdemirin Otogar projesine açtığı dava gibi, eksik başvuruyu mahkeme reddetti ama biz dava ettik mahkeme reddetti oldu! Bence Ispartadaki Ak Parti teşkilatı komple değişmeli partiye çöreklenmiş rantcılar bu memlekete zarar veriyorlar.

ak partili

12 Ağustos 2017 Cumartesi 21:40

bir ak partili olarak soruyorum meclis uyelerine hizmet icin geldik diyip oy isteyen insanlar ak parti logosunu tasidiginiz icin secildiniz hakkini verin yatacaksaniz istifa edin isparta ak parti yonetimi basdan aşağı yenilenmesi gerekiyor bu kadroyla bidahaki secim bile zor

Ispartalı vatandaş

12 Ağustos 2017 Cumartesi 21:22

bir gun sonra geliyor. parti teskilati onun hazirliklari ile mesguldurler ve gelmelerini beklemek hata olur. iki gun sonra yapsalar gelirlerdi. biraz mantikli olmak gerek. gelmediler diyerek suclamak tam miting öncesi anlamsiz.

Vatandaş rıza

12 Ağustos 2017 Cumartesi 12:02

Akp li üyelerin yaptığı bir vatandaş olarak benim gözümde yanlış, birlik içerisinde olmaları gerekiyordu , ama mhp de vizyonu daha yüksek belediye meclis üyeleri çıkarabilirdi, nerdeyse hepsi istisnalar hariç asık suratlı, hele şu resimdeki kürsüdeki yok mu adam ateş püskürüyor resmen

İbrahim Özbay

12 Ağustos 2017 Cumartesi 10:08

Gerçekten yazık

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR