19 Ocak 2019 Cumartesi

  • 5,322 TL
  • 6,047 TL
  • 221,22 TL
  • 98.455
ISPARTA
ISPARTA'DA SOBA FACİASI YAŞLI ÇİFT ÖLDÜ

ISPARTA'DA SOBA FACİASI YAŞLI ÇİFT ÖLDÜ

ISPARTA'DA 2 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 2 KİŞİ TUTUKLANDI

FETÖCÜ ESKİ SAVCININ AMCASI HAKİM KARŞISINDA

FETÖCÜ ESKİ SAVCININ AMCASI HAKİM KARŞISINDA

SDÜ ÖNÜNDE 3 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

SDÜ ÖNÜNDE 3 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

AK PARTİDE TAHİR ALAN RÜZGARI

AK PARTİDE TAHİR ALAN RÜZGARI

Isparta

AK Parti'nin ve Isparta siyasetinin etkin ve güçlü ismi Av. Tahir Alan bugün partisinin İl Başakanlığına kalabalık bir grupla giderek aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Tahir Alanı başvuru sırasında İl Genel Meclisi Başkanı ve Ekonomi Kulübü Başkanı Ali Bolat ile üyeleri, ITSO Meclis Üyeleri Ali Rıza Tanık ile Selman Boyacı, Gül Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Mehmet Boyacı, iş adamları ve kentin tanınan bir çok siması yalnız bırakmadı.

Av. Tahir Alan,  Haziran seçimleri sadece Türkiye için değil, tüm islam coğrafyası için büyük önem taşıyor. Biz de bu süreci sadakat ile sürdürmek için partimize aday adaylığı başvurumuzu yaptık. İnşallah hayırlı olur" dedi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Nasip

07 Mayıs 2018 Pazartesi 10:30

demokrat partide kalsaydı, şimdi iyi parti dp ortaklığında ıspartadan birinci sıra adaydı. kazanır ve meclise de giderdi. nasip işte.

Sdü makine

30 Nisan 2018 Pazartesi 01:27

Başkanım şimdiden hayırlı olsun hem ısparta için hem türkiye için en hayırlısı sizi TBMM de görebilmek her zaman arkanızdayız başkanım

Gültekin

29 Nisan 2018 Pazar 23:35

Siyasi fikirlerimin hiç uyuşmadığı bir partide siyaset yapmasını hiç istemezdim ama fikirlerine saygı duyuyorum yolu açık olsun.Düzgün bir adam

Sulo

29 Nisan 2018 Pazar 23:00

Diğer adayları hiç beğenmemiştim.Ancak başarıları,çalışkan ve millet devlet sevdalısı bir şahsı nihayet aday adayı olduğunu görmek memnuniyet ve mutluluk verici.Hayırlı uğurlu olsun.Yolun açık olsun Tahir bey.

Vatandaş

29 Nisan 2018 Pazar 17:44

Hayırlı ugurlu olsun

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR