25 Mayıs 2019 Cumartesi

  • 6,078 TL
  • 6,824 TL
  • 250,26 TL
  • 86.072
ISPARTA
EVE 5 KİŞİ GİRDİLER 2 AV TÜFEĞİ İLE YAKALANDILAR

EVE 5 KİŞİ GİRDİLER 2 AV TÜFEĞİ İLE YAKALANDILAR

 FETÖ’NÜN EĞİTİM TUZAĞINA POLİSTEN OPERASYON

FETÖ’NÜN EĞİTİM TUZAĞINA POLİSTEN OPERASYON

TURİZME BAŞKAN VE REKTÖR SAHİP ÇIKIYOR

TURİZME BAŞKAN VE REKTÖR SAHİP ÇIKIYOR

HAYIRLI OLSUN ISPARTAM

HAYIRLI OLSUN ISPARTAM

AK PARTİ ISPARTA'DA ADAY ÇIKARIYOR

AK PARTİ ISPARTA'DA ADAY ÇIKARIYOR

Isparta

Ak Parti'nin Belediye Başkan Adayı Belli oldu Ak Parti'nin Isparta Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen oluyor.

Ak Parti Isparta Belediye Başkan Adayı Olarak Şükrü Başdeğirmen'in arandığı ve Ankara Davet Edildiği öğrenildi. Ak Parti'nin Isparta Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen oluyor.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

zeynep cevap

06 Aralık 2018 Perşembe 16:10

zeynep adlı yorumcuya hiç bir şey yapamaz siz demek ispartada yaşamıyorsunuz yapdıklarını görmediniz ..:)

zeynep

06 Aralık 2018 Perşembe 13:40

Bu adam da Isparta'ya hiç bir şey yapmaz vesselam. Yapmaz. Ancak koltuk sevdalısıdır.

Objektif vatandaş

06 Aralık 2018 Perşembe 12:47

devam edeyim. Şimdi ne değişti bence belediye güçlenerek geldi, sermayesi olan, borcu olmayan bir belediye rantçıların iştahını kabartacak bir belediye... şimdiden herkesin ağzını sulanmaya başlamış olacak ki yanlı siyaset yapılmaya başladı. Memleketi düşünen filan yok kimse kimseyi kandırmasın... Rabbimden tek dileğim var Ispartamız için en hayırlı olan kişi kimse o gelsin... Herkes oy verirken memleketini düşünsün BAŞKA ISPARTA YOK... İnsanlar gelir gider ama ISPARTA EBEDİ KALACAKTIR.....

objektif vatandaş

06 Aralık 2018 Perşembe 12:42

O kadar yorum yapılmış ki herkes anladığı aklının ve menfaati doğrultusunda birşeyler yazmış, maalesef kör siyaset ve menfeaat siyaseti.. Doğruları kimse görmüyor veya işine gelmiyor. Batık bir belediye vardı satılmadık yeri kalmamış personel maaşları dahi ödenemeyen bir belediye, yapılan yatırımlar ileri tarih ödemeli(ödemesi yapılmamış), herkarışı satılmış batık belediye.. hangi dönem malüm bu dönemde altın çağını yaşaması gerekirken batık dönemi yaşadı.. Şimdi sormak neden olmadı..

Ak partide adammı yoktu!

06 Aralık 2018 Perşembe 10:23

2011 , 50 yaşında hanımı üniversiteye kaydettirmiş Şükrü'yü. Hanımın Altınbaşak için çalıştığı yıllarda. Vaybe kapılar sonuna kadar açılıyor, adam basamakları hızla tırmanıyor. Ama ben bu kadına hiç içim ısınmadı, Ispartanında bu uyanık kadına hazır olduğunu düşünmüyorum. Birde Fetöyle anılmalarına hiç şaşmıyorum. Bu sonradan üniversite falan hızla yükseltilenlerin. Artık bu millet bir daha bu olasılıklara bile geçit vermez, Akpartide hiçmi fetö şâibesiz bir isim yoktu !

Ispartalı kanmaz yalakalara!

06 Aralık 2018 Perşembe 10:12

Ak parti tabanından heykel diken biri için oy istemek zor olmuştu diyorsun'da, ülkenin her yerine Recen Tayyib erdoğanın heykellerinin yapılmasında bir mahsur görmüyorsun! Yoksa sen diğer türk büyüklerinin heykellerindenmi rahatsızsın, yoksa heykel olayına tamamen karşıysan Erdoğanın heykellerine niçin karşı değilsin! Türk düşmanı değilsen YZG yaptığı heykellerden rahatsız olmazsın, yok heykelleri put kabul edip rahatsızsan; Erdoğanın heykellerinden rahatsız olursun iki yüzlü yalaka değilsen!

atanamayan teacher

06 Aralık 2018 Perşembe 02:06

Hayırlı olsun Şükrü Bey çok sevindik

Kar

06 Aralık 2018 Perşembe 00:05

Feto'bet Falan Filan Ülkemiz'in Üzerin'den çok Silindir'ler Yürütül'dü. Din deyip İnsan'ları çok İstismar! Ettiler: buma Siyaset'çiler'de çok Çanak, tutulara, belki'de bile bile Çiya Tarafından Çanak tuturul'du, bunu: Bir (Allah) Bili! bir de Ülkemiz'e birlikte: Maşa Olanlar bilir. İnsanlar'da Torpil İle, Malı Götürmek için Kertenkele deliğine: Girdiler. Halen daha Haksızca Çıkar elde edeceyiz diye Hakkı Değil Kuvveti Üstün tutuyorlar. Halen'da Ülkenin Kaymağını yiyeçeğiz diye hizılı yapıyprla

adnan

05 Aralık 2018 Çarşamba 23:03

hani ittifak yapıp aday çıkarmayacaktı akp ne oldu nedir bu iş? bahçeli resmen elindeki ıspartayı sattı mhp den soğuduk oy boşa

Hizmet gelsin

05 Aralık 2018 Çarşamba 23:01

Yusuf Ziya Günaydın'dan bu memleket kurtulsun, hizmet görsün Amin inşaAllah.. Isparta'nın geçen senelerine yazık oldu.. zaman kıymetli derken nice zamanlar heba oldu.. Yusuf Ziyanın heykel ve hiçbir işe yaramaz saçma sapan para ve zaman israfı projelerinden bıktık usandık artık yeter..

Ercument

05 Aralık 2018 Çarşamba 22:35

Noldu yusuf cunurdeki arsalari yap ga

Misafir

05 Aralık 2018 Çarşamba 22:29

Son dönem her tarafa put diken biri için Ak Parti tabanından oy istemek çok zor olurdu. Reis bu sefer tabanın sesine kulak vermiş. Hayırlı olsun

Realist

05 Aralık 2018 Çarşamba 22:01

Yzg’nin yandaşları sanki Ak Partiliymişde Yzg’ye oy vereceklermiş gibi akıllarınca siyaset mühendisliği yapmaya çalışıyorlar. Seçmeni saf yerine koymaktan vazgeçin artık. Yapılacak en onurlu hareket Yzg nin adaylıktan çekilerek Çünürdeki arsalarına proje çizmesidir.

Furkan Yaman

05 Aralık 2018 Çarşamba 21:45

Evet İyi parti adayını CHP de destekledimi Gökmenoğluna Hayr'lı olsun. AkParti adayının 15 Temmuz öncesi ve sonrası Fetö'ye olan tutumu ile ilgili İyi partide derin hazırlık varmış. aynı YZG nin 17-25 Aralık sonrası Türkçe olimpiyatları, temel atma, açılış gibi Fetö etkinlikleri yakında hortlayacak.

Tabanın tepkisi

05 Aralık 2018 Çarşamba 21:22

Ayrıca ispartada yeterki aday çıkaralım kim olursa olsun diyorduk bugün gelinen noktada şükrü beyi münasip bulmuş reis o yüzden ak partinin mensuplarına düşen arkasında durmaktır bu aday syn osman zabun bile olsa bizler arkasında olurduk cunki şahıslar değil mühim olan ak partinin aday cikarmasidir bunu iyi anlayın bu yorum yapanlar hep isimlerini farklı farklı giren yzg ye çalışan kişilerdir bunu bilmeyen yoktur o yüzden rahat olun ak parti şükrü başdeğirmen le ispartayi almaya geliyorrrr

Tabana inat

05 Aralık 2018 Çarşamba 21:16

Receb özelin adayı, Receb Özel gene parti tabanını ve kendisinin vekil olması için ****ret edenleri yok saydı. Hatta bu adam seçilemezse itsonun başına geri dönebilmesi için yasa bile çıkarttı. Ak partililerin yok sayan zihniyeti bizde yok sayacağız, buda bir Nuri uzaktaş vakası.

Tabanın tepkisi

05 Aralık 2018 Çarşamba 21:13

Ay rica bomba 32 ye de bir çift sözüm var diğer haberlerde bu kadar yorum yapılamıyor yapılıyor ama siz yöneticiler malesef taraflı olduğunuz için kötü yorumları siliyorsunuz bu haberde nasıl varsa tüm yorumlar diğer haberlerdede silmeyin kotu yorumları ki sizin özgür tarafsız başın oldugunuzu görelim saygılar sevgiler ne yapsanizda ak parti geliyorrr

Taban tepkisi

05 Aralık 2018 Çarşamba 21:10

Taban olarak ittifak olursa yusuf ziya gunaydin yerine gokmen gökmenoğlu verecegimizi ifade etmistik artik ak partimizin adayi sukru başdeğirmen dir ve taban olarak artik ak partimize yakisir bir sekilde calisip sukru beyi isparta belediye baskani yapacagiz allahin izni ile bunu isparta halki ve ak parti tabani istiyor siz yzg ye veririz diyenler daha dun de gökmen e veririz diyordunuz ak parti aday çıkardı hadi oylar akpartimize

Mart kapıdan baktırır....

05 Aralık 2018 Çarşamba 21:08

Adamın adı açıklandı millet siraya girmiş, korkudan nasıl çamur atacaklarını şaşırmışlar. Sakin olun gençler Mart 31’i bekleyin.

Can Koç

05 Aralık 2018 Çarşamba 21:00

Isparta’nın adamı geliyor ...

Esnaf

05 Aralık 2018 Çarşamba 20:57

Akp ye de Mhp ye de oy yok...

Gülkent

05 Aralık 2018 Çarşamba 20:30

Koyu bir ak partiliyim ama oyum kesinlikle yusuf ziyanın,bu nedir ya

Filiz

05 Aralık 2018 Çarşamba 20:27

Akp nin aday çıkarmasına o kadar sevindim ki...Jeste kurban gidecektik.Mevcut yönetimden ailecek memnun değiliz...Mhp Neden aynı adayı gösteriyor anlamıyorum.Ne değişti Ispartada... Herşey laftaYaptığımız Dünyanın Hiç bir yerinde yok cümlesinden bunaldık..Tek memnuniyet Gül Dikimi o kadar.

Adil

05 Aralık 2018 Çarşamba 19:48

Ticaret odası baskaniyken ne hizmeti olduda belediyede olacak aidat paraları ile sefa sürdügü koltuktan kalkıp esnafa işlerin nasıl sıkıntın varmı dememis şahsın memlekete ne hayrı olur bırakın bu isleri akıllı olun bunların derdi hizmet degil

eski lerden

05 Aralık 2018 Çarşamba 19:32

vala sunu diyem bizim recep yine kaybetti ispartata recp ozen hangi adami aday gosterdiede kazandi bi soyleyin bana yine siyasi oyunlar iste ama yazik ispartaya

Oylar gene Ziya'ya

05 Aralık 2018 Çarşamba 19:21

Hani genç olacaktı, Ak partili olacaktı. Anlaşıldı bunlar Ak parti tabanını hiçe sayıyorlar.

Vaybe

05 Aralık 2018 Çarşamba 19:07

Yusuf Ziya yaşlı diye yazılar yayımlattılar Tanışmana, ak parti tabanında genç birisi aday olacak beklentisi oluşturdular. Oylar mhp'ye.

Tabana dayatamayacaklarını anlamadılar

05 Aralık 2018 Çarşamba 19:05

Açta bir yerine gül, Ispartanın altını üstünü harika yaptı, parti tabanını hiçe sayıp dışartan dayatılan adaya oy vermektense , Nuri Uzaktaş olayındada aynısını yapan vekillere iyi bir ders vermek için onların en çok muhalefet ettikleri Yusuf Ziyaya veteceğiz oyları. varmı diyeceğiniz, zaten seçilemiyeceğini bildikleri için Itso başkanlığına dönebilsin diye yadada çıkarttılar. Seçilemiyecek. Ak partiye ihanet ettiler.

Vatandaş

05 Aralık 2018 Çarşamba 19:04

Ak parti Isparta’dan aday çıkarmayacaktır.

Kandıramıyacaksınız.

05 Aralık 2018 Çarşamba 18:58

4.dönem hayırlı olsun Yusuf Ziya, 50 yaşından sonra kariyer basamaklarında hızla yükseltilen insanlara güvenmem, Fetö projesi gibi. Ak parti tabanı bu sefer kandıramıyacaklar.

İmdat Gökşahan

05 Aralık 2018 Çarşamba 18:53

Şükrü başdeğirmen ısparta'nın temel taşıdır.Isparta'yı iyi bilir.Hizmetler yağdırır.

Ak parti tabanını üzdü

05 Aralık 2018 Çarşamba 18:50

Osman Zabun onca seçimde Ak partiye onca oy kazandırsın, ama vekl gitsin dışardan birini partiye diretsin, hatta seçilemezse itso'nun başına dönebilsin diye yasa çıkartsın. Bu ak partiye ak parti sevdalılarına yapılacak hareketmiydi. Ak parti tabanını hiçe saydı vekil, bizde inadına Yusuf Ziya Günaydın diyeceğiz.

Oylar gene Ziya'ya

05 Aralık 2018 Çarşamba 18:44

Hani genç olacaktı, Ak partili olacaktı. Anlaşıldı bunlar Ak parti tabanını hiçe sayıyorlar.

İmdat Gökşahn

05 Aralık 2018 Çarşamba 18:40

Şükrü başdeğirmen ısparta'nın temel taşıdır.Isparta'ya yakışır.Hizmet yağdırır.Isparta'nın gururudur.

Islamkoy

05 Aralık 2018 Çarşamba 18:36

Şu karda ki nazmi esen degil mi herkesin tefinde oynuyorsun nazmi yanar döner

Mustafa

05 Aralık 2018 Çarşamba 18:19

Hadi gine iyiyiz iyi :)

Kaya

05 Aralık 2018 Çarşamba 18:00

Ohh YZG HOŞÇAKAL ! Putlardan kurtuluyoruz

Güldürme pakize

05 Aralık 2018 Çarşamba 17:53

Ekonomist bey ..Yuksek mimar dediginiz sahis sadece osmanli mimarisine duskun hatta osmanli mimari hatt sanatcisidir yuksek mimar olup metropol sehircilik icin mimarlik okumamjs bilakis ispartaya yapilan park bahcelersen mevcut köy garajin orada papagan cafelerde arpa buğday cay boyunda leylek ler baska var mi ???

Yer

05 Aralık 2018 Çarşamba 17:21

Siyaset çiler Makam kapacağız diye bir bir lerine Ayak Oyunu yapıyar'lar bir fazla Makam diye. Vatan ne olacak.?

Personel

05 Aralık 2018 Çarşamba 17:17

Fetö bağlantısı ne oldu kapı kapı gezmedimi fetöcüler zamanında oda seçiminde bizim adayımız diye hakkaten çok iyi fetö ile mücadele ediliyor vay garibim gurabam vay bizde yzg ile devam ediverelim bari

yani

05 Aralık 2018 Çarşamba 17:09

money talks

FBIsparta

05 Aralık 2018 Çarşamba 16:54

Kod Adı Şükrü Yallah Operasyonu - Bu adam seçilemeyecek bu kesin. Piyasadan silme için yapılan mük****l operasyon.

Ekonomist

05 Aralık 2018 Çarşamba 16:49

Lise mezunu bir adam 50 yaşından sonra ön lisans mezunu, açıktan lisans mezunu, kıyak yolla yüksek lisans ile eğitim hayatını devam ettiren bir kişinin karşısında yüksek mimar biri varken eğitim seviyesinden bahsetmemek gerekir. Geçtiğimiz iki dönem ITSO başkanı olarak görev yapan bu bey, ekonomiye ne kazandırdı diye neden kimse sormaz? Ne projen var, ne ekibin var ne de vizyonun Isparta için yeterli değilken sadece şakşakçıların birlikte devam eden başkanlığın var. Seçilmezsen geri döner misin?

Dost

05 Aralık 2018 Çarşamba 16:38

Tarkaaaannnnn !!!! Hadi yine iyisin BAŞDEĞİRMEN unutulmayacak

CHATLACK

05 Aralık 2018 Çarşamba 15:44

liyakata göre işi bilen birinin göreve gelmesi lazımdı oda ismail özdemirdi belediyecilikten gelen yıllarını bürokrasiye veen kişi olmalıydı ısparta gene akpden başkan çıkaramaz.

Fatih

05 Aralık 2018 Çarşamba 15:42

İyi parti Gökmen Gökmenoğlu'nu aday çıkartınca Ak parti, Şükrü Başdeğirmen'i aday göstermek zorunda kaldı. Eğer iyi parti güçlü bir aday çıkarmasaydı Ak Parti başka bir adayla seçime girerdi. Ama baktı ki durum ciddi güçlü bir aday çıkarmak zorunda kaldı. Şükrü başkana ve Isparta'ya hayırlı olsun. Çekişmeli ve seviyeli bir seçim olacak, 3 aday da iyi. Hangisi kazanırsa kazansın, kazanan Isparta olacak.

ali yavuz

05 Aralık 2018 Çarşamba 15:40

bu demektir ki yine MHP kandırıldı. Ve bu da demektir ki, MHP liler Gökmen beye oy verecekler ve AKP yine yeniden hüsranı yaşayacak.

×××

05 Aralık 2018 Çarşamba 15:38

Devlet Bahçeli beyde birgün çıkar kandırıldık eyy mhp liler dermi ki acaba :)

×××

05 Aralık 2018 Çarşamba 15:37

Devlet Bahçeli beyde birgün çıkar kandırıldık eyy mhp liler dermi ki acaba :)

Payidar

05 Aralık 2018 Çarşamba 15:27

Osman bolata ne oldu

İsmail

05 Aralık 2018 Çarşamba 15:26

Diğer adaylardan çok farklı, gösterişten, riyadan uzak sen çok yaşa Başdeğirmen.

Spartans

05 Aralık 2018 Çarşamba 15:26

Bereket tanrısı heykeli yaptırıyorum... çayboyu rosana kafeye giren ara sokaya heykel hibe edicem !!!!

Ahmet

05 Aralık 2018 Çarşamba 15:25

Ak Parti Gümbür gümbür geliyor. Çok yaşa Başdeğirmen arkandayız.

Isparta32

05 Aralık 2018 Çarşamba 15:23

Belediye ve meclis tamamı akp hayırlı olsun ! Memleket hizmet görsün... ilk iş imar müdürlüğünü komple değiştirmek olsun !

Güzel haber

05 Aralık 2018 Çarşamba 15:20

Ne güzel haber , Şükrü başkanım Rabbim utandırmasın.. AkP doğru kararını verdi

Kırgın Ispartalı

05 Aralık 2018 Çarşamba 15:13

Aferiiiiin harikasınız gerçekten yine kaybedeceğimiz beş seçime MERHABA asla asla o kaypak şeref yoksunu adama oy falan vermem geçmiş olsun ısparta bir beş sene daha elveda

Ispartalı

05 Aralık 2018 Çarşamba 15:11

Şükürler olsun yzg den kurtuluyoruz

Hasan basri

05 Aralık 2018 Çarşamba 15:11

Şükürler olsun

Silindir kamil

05 Aralık 2018 Çarşamba 15:09

Gitti ziya gitti 3.sıra olur artık.belediyede imara açılar yerlerle ilgili öncesinde sonrasında kimler yer aldı tek tek çıkarıp gerçek neyse ortaya dökülecek.amma Şükrü amma gökmen değişme.

Isparta sevdalısı

05 Aralık 2018 Çarşamba 15:05

Isparta’ya hayırlı uğurlu olsun uzun zamandır beklediğimiz aday böyle olur Isparta’ya hizmet istiyoruz

Ispartalı...

05 Aralık 2018 Çarşamba 15:01

Şehrimize hayırlı olması dileğiyle ziya yı devirebilecek tek adam

Akgençlik

05 Aralık 2018 Çarşamba 14:51

Haydi bakalım ak parti belediyesi zamanı Şükrü beyi bütün vekiller desteklesin bağrına bassın adamı çıkarmasalar ittifak olsa ne yapacaktınız Isparta hizmeti özledi Isparta kaliteyi özledi haydi Isparta yükselme zamanı

Sade vatandaş

05 Aralık 2018 Çarşamba 14:50

Vatana millete hayırlı olsun uzun zaman alkışlanacak bir başkan olur inşallah

Sedat

05 Aralık 2018 Çarşamba 14:46

Çok doğru bi aday seçimi ıspartaya hayırlı uğurlu olsun

İşte bu

05 Aralık 2018 Çarşamba 14:46

Gönülden oy vericez, tebrik ederiz şimdiden şükrü bey

yiğit

05 Aralık 2018 Çarşamba 14:44

ısparta için hayırlı olsun

R:B

05 Aralık 2018 Çarşamba 14:37

Günlerce karaladığınız kişi Isparta belediye başkanı oluyor. Bakalım karalamalarınıza nasıl devam edebileceksiniz? Merakla takip ediyor olacağım.

Yzg gene başkan biiznilleh!

05 Aralık 2018 Çarşamba 14:34

Yusuf Ziya Günaydın'a şimdiden hayırlı olsun, tek eleştirdikleri şey yaşıydı! Karşısına pekte genç adaylar gelmediği gibi! Bir şehir mimarisinden pekte bir şey anlamıyacak birilerinin aday çıkarılması Yusuf Ziya Günaydının işini çkk kolaylaştırdı! Sol görüşlü birinin İp ten aday olması, nede 50 yaşında üniversite okuyan birinin tecrübe ve vizyon olarak ıspartaya Katacakları ne olabilir! Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın beyefendinin Ispartaya yaptığı hizmetten fazla! Ak belediyeciliğide biliyoruz

Hamid DÜNDAR

05 Aralık 2018 Çarşamba 14:29

Boşuna Reis demiyoruz :)

Memleket

05 Aralık 2018 Çarşamba 14:26

Şehrimize hayırlı olsun yeni başkan

Üniversiteli

05 Aralık 2018 Çarşamba 14:22

YAKIŞIR BE BAŞKAN HAYIRLI OLSUN ŞİMDİDEN ISPARTAMIZA

ıspartalıgenç

05 Aralık 2018 Çarşamba 14:15

ısparta akbelediyecilik hoşgeldin diyebiliriz ıspartamıza hayırlı olsun şükrü başkan ıspartaya hayırlı olsun

Derya

05 Aralık 2018 Çarşamba 14:09

Hayırlı olsun doğru karar

Cintan

05 Aralık 2018 Çarşamba 14:00

Teşkilatta adam yokmuş demekki. Teşkilat dışından bi aday çıktığına göre. Yzg gidici geçmiş olsun. Gökmen bey ve şükrü bey yarışır

ISPARTALI

05 Aralık 2018 Çarşamba 13:58

HAYIRLI UĞURLU OLSUN İNŞALLAH

Ali Bilir

05 Aralık 2018 Çarşamba 13:57

Şükrü abiye hayırlı olsun, bizi ittifak yapıp Yusuf Ziya günaydına oy vermekten kurtardı.

ege

05 Aralık 2018 Çarşamba 13:56

zenginlerin adayını seçmişler. keşke ismail özdemir olsaydı

Söyleyin bakalım.

05 Aralık 2018 Çarşamba 13:56

Koskoca Mimar dururken bu şahsa niçin oy vereyim!

Bin kat daha iyidir

05 Aralık 2018 Çarşamba 13:55

beklenen başkan, özlenen ısparta...

60'ına 3 kalmış

05 Aralık 2018 Çarşamba 13:54

Yusuf Ziya Günaydını Yaşlı diye eleştiren , Ak partinin genç adayıda Bumu? Penk gençmiş maşaallah , Ama Yusuf Ziya Günaydın'dan çok genç görünmüyor!

Orhan gencebay

05 Aralık 2018 Çarşamba 13:50

Mük****l secim. Çok iyi. Süpürür.

Özgür

05 Aralık 2018 Çarşamba 13:46

Hayır MHP yzg değiştirmez ise Şükrü Başdeğirmen bağımsız aday olacak ama MHP AKP Yusuf Ziya değiştirip AKP onay verdiği bir aday cıkarırsa AKP aday cıkarmayacak.

ali özen

05 Aralık 2018 Çarşamba 13:35

kesin değil yaygara koparmayın

Halis

05 Aralık 2018 Çarşamba 13:34

Olması gereken oldu . Başarılar şükrü Başkan

Isparta Sevdalısı

05 Aralık 2018 Çarşamba 13:30

Vay Isparta'nın haline..

Rezillik

05 Aralık 2018 Çarşamba 13:30

Oylar Kesinlikle MHP'ye ! Adı FETÖ ile anılan birine oy falan yok

vatandaş

05 Aralık 2018 Çarşamba 13:29

yanlış olur ıyı partıye yarar

M k

05 Aralık 2018 Çarşamba 13:22

O zaman Gökmen beye hayırlı olsun başkanlık

Deli Fişek

05 Aralık 2018 Çarşamba 13:22

Güle güle yzg

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR