24 Ağustos 2019 Cumartesi

  • 5,759 TL
  • 6,417 TL
  • 279,20 TL
  • 97.149
ISPARTA
MUHTAR MAKAM ARACI VE DİĞER ARAÇLARIN VERİLMESİNİ İSTEDİ

MUHTAR MAKAM ARACI VE DİĞER ARAÇLARIN VERİLMESİNİ İSTEDİ

SERDAR ORTAÇ'TAN ISPARTALILARA ÇAĞRI

SERDAR ORTAÇ'TAN ISPARTALILARA ÇAĞRI

ISPARTA BELEDİYESİNDEN YILAN OPERASYONU

ISPARTA BELEDİYESİNDEN YILAN OPERASYONU

MECLİSTE MHP'NİN PARTİ GRUP SÖZCÜSÜ BELLİ OLDU

MECLİSTE MHP'NİN PARTİ GRUP SÖZCÜSÜ BELLİ OLDU

AK PARTİ 4 YÖNETİCİYİ İSTANBUL'A ÇAĞIRDI

AK PARTİ 4 YÖNETİCİYİ İSTANBUL'A ÇAĞIRDI

Isparta

Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı, Isparta’dan Mustafa Emrem, Mücahit Ramazan Baygün, Mehmet Ali Erdoğan ve Abdurrahman Akçil’i İstanbul’a çağırdı.

Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı tarafından Isparta İl Başkanlığına gönderilen yazıda, ‘23 Haziran İstanbul Seçimleri Geri Dönüş Çalışmaları’ çerçevesinde söz konusu Ak Parti Isparta Yönetimindeki 4 ismin İstanbul’a gitmesi istendi.

Söz konusu yazıda şöyle denildi;

Geri Dönüş Çalışmalarının Koordinasyonunu Sağlamak İçin Her İl ve İlçe Başkanlığında En Az 3 Kişiden Oluşan “23 Haziran İstanbul Seçimleri Seçmen Transfer Komisyonları” Kurulmuştur. (Seçmen Transfer Komisyonlarının Listesi Ekte Yer Almaktadır. EK-1)

Tüm İllerimizde Yürütülen Çalışmalar Düzenli Olarak, Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Tarafından Görevlendirilmiş Koordinatörler Vasıtası İle Kontrol ve Koordine Edilmektedir. (Görevlendirilen Koordinatör Listesi Ekte Yer Almaktadır. EK-2)

Oyunu Kullanmak Niyetiyle Geri Dönmek İsteyen Seçmenlerimizin Seçmen Transfer Komisyonlarına Direk Ulaşabilmesi Adına Her İl İçin Telefon ve Mail Adresleri Belirlenerek Duyuruları Yapılmaktadır. (İl İrtibat Telefon ve Mail Adresleri Listesi Ekte Yer Almaktadır. EK-3)

İstanbul Dışına Çıkmış Olan Seçmenlerimiz Bulundukları Yerlerde; Mahalle ve Köy Başkanları, İlçe ve İl Teşkilatları, İl Genel Meclisi Üyeleri ve Muhtarlar Tarafından Tespit Edilerek Oy Kullanmaya Davet Edilmektedir.

Geri Dönerek Oy Kullanmak İsteyen Seçmenlerimiz İl ve İlçe Başkanlıklarımızı Arayarak ve Genel Merkez AKİM’e Ulaşarak Kayıt Yaptırabilmektedir.

Oluşturulan Bir Otomasyon Programı Vasıtasıyla Her İlimize Bir ‘Kullanıcı Adı’ ve ‘Şifre’ Verilmiş Olup, Oy Kullanmak İçin Geri Dönüş Yapmak İsteyen Seçmenlerimiz Anlık Sisteme Girilmektedir. 7

Geri Dönüşler İçin Taşıma Duyuruları 3-9 Haziran Sözlü, 10-16 Haziran Arası Görsel Tanıtım Yolları Kullanılarak Yapılacaktır.

Taşıma Çalışmalarının Karayolu, Havayolu ve Demiryolu Kullanılarak Yapılması Planlanmaktadır.

Geri Dönüşlerde Yoğunluk ve Herhangi Bir Olumsuzluk Yaşanılmaması İçin Geri Dönerek Oy Kullanmak İsteyen Seçmenlerimizin En Geç 16 Haziran Tarihine Kadar İl ve İlçe Başkanlıklarımıza Başvuruda Bulunmaları Önem Arz Etmektedir. Oyunu Kullanarak Memleketine Geri Dönmek İsteyen Seçmenlerimiz İçin De Memleketlerine Geri Dönüş İmkânı Sağlanacaktır. (16 Haziran Sonrası Başvurular Da Ayrıca Değerlendirilerek Sisteme Dâhil Edilecektir.) Bilgilerinize Saygıyla Sunulur.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Mustafa

11 Haziran 2019 Salı 21:07

Vay be ne istanbul seçimiymiş. Ne yapsalar boş Zafer hak edenin olacak. Herşey çok güzel olacak Imamoğlu kazanacak

Mustafa

11 Haziran 2019 Salı 21:07

Vay be ne istanbul seçimiymiş. Ne yapsalar boş Zafer hak edenin olacak. Herşey çok güzel olacak Imamoğlu kazanacak

Dava insanlari

11 Haziran 2019 Salı 18:01

Akcillere laf atip tutanlar. Siz taniyor musuniz akcilleri? Nasil calistiklarini? Yaptiklari fedakarliklari? Gönül insanidirlar akciller. Bire bir sahidim. Allah rizasi icin kimsenin yapamadiklari, herkes icin angarya gelen işleri gerektiginde fazlasiyla cebinden harcadiklarini biliyor musiniz? Kac mazluma kucak actiklarini biliyor musiniz? Hayir. O zaman yorum yapmayin

hüsnü

11 Haziran 2019 Salı 17:07

Abdrahman AKÇİL BEY maşallahın var seni kim tutar. Yav ıspartada Akçillerden başika kimse yokmu? Abdrrahman bey İmam hatip okulları pilatformu başkanı. Siyasilerle ve yukarıyla birliktelik maşallah. Ama Okullara uğramaya ve ilgilenmeye gelince sıfır.Hadi yalanlasın.

Seminerler

11 Haziran 2019 Salı 16:53

Keşke Secimler once bu 4 isme seminer verseydiniz. SECIM ISLERIYLE ALAKALI 1 SORU SADECE :SANDIK BASKANIN YETKI VE GOREVLERINI OGRENMEK ISTIYORUM....

Boş isler

11 Haziran 2019 Salı 14:32

Vasıfsız adamları çağırmışlar

Mehmet Kabukçu

11 Haziran 2019 Salı 12:44

Hayırlara vesile olsun inşallah

KİM BİLİR

11 Haziran 2019 Salı 10:21

ACAYİP İSTANBULDA İTİBARI OLAN ARKADAŞLARI ÇAĞIRMIŞLAR.GİTMESELER DAHA İYİ .KİMBİLİR BELKİ OY KAYBETTİRİRLER

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR