25 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,944 TL
  • 4,709 TL
  • 163,63 TL
  • 104.539
ISPARTA
ISPARTA'DA BİR GENÇ ORTALIĞI BİRBİRİNE KATTI

ISPARTA'DA BİR GENÇ ORTALIĞI BİRBİRİNE KATTI

ISPARTA'DA SAKA AVCISINA SUÇ ÜSTÜ YAPILDI

ISPARTA'DA SAKA AVCISINA SUÇ ÜSTÜ YAPILDI

MİLLETVEKİLİ BİLGİÇ'TEN MÜJDE!

MİLLETVEKİLİ BİLGİÇ'TEN MÜJDE!

İYİ PARTİ'NİN 2 İLÇE BAŞKANI BELLİ OLDU

İYİ PARTİ'NİN 2 İLÇE BAŞKANI BELLİ OLDU

AK PARTİ 1 GÜNDE 3 İLÇEYİ ZİYARET ETTİ

AK Parti Milletvekili Recep Özel, Merkez İlçe Başkanı Ömer Parlak, İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Keçiborlu, Uluborlu ve Senirkent ve Büyükkabaca Kasabası'nı ziyaret ettiler. Bir günde 3 ilçe ve 1 kasaba ziyaretinde bulunan AK Parti heyeti vatandaş ile bir araya geldi.

Isparta

KEÇİBORLU’DA ESNAFLAR ZİYARET EDİLDİ

AK Parti Milletvekili Recep Özel ilçe ziyaretlerini sürdürüyor. Milletvekili Özel ve AK Parti İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ilk olarak Keçiborlu ilçesini ziyaret ettiler. Keçiborlu İlçe Başkanlığı ziyaretinden sonra merkezde bulunan esnaflarını ziyaret eden Milletvekili Özel esnafın sıkıntılarını ve dertlerini dinledi. Herkesle tek tek selamlaşan Milletvekili Özel, hükümet tarafından Keçiborlu ilçesi’ne yapılan yatırımları anlattı. Özel daha sonra yerel yönetim içinde vatandaştan destek istedi.

ULUBORLU’DA AK PARTİ RÜZGARI DEVAM EDİYOR

Uluborlu ilçesini ziyaret eden Milletvekili Özel ilk olarak İlçe Başkanlığı’nda yöneticilerle bir araya geldi. Partililerle uzun süre sohbet eden Milletvekili Özel Belediye Başkanı Mehmet Ünverdi ve İlçe Başkanı ile esnaf gezisine çıktı. Halktan büyük bir teveccüh gören Milletvekili Özel, Uluborlu’da iki dönemdir Belediye Başkanlığı’nın AK Parti’de olduğunu ve bu istikrarın devam etmesini istedi.

SENİRKENT SEÇİME HAZIR

Milletvekili Özel daha sonra Senirkent İlçesi’ni  ziyaret etti. AK Parti İlçe Başkanlığı’nda partililer ile bir araya gelen Milletvekili Özel burada yaptığı konuşmada: “Senirkent’te gördüğümüz tablo seçimlere hazır. 2014 seçimleri Türkiye ve partimiz için en önemli seçimdir. Geçtiğimiz aylarda yaşanan gezi parkı olayları oldu. Hainlerin yurt dışı kaynaklı yaptıkları bağlantı sürecini yaşadık. Başbakanımız seçimde sizinle hesaplaşacağız dedi. Türkiye’nin istikrarının sürmesini istemeyen kesime en güzel cevabı sandıkta vereceğiz. O yüzden bu seçim Ahmet, Mehmet olsun seçimi değildir. Şahısların peşine takılmadan hep birlikte bu seçime gireceğiz” dedi.

Özel, Senirkent’te halkla buluşmasının ardından Büyükkabaca Kasabası’nı da ziyaret etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR