20 Ocak 2018 Cumartesi

  • 3,810 TL
  • 4,657 TL
  • 162,94 TL
  • 115.147
ISPARTA
ESKİ DEVLET HASTANESİ ÖNÜNDE EYLEM YAPTILAR

ESKİ DEVLET HASTANESİ ÖNÜNDE EYLEM YAPTILAR

İŞTE EN GÜZEL UZLAŞMA BURADA

İŞTE EN GÜZEL UZLAŞMA BURADA

VE KÖTÜ KOKU SORUNU BİTİYOR

VE KÖTÜ KOKU SORUNU BİTİYOR

ISPARTA'YA YHT İÇİN ÖNEMLİ ADIM

ISPARTA'YA YHT İÇİN ÖNEMLİ ADIM

AK PARTİ 1 GÜNDE 3 İLÇEYİ ZİYARET ETTİ

AK Parti Milletvekili Recep Özel, Merkez İlçe Başkanı Ömer Parlak, İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Keçiborlu, Uluborlu ve Senirkent ve Büyükkabaca Kasabası'nı ziyaret ettiler. Bir günde 3 ilçe ve 1 kasaba ziyaretinde bulunan AK Parti heyeti vatandaş ile bir araya geldi.

Isparta

KEÇİBORLU’DA ESNAFLAR ZİYARET EDİLDİ

AK Parti Milletvekili Recep Özel ilçe ziyaretlerini sürdürüyor. Milletvekili Özel ve AK Parti İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ilk olarak Keçiborlu ilçesini ziyaret ettiler. Keçiborlu İlçe Başkanlığı ziyaretinden sonra merkezde bulunan esnaflarını ziyaret eden Milletvekili Özel esnafın sıkıntılarını ve dertlerini dinledi. Herkesle tek tek selamlaşan Milletvekili Özel, hükümet tarafından Keçiborlu ilçesi’ne yapılan yatırımları anlattı. Özel daha sonra yerel yönetim içinde vatandaştan destek istedi.

ULUBORLU’DA AK PARTİ RÜZGARI DEVAM EDİYOR

Uluborlu ilçesini ziyaret eden Milletvekili Özel ilk olarak İlçe Başkanlığı’nda yöneticilerle bir araya geldi. Partililerle uzun süre sohbet eden Milletvekili Özel Belediye Başkanı Mehmet Ünverdi ve İlçe Başkanı ile esnaf gezisine çıktı. Halktan büyük bir teveccüh gören Milletvekili Özel, Uluborlu’da iki dönemdir Belediye Başkanlığı’nın AK Parti’de olduğunu ve bu istikrarın devam etmesini istedi.

SENİRKENT SEÇİME HAZIR

Milletvekili Özel daha sonra Senirkent İlçesi’ni  ziyaret etti. AK Parti İlçe Başkanlığı’nda partililer ile bir araya gelen Milletvekili Özel burada yaptığı konuşmada: “Senirkent’te gördüğümüz tablo seçimlere hazır. 2014 seçimleri Türkiye ve partimiz için en önemli seçimdir. Geçtiğimiz aylarda yaşanan gezi parkı olayları oldu. Hainlerin yurt dışı kaynaklı yaptıkları bağlantı sürecini yaşadık. Başbakanımız seçimde sizinle hesaplaşacağız dedi. Türkiye’nin istikrarının sürmesini istemeyen kesime en güzel cevabı sandıkta vereceğiz. O yüzden bu seçim Ahmet, Mehmet olsun seçimi değildir. Şahısların peşine takılmadan hep birlikte bu seçime gireceğiz” dedi.

Özel, Senirkent’te halkla buluşmasının ardından Büyükkabaca Kasabası’nı da ziyaret etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR