11 Ağustos 2020 Salı

ISPARTA
UYUŞTURUCUDAN KURTULUP AİLELERİ UYARDI

UYUŞTURUCUDAN KURTULUP AİLELERİ UYARDI

TBMM BAŞKANVEKİLİ BİLGİÇ YENİŞARBADEMLİ'DE

TBMM BAŞKANVEKİLİ BİLGİÇ YENİŞARBADEMLİ'DE

İYİ PARTİDEKİ İSTİFALAR İLE İLGİLİ İLK DEFA KONUŞTU

İYİ PARTİDEKİ İSTİFALAR İLE İLGİLİ İLK DEFA KONUŞTU

DAVRAZ’DA İNCELEMELERDE BULUNDU

DAVRAZ’DA İNCELEMELERDE BULUNDU

AK PARTİ’DE ÜYELER SANDIK BAŞINA GİDİYOR

AK PARTİ’DE ÜYELER SANDIK BAŞINA GİDİYOR

Isparta

Merkez ilçe ve 12 ilçede 18.00’a kadar oy kullanma işlemi var.

İl Başkanı Osman Zabun, Merkez İlçe ve 12 ilçede 53 bin 934 üyenin 7655 delege seçeceğini açıkladı.

AK Parti’de 7. Olağan kongre süreci kapsamında delege seçimleri yapılıyor. İl Başkanı Osman Zabun, merkez ilçe ve 12 ilçede delege seçimlerinin 8 Aralık Pazar günü yapılacağını açıkladı. Her ilçenin delege seçimlerinin kendi ilçesinde yapılacağını belirten Zabun, “partimizin delege seçimleri kapsamında merkez ilçe ve 12 ilçede toplamda 53 bin 934 üye 7655 delege seçecek. Her ilçede parti teşkilatlarımızda pazar günü saat:18.00’e kadar seçimler gerçekleştirilecek. Merkez ilçe delege seçimimiz Kocatepe’de (Belediye kültür sarayı) gerçekleştirilecek. Tüm üyelerimizi oy kullanma görevini yerine getirmeye davet ediyoruz” diye konuştu

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Misyonerlerin yıkım çalışmalarına dikkat!

08 Aralık 2019 Pazar 09:46

Almanyada 2013 yılında diyanet adı altında görünen dernek başkanı kendisi ve aile ve etrafîndakiler öbür taraftan haldır haldır fetö için koşup fetönün konusu **** kamplarına katılıyor, bir taraftan islam kültür adî altında faaliyet gösteren süleymanlılar, milligörüş câmiasıylada işbirliği ****retindeydi lakin " Benim yaptığımı (pilanımı) bu millet 10 yıl sonra anlar!" diyordu. Evet şimdi anlıyoruz o pilanları, bu derneklerin hepsini diyalokçu zihniyeti ele geçirdi ve hakimiyetini kurdu adeta!

VATANDAŞ

08 Aralık 2019 Pazar 00:48

Memet kardeş omerler bulacagiz demis,hangi omer dememis. Demek ki o omerlerini coktan bulmus ki bizim mahallenin omerlerini hic tanımaya gerek kalmamis, bizim omerler ömer de değilmiş aslinda.

culfa

08 Aralık 2019 Pazar 00:28

En iyi kişiler seçilse ne olur??? Ne değışecek? Şu şehre ne katkınız var? Belediye ne yaparsa o var sadece

Bülent

07 Aralık 2019 Cumartesi 23:36

Bir çuval çekirdek aldım, yiyin birbirinizi AKP birbirine düştü.

Memet

07 Aralık 2019 Cumartesi 21:37

Yok arkadaş tamam 100 kişi parti yönetiminde anladıkta geriye kalan merkezde 300 delege neye göre seçiliyor. Bugün AKP üyesi olarak gittim. Partiye liste yapılmış.insan mesaj atar delege olmak isteyen varmı. Böyle saçma seçim olmaz. Reis diyorki ömerler bulacağız. Hani böyle saçma ol az üye olarak bir daha partinin yanından geçersem. Bu durumu genel merkeze ve reise şikayette bulunacağım. Yazıklar olsun.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR