05 Temmuz 2020 Pazar

ISPARTA
TAKLALAR ATARAK DURABİLDİ

TAKLALAR ATARAK DURABİLDİ

GÜLBİRLİK'E BULGARİSTAN TEPKİSİ

GÜLBİRLİK'E BULGARİSTAN TEPKİSİ

OTOMOBİL BARİYERLERE ÇARPTI

OTOMOBİL BARİYERLERE ÇARPTI

 GÜL YAĞI ALMAYA DEVAM EDECEĞİZ

GÜL YAĞI ALMAYA DEVAM EDECEĞİZ

ADLİYEDE ORTALIK KARIŞTI

ADLİYEDE ORTALIK KARIŞTI

Isparta

Isparta Adliyesi’nde bugün görülen Ağır Ceza duruşmaları sonrası taraflar adliye bahçesinde birbirine girdi.

Davalık olan taraflar duruşmadan çıktıktan sonra adliye bahçesinde birbirlerine karşılıklı laf atınca sözlü tartışma bir anda kavgaya dönüştü. Tekme ve yumrukların havada savrulduğu olayda vatandaşlar ortalığı bir anda ana baba gününe çevirdi.

Adliyede görevli emniyet ekipleri olay yerine takviye güç istedi. Kısa sürede olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Kavga eden taraflar birbirinden uzaklaştırılarak olaylar yatıştırıldı.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Çok bilmiş Mazhar osmana

15 Ocak 2020 Çarşamba 13:13

2 taraf sanık olunca kavga edemezmiş. Sanık beyanıyla diğer sanıklar suçlanamıyor mu ? Şahit gösterdikleri kişiler yüzünden kavga çıkamaz mı ? Hepsini geçtim anne babası diğer sanıkların annen babasına senin çocuğun yüzünden oldu bunlar diyemez mi ?

Ayşe duru

15 Ocak 2020 Çarşamba 09:11

Ana baba günü

Ozan

15 Ocak 2020 Çarşamba 01:46

Adliyede asayisi saglayamiyorsaniz istifa edin mudurummm mekanlari batiriyrsunuz insanlari isinden ediyirsunuz siz ve sizin gibilerin yaticak yeri yok mekanlari bu kadar sıkıstirmak yerine asayis sube mudurunuzun ellerini cekin mekanlardan once

Mazhar Osman

14 Ocak 2020 Salı 17:57

Devlet Baba dediklerini yapmak çok zor değil ama klavye başında bilmeden yorum yapmak çok kolay. Dava uyuşturucu davası iki tarafta sanık yani aralarında bir husumet olacak bir durum yok yoksa husumetin oluşacağı tüm davalarda mahkemeler önceden güvenlik önlemi aldırıyor.

Devlet Baba

14 Ocak 2020 Salı 17:25

İki husumetliyi kanlı bıçaklı tarafları kendi binasında yanyana getiren devlet bizim devletimiz. Husumetli tarafların giriş ve çıkışlarını farklı kapılardan yapmak çok mu zor

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR