22 Mayıs 2019 Çarşamba

  • 6,097 TL
  • 6,810 TL
  • 249,93 TL
  • 84.118
ISPARTA
CAMİDEN PARALARI BÖYLE ÇALDI

CAMİDEN PARALARI BÖYLE ÇALDI

CAMİDEKİ KASADAN PARA ÇALAN HIRSIZ TUTUKLANDI

CAMİDEKİ KASADAN PARA ÇALAN HIRSIZ TUTUKLANDI

MİLYONLARCA ÖĞRENCİYİ İLGİLENDİREN AÇIKLAMA

MİLYONLARCA ÖĞRENCİYİ İLGİLENDİREN AÇIKLAMA

İLK KADIN YARDIMCI GÖREVİNE BAŞLADI

İLK KADIN YARDIMCI GÖREVİNE BAŞLADI

ADD'DEN GÜNAYDIN’A PLAKET

ADD'DEN GÜNAYDIN’A PLAKET

Isparta

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Isparta Şube Başkanı Batuhan Güldiken ve yönetim kurulu üyeleri, Atatürk’e ve Cumhuriyete hassasiyetinden dolayı Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın’a teşekkür plaketi takdim etti.

ADD Isparta Şube Başkanı Batuhan Güldiken ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette “Atatürk’e ve cumhuriyetimize hassasiyetinizden dolayı sizleri tebrik ediyor, bu noktadaki üstün çalışma ve gayretlerinizden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın’ın, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla düzenlediği fener alayı ve konser ile her kesimden topluluğu bir araya getirdiğini, yine 10 Kasım’da şehirden 32 otobüs yaklaşık bin 500 kişiyle Anıtkabir’e ziyarette bulunulduğunu dile getiren Batuhan Güldiken, meydanlardan Atatürk anıtlarının kaldırıldığı bir dönemde Isparta’da Atatürk büstünün yapıldığını ifade etti. Yine Isparta Belediyesi tarafından çok amaçlı olarak Gökkbubbe Fuar ve Kongre Merkezinin alt bölümünde yapılan tesislere Mustafa Kemal Atatürk isminin verilmesinin önemli olduğunu belirten Güldiken, “Atatürk ve cumhuriyet hassasiyetinizden, o duyarlılıkla çalışmanızdan, derneğimizin üyesi olmanızdan gurur duyuyoruz. Bu hassasiyetiniz, yürekli tavrınız için, Atatürk milli ekonomisini Isparta Belediyesinde hayata geçirdiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. İyi ki buradasınız iyi ki birlikteyiz” diyerek, Başkan Günaydın’a, yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür plaketi sundu.

Kendisine yapılan bu ziyaretin onur verici olduğunu aktaran Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın da, “Burada bulunan hanımefendilere, beyefendilere ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi. ADD’nin ülke için asil, özel insanların her bakımdan düşünce kovalayan bir topluluk olduğunu aktaran Günaydın, “Ziyaretiniz şahsıma şeref, onur verdi” ifadesinden bulundu.

Atatürk’ün büyük bir deha olduğunu ve ‘Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu kafidir’ sözünü hatırlatan Başkan Günaydın, “Buradan yola çıkarak milli düşünce, milli ekonomi uyguluyoruz. Belediyemizde bunu uygulamaya çalışıyoruz” görüşlerinde bulundu. Atatürk gibi bir dehanın Türk milletine nasip olmasının büyük bir şans olduğuna dikkat çeken Günaydın, ADD’nin de bunları aktarmak için kurulmuş bir dernek olduğunu belirtti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Mustafa Kemal

07 Aralık 2018 Cuma 11:27

Atatürke iki ayyaş diyenlerle kol kola girmiş olanlara oy yok sayın ADD başkanı bilesin

mehmet mehmethan

06 Aralık 2018 Perşembe 19:28

olmaz Devlet Bahçeli'ye verin o çok güzel sözler söylüyor size :)

AOY

06 Aralık 2018 Perşembe 14:34

Cumhuriyeti ve onun dişlileri olan yasama yürütme ve yargıyı yok eden başkanlık referandumuna ve ardından yapılan seçimde Atatürkçülüğü tescilli!! başkan adayına omuz veren ve bunu beka zırvasıyla açıklayan koltuk keleri yzg ye plaket verdiniz he mi!? Batu-ADD midemi bulandırıyorsunuz.

Çilingir hüsnü

06 Aralık 2018 Perşembe 14:16

Bana Türklükle gelmeyin,milliyetçiliği ayaklar altına aldım,iki ayyaş tanımlarını yapanlarla resmi ittifak yapanlar Atatürkçü olamaz.Zİya Sana bay bay

veli dikvurur

06 Aralık 2018 Perşembe 14:15

imara açılan yerlerde önce ve sonra;kimler ne kadar yer almış.Bunları açıklayın millet duysun.Avanta var mı yok mu ?Eş dost akraba bizzat kişinin kendi var mı yok mu ?HEr şeyi didik didik araştıralım.Kim yetim,yoksul,kul ve kamu hakkı yemiş ortaya çıkaralım.

Güneş balçıkla sıvanmaz.

06 Aralık 2018 Perşembe 12:58

Günaydın' ın dünde çizgisi neyse , bu günde çizgisi o! Hiç bir zaman çizgisini duruşunu bozmadı! Menfeat için parti ve idolojisini değiştirmedi! Ispartaya yaptıklarıda yapacakları hizmetlerin garantisidir! Kendi parti liderlerinin heykeli türkiyenin her yerine dikilirken, Yusuf Ziya Günaydın'ın türk tarihindeki önemli şahsiyetlerin büst ve heykellerini Ispartanın belirli yerlerine yerleştirmesini diline dolayanlar, Yusuf Ziya Günaydının sayısız hizmet ve eserlerini balçıkla sıvama ****retindir.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR