20 Haziran 2018 Çarşamba

  • 4,734 TL
  • 5,491 TL
  • 194,62 TL
  • 94.552
ISPARTA 21°
İNAN YALVAÇ ZAFER İNANANLARINDIR

İNAN YALVAÇ ZAFER İNANANLARINDIR

CEYHAH'DAN SDÜ REKTÖRÜNE SERT TEPKİ

CEYHAH'DAN SDÜ REKTÖRÜNE SERT TEPKİ

ISPARTA'DA GAZİ ALBAYRAK'IN EVİ YANDI

ISPARTA'DA GAZİ ALBAYRAK'IN EVİ YANDI

EĞİRDİR'DE KORKUNÇ KAZA 2 YARALI

EĞİRDİR'DE KORKUNÇ KAZA 2 YARALI

ADAY OLURSAM KESİN KAZANIRIM

AK Parti'den Yalvaç Belediye Başkanlığına aday adayı olan Şenel Özkanlı kendisinin aday gösterilmesi halinde seçimi kesinlikle kazanacağını iddia etti

Isparta

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak yerel yönetimler seçiminde AK Parti’den kendisinin belediye başkanı adayı gösterilmesi halinde seçimi kesinlikle kazanacağını söyleyen Şenel Özkanlı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Dün okullarda yeni eğitim öğretim yılının başlaması ile tüm öğretmenlere karanfil gönderen Özkanlı, Akdeniz Yörem Gazetesini ziyaretinde önemli açıklamalarda bulundu.

            BEN SEÇİMİ KAZANMIŞ BİRİYİM ADAY EDİLİRSEM KESİN KAZANIRIM

            Sücüllü Belediye Başkanı Şenel Özkanlı AK Parti’de kendisinin aday gösterilmesi halinde kendisine sonsuz güvendiğini belirterek, “Ben seçime girmiş ve kazanmış biriyim. Kesinlikle aday gösterilirsem seçimi kazanırım” dedi.

            HİÇ BİR ŞEYDE GÖZÜM YOK

            Başkan Özkanlı aday adaylığı sürecinin 21 Ekim tarihinde başlayacağını ve kendisinde başvurusunu yapacağını belirterek sözlerini şöyle sürdürdü:

            “AK Parti kurumsallaşmış büyük bir parti ve inanın Genel Merkez Ankara’dan herşeyi net bir şekilde görebiliyor. Konuları enlemesine, boylamasına, çarprazlamasına değerlendiriyor. Eskisi gibi tepeden inme adaylık filan olmayacak. Ha ben çalışıyorum aday edilirim ya da edilmem hiç önemli değil. Ben çalışıyorsam kimin için çalışıyorum bunun kime faydası var. Partime kesinlike partime faydası var. Yarın aday edilmediğim zaman küsecek miyim. Hayır vallahi aday edilen arkadaş için sonuna kadar çalışmaya devam edeceğim. Hiç bir şeyde gözüm yok. Nefsime esir düşmeyeceğim.”

            İLÇEYİ KALKINDIRACAK GÜÇ BENDE VAR

            Başkan Özkanlı Yalvaç Belediye Başkanı seçilmesi halinde ilçeyi kalkındıracak projelerinin olduğundan söz etti. 10 yıldan bu yana 75 projesinin hayata geçtiğini ve Isparta’da kooperatifçilik ruhunu canlandırdığını ifade eden Özkanlı, ‘Sücüllü Kasabası oldukça geniş bir aile. İstanbul’da olsun diğer illerde olsun fabrikasında 200 işçinin çalıştığı işadamlarımız var. TÜMSİAD Başkanı Hikmet Usta Sücüllü’lüdür. Ben bu işadamlarımızı Yalvaç’a yatırım yaptıracağım. Yerel yönetim destek verdiği zaman istihdamı sağlayacak yeni iş kolları burada açılacaktır. Az öncede dediğim gibi aday edilmezsem seçime kadar çalışırım seçim sonrası nasip değilmiş der bu projelerimle İstanbul’a geri dönerim’ dedi.

            TEKİN BAYRAM FALA BAKIYOR

            Başkan Şenel Özkanlı geçtiğimiz günlerde ilçeye gelen milletvekillerinin Tekin Bayram hakkında söylediklerinde yerden göğe kadar haklı olduklarını belirterek Başkan Bayram’ın verdiği cevabın ise falcılıktan öteye gitmediğini dile getirerek ‘Bayram güya milletvekillerinin söylemlerine cevap vermiş ama içi hep boş şeyler. Tekin Bayram fala bakıyor hep gerçekle alakası olmayan şeyleri söylüyor. Sen vatandaşla mahkemelik oldun mu oldun. Neymiş efendim mahkemeye gitmiş de vatandaş haksız çıkmış. Geç onları bir kere adamları mağdur etmişsin ki davalık olmuşsun. Neymiş efendim Süreyya beyin babasına ağabeyine zulmedilmiş o sahip çıkmış. İnsanlar arasında bir sır vardır. Gerçek dost sırrı ifşa etmiş. Nerede kaldı senin dostluğun? Bir insanda üslup, ahlak terbiye olması lazım. Tekin Bayram’ın söyledikleri terbiyeden uzak. Bir vekil hakkında böyle konuşulur mu? Yarın bir iş için Ankara’ya gittiğinde nasıl yüzüne bakacaksın. Neymiş efendim bir iş götürdüğünde yapmak zorundalarmış çay içer, içer geri gelirsin kolay mı sandın? Ben fala bakmıyorum bizzat gerçeğin yani halkın tam içindeyim ne söylüyorsam ne yapıyorsam hepsi birer gerçek’ diye konuştu.

            TEKİN BAYRAM HER GELENE DİRSEK GÖSTERDİ

            Yalvaç’ın her geçen gün biraz daha geriye gittiğini dile getiren Özkanlı, bir zamanlar Bucak ilçesinden daha kalabalık olan Yalvaç’ı kıyaslayarak ‘Bugün geçmişte Yalvaç kadar olan Bucak ilçesi 35 bin 40 bin nüfusa ulaşmış sanayisi gelişmiş. Bizim neden yok. Buraya yatırım için gelenlerin kaşına gözüne bahane bulursan, destek olacağın yerde dirsek gösterirsen kim gelecek buraya. Ülkede işsizlik sorunu varsa bunda yerel yönetimlerinde kabahati vardır. Yerel yönetim sanayici ile el-ele vermesi ve ona destek olması her konuda yardımcı olması gerekir’ sözlerine yer verdi.

            BAŞKANLIĞI MESLEK EDİNMİŞ ADAMDAN HAYIR GELMEZ

            AK Parti Yalvaç Belediye Başkan aday adayı Şenel Özkanlı uzun süredir belediye başkanlığı yapan Tekin Bayram’a değinerek ‘Bir insan belediye başkanlığını meslek edinmişse o adam başka iş bilmiyor demektir. Ondan uzak duracaksın. İçi boş insandan bir şey olmaz sadece resmi olur eğer dolu biri ise geride hizmetleri olur’diyerek sözlerini tamamladı.

Nurettin Arkan çınaraltı yalvaç

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR