24 Mayıs 2018 Perşembe

  • 4,693 TL
  • 5,511 TL
  • 199,47 TL
  • 101.138
ISPARTA 18°
HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

ISPARTA'DA 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

ISPARTA'DA 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

GÖZYAŞLARIYLA SON VEDA

GÖZYAŞLARIYLA SON VEDA

700 binTL HARCAMA YAPTIM

Çalışkan, Basın Kulübü programına telefonla bağlanarak, açtı ağzını yumdu gözünü...

Isparta

Isparta Emrespor Kulüp Başkanı Çalışkan, Basın Kulübü programına telefonla bağlanarak, açtı ağzını yumdu gözünü. Isparta spor’la ilgili temliğini kaldıracağını belirten Çalışkan, arkasından filmlerin çevrildiğini iddia ederek, Emresporlu yöneticilere sitem etti ve ekledi: "İddiadan gelecek 900 bin TL'lik paranın peşindeler."

 
 Emrespor'da Kulüp Başkanı İsmail Çalışkan, açtı ağzını yumdu gözünü. Çalışkan, Kanal 32'de önceki gün yayınlanan Basın Kulübü'ne bağlanarak bir takım iddialarda bulundu. Canlı yayında bulunan Ispartaspor Kulüp Başkanı Şevket Savlu, Çalışkan"a, "Ispartaspor'da başkanlık yaptığınız dönemde 1 trilyonluk temlik koydunuz. Bu temliği kaldırmanızı istiyorum" dedi. Çalışkan da, "Ispartaspor'da temliği kaldırıyorum. Helal olsun. Ben parayı seven bir insan değilim. Emrespor'a temlik de koymadım. Yaptığım harcamalar Emrespor'a haram olsun. Hakkımı helal etmiyorum. Ben bu takım için neler yaptım. Heykelini dikeceğiz diyenler bugün beni silmeye çalışıyorlar" dedi.
 
 Kendisinin bir süredir panik atak ve depresyon nedeniyle tedavi gördüğünü belirten Çalışkan, "Birileri çıkıyor kendisinin olduğu için destek gelmediğini ileri sürüyor. Ben kimseden destek istemiyorum, büyüklerimize de saygı duyuyorum. Atakan Yazgan 25 bin TLlik teminat verdi, onu sildiler. Ahmet Kahraman 200 bin TL verdi onu da sildiler. Ve ben 700 bin TL verdim beni de silmeye kalkıyorlar" diye konuştu.
 
 Yaptığı harcamalarla ilgili tüm faturaların yönetici Fehmi Gülver'de olduğunu söyleyen Çalışkan, "Bana sadece Digitürk'ten gelen 50 bin TLyi verdiler. Hem benim paramı vermiyorlar, hem de beni yıpratmaya çalışıyorlar. Beni bu işler soğutmaya çalışıyorlar. Takıma yazık edecekler" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR