25 Mayıs 2018 Cuma

  • 4,775 TL
  • 5,590 TL
  • 199,47 TL
  • 101.138
ISPARTA 17°
LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

ISPARTA'DA 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

ISPARTA'DA 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

60'NCI OTEL ISPARTA'YA

Dünyaca ünlü oteller zinciri Hilton Garden, Türkiye'de ticari faaliyete başlamasının 60'ıncı yılını Isparta'da yapılacak olan 60'ıncı oteliyle kutluyor. İş adamı Mesut Şener'in yaşam merkezi konsepti içinde yer alan Isparta Hliton Garden Inn'in, yıl sonuna kadar açılması hedefleniyor.

Isparta

Yaşam Merkezi'nin yatırımcısı iş adamı Mesut Şener, Hilton İnternational ile anlaşmanın imzalandığını, yapılacak otelin 'Hilton Gardenİnn' olarak faaliyetini sürdüreceğini açıkladı. Şener, "Isparta'da yapımısüren otelimiz, Türkiye'de Hilton'un işleteceği 60'ıncı otel. Hilton Türkiye'de 60'ıncı yılını kutluyor. Bu açıdan Hilton'un büyük önem verdiği bir proje.Otelimiz 150 oda olarak planlandı. Yaklaşık 14 milyon dolarlık yatırım sözkonusu. 100'e yakın personel görev yapacak. Şu ana kadar inşaatın kabasıtamamlandı. Önümüzdeki 7 ay içinde diğer işlemleri tamamlanacak. Yıl sonundaotelin açılmasını hedefliyoruz. Otelin Isparta için önemli bir yatırım olduğunu düşünüyoruz. Bu yatırımla Hilton'un dünya çapındaki ağına dahil olmuş oluyoruz" dedi.

HİLTON TÜRKİYE'DE BÜYÜYOR

Hilton Garden Otelleri İş Geliştirme Direktörü MichaelCollini ise, Isparta'da olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirirken, otelinHilton Garden ağında olacağını söyledi. 150 odadan oluşan otelin, buradakiyaşam merkezi kompleksinin bir parçası olduğunu açıklayan Collini, "Otel,Isparta'nın dinamizmine değer katacak. Hilton Garden, Türkiye'de büyümeye devamediyor. En son Isparta'da yapılacak otelle ilgili anlaşmaya varıldı. Bu otelle birilikte üç otel için daha anlaşmaya varıldı. Isparta oteliyle 60 oteleulaşmış oluyoruz" dedi.

TÜRKİYE'YE GELEN İLK YABANCI OTEL AĞI HİLTON

Hilton İstanbul'un bu sene Türkiye'de 60'ıncı yılını kutladığını da sözlerine ekleyen Collini, "Hilton, Türkiye'ye gelen ilk yabancı otel ağı. Biz 60'ıncı yılında bu otelle 60'ıncı oteli kutluyoruz. Son olarak Çorlu'da Hilton Garden'i açtık. Şu anda yapım aşamasında olan Türkiye'de14 otel daha var. Bunlar da yakın bir zamanda açılacak. Bu yıl sonuna kadarTrabzon, Erzincan, İzmir'deki otelleri yıl sonuna kadar açmayı hedefliyoruz.Biz Isparta'da olmaktan mutluyuz. Bu ilin gelişmesinden ümitliyiz. Turizm potansiyelini geliştirme imkanı olan önemli bir şehir. Yeni yapılan şehir hastanesine yakınlığı da önemli bir avantaj" açıklamasını yaptı.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

.

29 Nisan 2015 Çarşamba 22:06

Otel Nerede yapılıyor

GIYASEDDİN

29 Nisan 2015 Çarşamba 20:22

ISPARTAMIZA YAKIŞIR

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR