21 Ocak 2018 Pazar

  • 3,810 TL
  • 4,657 TL
  • 162,94 TL
  • 115.147
ISPARTA
ESKİ DEVLET HASTANESİ ÖNÜNDE EYLEM YAPTILAR

ESKİ DEVLET HASTANESİ ÖNÜNDE EYLEM YAPTILAR

İŞTE EN GÜZEL UZLAŞMA BURADA

İŞTE EN GÜZEL UZLAŞMA BURADA

VE KÖTÜ KOKU SORUNU BİTİYOR

VE KÖTÜ KOKU SORUNU BİTİYOR

ISPARTA'YA YHT İÇİN ÖNEMLİ ADIM

ISPARTA'YA YHT İÇİN ÖNEMLİ ADIM

6 MART TRAFİĞE AÇILACAK

Isparta Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğü’nce ortaklaşa yürütülen çalışmalar kapsamında ilk etabı geçen hafta tamamlanarak hizmete açılan Demirköprü- Otogar hattı altyapı ve asfalt çalışmalarının ikinci etabı olan Milli Eğitim Müdürlüğü-Özkanlar Kavşağı arası cumartesi günü asfaltlanarak trafiğe açılacak

Isparta

. 3 etaptan oluşan ve ilk etabı olan Demirköprü-Milli Eğitim Müdürlüğü arasında bulunan Aksu Caddesi 15 Kasım’da tamamlanarak hizmete açılmıştı. İkinci etap olan Milli Eğitim Müdürlüğü-Özkanlar Kavşağı’nın ilk bölümü olan belediye önüne kadar ulaşacak caddenin tüm altyapı çalışmaları tamamlanarak yol stabilize aşamasına getirildi.

6 Mart Caddesi’nde de aynı şekilde içme suyu ana ve dağıtım hat çekimleri ile yağmur suyu hat çekimleri tamamlandı. Doğalgaz firması tarafından da yolda çalışmalar yapılıyor. Cadde stabilize çalışmasına getirildi. Caddede incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın, 6 Mart’ın yağmur suyu hat çalışmaları ile yorgun asfaltın kaldırılmasının iki gün içerisinde tamamlandığını ve artık caddenin asfalt aşamasına hazırlandığını söyledi.

6 Mart Caddesi’ni ‘en korkulan cadde’ olarak tabir eden Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, caddede çeşitli altyapı çalışmalarının tamamlandığını ve caddede olağanüstü mücadele yapıldığını ifade etti. 6 Mart Cadde’sinin şu anki çalışmalardan dolayı patates tarlasına benzeten Başkan Günaydın, çalışmaların cumartesi günü itibariyle bu caddede de bitirilmiş olacağını dile getirirken, çalışmaların Özkanlar Kavşağı’na oradan da otogara kadar devam edeceğini bildirdi.

Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, araçların bir dakika bile durmadığını devamlı çalışma halinde olduklarını belirterek, “Bu caddemiz cumartesi günü bambaşka bir yol halini alacak, güzel bir görüntüye kavuşacak” derken, yine Fen İşleri Müdürlüğü’nce 121 Cadde olarak bilinen Müftülük ile Demirköprü arasındaki yolun da aynı zamandan ikinci kat asfaltının tamamlandığını sözlerine ekledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR