20 Mayıs 2018 Pazar

  • 4,490 TL
  • 5,287 TL
  • 186,41 TL
  • 102.410
ISPARTA 25°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

56 yıllık Baroya mülk kazandırdı

1958 yılında kurulan Isparta Barosu'nun artık kendisine ait bir mülkü var. Türkiye Barolar Birliği'nden sağlanan 2.5 milyon TL'lik kaynakla İstanbul Yolu üzerinde 4 katlı mülk Isparta Barosu adına satın alındı.

Isparta

 56 yıllık tarihi bulunan Isparta Barosu'nda mülk sevinci yaşanıyor. Isparta Barosu Başkanı Av. Gökmen Hakkı Gökmenoğlu ve yönetim kurulu üyelerinin girişimleri sonucunda Türkiye Barolar Birliği'nden önemli bir kaynak temin edildi.

TBB Yönetim Kurulu kararıyla Isparta Barosu'na tahsis edilen 2.5 milyon TL'lik ödenek ile mülk satın alındı. İstanbul Yolu üzerinde Kartal İnşaata ait altında işyeri olan, 4 katlı bina Isparta Barosu adına satın alındı. Burada avukatlar için lokal, kafeterya ve restoran hizmetlerinin yanı sıra Baro hizmet bürosu oluşturulacak.

 Baro Başkanı Av. Gökmen Hakkı Gökmenoğlu, Isparta Barosu'nun bir mülke sahip olmasından dolayı gururlu olduklarını söyledi. 1958 yılında kurulan Isparta Barosu'nun 56 yıl sonra kendisine ait bir yere sahip olduğuğnu belirten Gökmenoğlu, "Başta Türkiye Barolar Birliği Başkanımız Av. Metin Feyzioğlu'na, Başdanışman Av. Zafer Köken'e, birlik müdürümüze, mali işler müdürümüze ve tüm emeği geçenlere teşekkür eder, şükranlarımı sunarım" dedi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Üslup

12 Nisan 2014 Cumartesi 01:02

İşyerlerini satın almak üzere oyaladığınız işyeri sahiplerinden helallik isteyin derim.

Süleyman Zeybek

11 Nisan 2014 Cuma 17:13

Sayın Başkan, dik duruşunuz, beyefendiliğiniz, Isparta Barosuna katkılarınızdan dolayı sizi tebrik ederiz. Meyve veren ağaç taşlanırmış hesabı baroya biz şunu yaptık, biz bunu yaptık, biz bunun önünü açtık diye taş atmaya çalışan meslektaşlarınız olacaktır elbette ama başarı gölgelenmeye çalışılacak kadar büyük olunca yapacak bir şey kalmıyor. Kimin ne yaptığını cümle alem biliyor Başkan. Taktir etmek yerine yermeyi deneyenlere inat Gökmen Başkan sana büyük başarılar dileriz.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR