21 Mayıs 2018 Pazartesi

  • 4,541 TL
  • 5,333 TL
  • 188,59 TL
  • 103.207
ISPARTA 23°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

30 Mart bir milat olacak

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 30 Mart seçimlerinin çok önemli olduğunu belirterek "30 Mart bir milat olacak.

Isparta

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 30 Mart seçimlerinin çok önemli olduğunu belirterek "30 Mart bir milat olacak. Çünkü, Türkiye'nin yükselişini hazmedemeyenler var" dedi.

Isparta'da, 34 tesisin temel atma ve açılış törenine katılan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, burada partisinin seçim irtibat merkezinin açılışını da yaptı. Hükümetin Isparta 4.2 milyar lira yatırım yaptığını belirten Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, şöyle konuştu: "Bu yapılanlar bizden önceki 50 yılda yapılan yatırımlardan daha fazla. Her alanda yatırım yapılıyor. 34 tesisin temel atma ve açılışın yaptık. Bu kadar büyük yatırımlar Isparta'ya yapılıyor. Ispartamızın her şeyin en iyisine layık. Değerli adayımız Nuri Uzaktaş kardeşimizin içme suyu projesi var. Isparta Belediyesi şu ana kadar yapamadı. Eğirdir Gölü'nden su basılıyordu çok büyük enerji masrafları vardı. Darıderesi'ni yaptık ama ikinci bir baraj yaparak Isparta'nın suyunu memba suyu olarak vereceğiz. Güzel bir proje düşündü kendisine teşekkür ediyoruz. Ayrıca, kendisi ileri düzeyde arıtma tesisi inşa edeceğini söyledi. İşte başkan dediğin böyle olur. Bir de Gölcük'ü europrak yapmak için proje hazırlamış. Tabiat turizmi ve kış turizmi için büyük bir master planı hazırlamış kendisiyle gurur duydum. Isparta'ya böyle bir başkan yakışır. Isparta 5 yıl kaybetti. Eğer bizim yaptıklarımız olmasa, dereler ıslah edilmese Isparta'yı sel götürürdü. Ağaç dikmekle bu işler olmuyor. Köklü altyapı yatırımları yapmak gerekiyor."

30 MART MİLAT  OLACAK

30 Mart seçimlerinin her zamankinden daha önemli olduğunu belirten Bakan Eroğlu, konuşmasını şöyle sürdürdü: "30 Mart bir milat olacak.Çünkü Türkiye'nin yükselişini hazmedemeyenler var. Bunlara karşı millet için 30 Mart güzel bir yanıt olacak. Isparta'da sandıkları patlatırcasına Ak Parti oyları çıksın. Milliyetçilik milleti sevmekle oluyor. Merkez Bankası'nın kasasını boşaltmakla, IMF'den borç almak için el pençe durmakla olmuyor. Faiz lobisinin önünü kesmektir. Muhalefetin hayal edemeyeceği yatırımları yapmaktır milliyetçilik. Önümüzdeki 5 yıl Nuri Beyle kaybolan yıllar da telafi edecekşekilde kendisi üç kat çalışacak."

 

Isparta'nın hizmetkarı olmaya devam edeceğini anlatan Eroğlu, sözlerine şöyle devam etti: "Bu seçim koordinasyon merkezinin hayırlı olmasını diliyorum.Güzel hizmetler için bu açılış buna vesile olsun. Isparta'mıza çok güzel hizmetler yapacağız. Bir uçak düşünün bir kanadı belediye ise diğer kanadı merkezi yönetimdir. Şimdiye kadar kanadın biri kırıktı ikinci kanat takmak suretiyle Isparta'yı uçuracağız. Bırakın buradaki muhalefetin belediye başkan adayını onların genel başkanlarının bile Isparta'ya çivi çakma şansı yoktur. Isparta'ya ancak biz hizmet ederiz. Çünkü biz milletin bağrından çıktık. Millete hizmet için gece gündüz çalışıyoruz. Isparta'yı çiçek gibi yapacağız."

Konuşmaların ardından Ak Parti seçim irtibat merkezinin açılışı öncesi dua edildi. Bakan Eroğlu, açılış kurdelesini kestikten sonra bir süre partililerle sohbet etti. Bakan Eroğlu, buradan Isparta'nın içme suyu kaynağı Darıderesi Göleti etrafında fidan dikim törenine katıldı

 

 


 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR