17 Ocak 2021 Pazar

KORONAVİRÜS AŞISINI KİM NE ZAMAN OLACAK?

KORONAVİRÜS AŞISINI KİM NE ZAMAN OLACAK?

LİSE ÖĞRENCİSİ GENÇ KIZ HAYATINI KAYBETTİ

LİSE ÖĞRENCİSİ GENÇ KIZ HAYATINI KAYBETTİ

KENDİMİ KORUMAK İSTERKEN OLDU

KENDİMİ KORUMAK İSTERKEN OLDU

HAKKI AMCA ARTIK DEVLET KORUMASINDA

HAKKI AMCA ARTIK DEVLET KORUMASINDA

2021 YILI ISUBÜ İÇİN YATIRIM VE ATILIM YILI OLACAK

2021 YILI ISUBÜ İÇİN YATIRIM VE ATILIM YILI OLACAK

Isparta

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanvekili ve Ak Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’ni ziyaret etti.

TBMM Başkanvekili Bilgiç, ISUBÜ Rektörü Prof. Dr. İbrahim Diler, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hüseyin Fakir ve Prof. Dr. Yıldız Bolat, Prof. Dr. Hilmi Cenk Bayrakçı ile Genel Sekreter Sefer Kutlu tarafından kapıda karşılandı.

ISUBÜ Rektörü Prof. Dr. İbrahim Diler’in makamına geçen Başkanvekili Bilgiç, Rektör Diler’e ve Üniversite camiasına başsağlığı dileklerini iletti.

ISUBÜ’nün mevcut durumu ve gelecek planlamaları hakkında Rektör Prof. Dr. Diler tarafından bilgiler aktarılan Süreyya Sadi Bilgiç’e bir de yeni kampüs alanı için brifing verildi.

ISUBÜ Rektörü Prof. Dr. İbrahim Diler nazik ziyareti nedeniyle TBMM Meclis Başkanvekili Bilgiç'e ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

Ziyaretin ardından Rektörlük binası arkasında yapımı devam eden binaların çalışmalarını yerinde inceleyen Bilgiç, yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldı. Süreyya Sadi Bilgiç, 2021 yılı ISUBÜ için yatırım ve atılım yılı olacağının müjdesini verdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

bıkık

17 Ocak 2021 Pazar 13:08

Esnaf istedi diye okul olmaz, okul eğitim içindir

A. Mustafa Başyiğit

17 Ocak 2021 Pazar 13:07

uluborlu myo ya ilk yatırım "kutlu" olmuş duyduk :) :)

gökhan asilzade

14 Ocak 2021 Perşembe 22:46

iki yıldır eski devlet ve doğum hastane çevresindeki esnafları oyalıyorsunuz.sadipaşa esnaflar perişan vebali sizlerindir.acilen üniversiteyi yapın.

turan alperen

14 Ocak 2021 Perşembe 22:42

eski devlet ve doğum hastanesi civarındaki esnafları hep böyle oyalıyorsunuz.sözde üniversite yapılacak.icraat yok.vebali üzerinize olsun.eski hastane çevresindeki esnaflar zor durumda gün gelir bedelini seçimde görürsünüz.insanları oyalamak yanlıştır.allah herşeyi biliyor.

İspartam

13 Ocak 2021 Çarşamba 20:41

Antalya - İsparya yoli genee yok anlaşılan

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR