23 Nisan 2018 Pazartesi

  • 4,093 TL
  • 5,011 TL
  • 174,74 TL
  • 110.932
ISPARTA 19°
ISPARTA'DA 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

ISPARTA'DA 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

MİLLETVEKİLİ BİLGİÇ 3. DÖNEMEMİ TAKILIYOR

MİLLETVEKİLİ BİLGİÇ 3. DÖNEMEMİ TAKILIYOR

ISPARTA'DA 895 KİŞİ İŞE ALINACAK

ISPARTA'DA 895 KİŞİ İŞE ALINACAK

ISPARTA BELEDİYESİ'NİN 5 RAKİBİ VAR

ISPARTA BELEDİYESİ'NİN 5 RAKİBİ VAR

2017 YILININ İLK MERKEZ MUHTARLAR TOPLANTISI YAPILDI

2017 YILININ İLK MERKEZ MUHTARLAR TOPLANTISI YAPILDI

Isparta

Vali Şehmus Günaydın başkanlığında yeni yılın ilk merkez muhtarlar toplantısı Valilik toplantı salonunda düzenledi.

Toplantıya merkez mahalle ve köy muhtarlarının yanı sıra Sav ve Kuleönü Kasabasının mahalle muhtarlarından 70 muhtar katıldı. Toplantıda ayrıca ilgili birim görevlileri de hazır bulundu.

“TOPLANTILARIMIZ HIZ KESMEDEN DEVAM EDECEK”

Vali Günaydın toplantıda yaptığı konuşmada “Bildiğiniz gibi uzun süredir sizlerle bir araya gelip sorunlarınızı konuşalım istiyorduk. Geçtiğimiz yıl başlayan muhtarlar toplantılarımızı bu yılda devam ettiriyoruz. Bu uygulama nedeniyle gerek muhtar arkadaşlarımızdan gerekse vatandaşlarımızdan çok olumlu tepkiler alıyoruz. Özellikle muhtarlarımızın kendi köyleri ve mahalleleriyle yapmış oldukları değerlendirmeler bu toplantılarda ele alınıyor ve o köyümüzün o mahallemizin sorununu gidermek adına burada gerekli görüşmeleri yapıyoruz. Bundan sonra da havalar düzeldiğinde inşallah bu toplantılarımızı yakın mahalle ve köylerimizde yaparak sizlerin misafiri olacağız. “dedi.

“SİZLERİN TECRÜBELERİ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Konuşmasına şöyle devam eden Vali Günaydın “Var olan sorunu daha önce tecrübe etmiş vatandaşlarımızın ortaya koyacağı çözüm önerileri bizler için çok anlamlı ve değerli. Biz sizin yaşadığınız bölgedeki sorunlarla ilgili tecrübelerinizi, yaşamış olduğunuz o havayı bizlerle paylaşmanızdan son derece büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Bunun da İlimize, mahallelerimize ve köylerimize önemli artıları olduğunu düşünüyorum. Hep ifade ediyoruz sizler bizim için çok önemlisiniz.Mahallinde yaşanan her olayın doğru, tarafsız ve tereddütsüz bir şekilde bizlere ulaştırılması için sizlerin yapmış olduğu görev çok önemli.Muhtarlarımız herhangi bir konuyla ilgili bizden randevu istediği zaman gecikmeksizin görüşmemizi gerçekleştiriyoruz. Bundan sonra da aynı şekilde ivedi bir sorununuz olduğu zaman çözülmesi gereken bir husus olduğu zaman gelmeden de bizlere telefonla ulaşabilirsiniz. Ancak yüz yüze görüşmek gerekiyorsa da kapılarımız her zaman açık, hiç çekinmeden gelebilirsiniz. Biz inanıyoruz ki eğer sorunları ötelersek çözümü de o derece zorlaşır. Sıcağı sıcağına olayları bize iletirseniz bizler sizleri ilgili birimlere yada kurumlara yönlendirerek sorunları en kısa sürede çözebiliriz.Burada tüm muhtarlarımıza bize vermiş oldukları desteklerden ötürü teşekkür ediyorum. İnşallah hep beraber güzel Isparta’mız için mahallelerimiz ve köylerimiz için çalışarak iyi şeyleri ortaya koyacağız” dedi.

Toplantıda muhtarlara tek tek söz veren Vali Şehmus Günaydın, muhtarların talep ve önerilerini toplantıda hazır bulunan ilgililere ileterek çözümü konusunda talimat verdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

mutari

25 Ocak 2017 Çarşamba 23:55

hep muhtarlar niye hiç eliboş adamları davet etmezsiniz onlar muhtarlardan daha iyi biliyor cevreyi

ayhan yıldız

25 Ocak 2017 Çarşamba 16:00

ayıp ya hep muhtarlar mı biz bekçiler de gidelim saraya yahu haklıyız hakkımızı söke söke alacaz bekçiler

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR