22 Mayıs 2018 Salı

  • 4,564 TL
  • 5,392 TL
  • 189,90 TL
  • 103.020
ISPARTA 25°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

2014 TERCİH SÜRECİ BASIN BÜLTENİ

2014 TERCİH SÜRECİ BASIN BÜLTENİ

Isparta
    2014 YGS ve LYS’DE GEREK BİREYSELDE TÜRKİYE DERECELERİ ve İL DERECELERİ ELDE EDEN GEREKSE KİTLESEL BAŞARILARA İMZA ATAN TÜM ÖĞRENCİLERİMİZİ, ONLARIN AİLELERİNİ, ÖĞRENCİLERİMİZİN SINAV HAZIRLIĞINDA KATKISI OLAN, EMEĞİ GEÇEN BAŞTA OKUL YÖNETİCİLERİ İLE ÖĞRETMENLERİ OLMAK ÜZERE, DERSHANELERİN TÜM YÖNETİCİ VE ÖĞRETMENLERİNE TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

1987 YILINDAN BU YANA 28. EĞİTİM ÖĞRETİM YILINA BAŞLAYACAĞIMIZ BU YILDA DA İSTİKRARLI ÇİZGİMİZDEN, İLKELERİMİZDEN, KÖKLEŞMİŞ GELENEKLERİMİZDEN TAVİZ VERMEDEN YILLARA AKIP GİDEREK SÜRDÜRDÜĞÜMÜZ EĞİTİM HİZMETLERİNE ISPARTA MERKEZDE YGS-LYS’DE ERTUĞRUL BEY, İLKÖĞRETİMDE MİMAR SİNAN ŞUBELERİMİZ İLE DEVAM ETMEKTEDİR. İLÇELERİMİZ OLAN EĞİRDİR’DE İLKÖĞRETİM, YALVAÇ’TA İSE YGS-LYS-İLKÖĞRETİM OLMAK ÜZERE TOPLAM 4 ŞUBEMİZLE HİZMETE DEVAM ETMEKTEYİZ.

ÖNCELİKLE;
ÖĞRENCİLERİMİZİ HIZLA DEĞİŞEN DÜNYADA, BİLGİNİN GİZLİ GÜCÜNÜ KEŞFETMELERİNİ ARZULAYAN, KALİTEYİ BİR HAYAT TARZI HALİNE DÖNÜŞTÜREBİLEN; SEBEP SONUÇ İLİŞKİLERİNİ SORAN, SORGULAYAN, ARAŞTIRAN, MUTLU HUZURLU ve VERİMLİ OLABİLECEĞİ MESLEKLERİ HEDEFLEYİP O HEDEFLERE DOĞRU EMİN ADIMLARLA YÜRÜYEN VE SONUNDA MUTLAKA HEDEFİNE ULAŞAN ÖĞRENCİLER YETİŞTİRMEKTİR… EMİNİM BU KONUDA DA BAŞARILIYIZ ÇÜNKÜ İŞ, GÜÇ VE MESLEK KARİYER SAHİBİ DEDELER BABALAR VE ŞİMDİLERDE DE TORUNLAR… ARTIK 3.NESİLLER ÖĞRENCİLERİMİZ OLMAYA BAŞLADI NE MUTLU BİZLERE 

•    BÜYÜK BAŞARI DERSHANELERİ 28 YILDIR YEREL BİR MARKA VE MODEL OLARAK KENDİSİNİ KANITLAMIŞ, UZMAN YÖNETİCİ VE ÖĞRETMENLERİMİZLE BİZLERE EMANET EDİLEN ÖĞRENCİLERİMİZİ BİLİNÇLİ BİR ŞEKİLDE ÜST KURUMA VE GELECEĞE HAZIRLAMAYA DEVAM ETMEKTEDİR.

•    BÜYÜK BAŞARI AİLESİ OLARAK BUNDAN SONRAKİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILLARINDA DA YİNE ISPARTA ÖĞRENCİLERİNİN EĞİTİMİNE eğitim sektöründe hizmetler vermeye, KATKIDA BULUNMAYA DEVAM EDECEĞİMİZİDE SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTERİZ.

TERCİHLER: 

•    BİLİNDİĞİ GİBİ ÜNİVERSİTE TERCİHLERİ 7-17 TEMMUZ 2014 TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAKTIR. 
•    UNUTULMAMALIDIR Kİ İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ BU GÜNLERDEKİ TERCİH SÜRECİ EN AZ SINAVA HAZIRLIK KADAR ÖNEMLİDİR. HATALI YAPILAN TERCİHLER MAALESEF TÜM EMEKLERİN HEBA OLMASINA YOL AÇABİLİR.
•    BU İTİBARLA ARTIK SÖZ SIRASI ŞİMDİ BÜYÜK BAŞARININ BU KONUDA EĞİTİMLİ DONANIMLI UZMAN YÖNETİCİLERİNDEDİR.
•    ÖSYM İLE PROTOKOL YAPILARAK ADAYLARA AİT TÜM BİLGİLER PROGRAMIMIZA ANINDA AKTARILIR HALE GELMİŞ VE YAZILIM PROGRAMLARIMIZIN ŞİFRELERİ ALINMIŞTIR.
•    DERSHANEMİZE KAYITLI OLSUN YA DA OLMASIN TÜM ADAYLARA ISPARTA İL MERKEZİNDE BÜYÜK BAŞARI ERTUĞRUL BEY ŞUBESİNDE, YALVAÇ’TA İSE YALVAÇ BÜYÜK BAŞARI ŞUBEMİZDE TERCİH HİZMETİ VERİLECEKTİR. ADAYLARIN BEKLEMEMESİ İÇİN 7-17 TEMMUZ TARİHLERİ ARASINDA; 
ISPARTA MERKEZ İÇİN (246 232 60 32) NUMARALI,
YALVAÇ İÇİN (246 441 80 70) NUMARALI HATLARIMIZDAN RANDEVU ALARAK HERHANGİ BİR ÜCRET ÖDEMEDEN TERCİH HİZMETİNDEN YARARLANABİLECEKLERDİR.
•    BÜYÜKBAŞARI TERCİH KONUSUNDA İDDİALIDIR. BU İDDİAMIZ KURU BİR İDDİA DEĞİL BİLİMSEL VERİLER, İSTATİSTİKİ BİLGİLERLE DONANIMLIDIR VE HER YERLEŞMEDEN SONRA TERCİHİNİ BİZLERE YAPTIRAN ADAYLAR TEŞEKKÜR ZİYARETLERİYLE İDDİAMIZI PEKİŞTİRMEKTEDİRLER.

•    ŞÖYLE Kİ:
Büyük Başarı dershaneleri ülkemizin köklü kurumlarından Kültür dershaneleri ile aynı tercih robotu programını kullanmaktadır. Ve sistemin genel koordinatörü aynı zamanda ulusal kanallarda da program yapımcısı ve sunucusu Kültür eğitim kurumları Rehberlik Koordinatörü sayın Salim ÜNSAL’ dır
Sisteme Gençlerimizin sadece vatandaşlık numaralarını girerek ÖSYM den tüm bilgileri alıp; yeni açılan ikinci öğretim bölümleri ve artan kontenjanları da dikkate alarak ortalama % 25 lik bir avans veriyor, alttan ise yelpazeyi biraz daha geniş tutuyoruz. Bu dilimler arasında gençlerimizin ne kadar risk almaları gerektiğini öneriyor ve son kararı yine de kendilerine bırakıyoruz. 

Tüm bölümler için 2013 yerleştirmelerindeki Türkiye sıralamasını da dikkate alarak yapılan istatistiksel hesaplamalar sonucunda verilen avans değerleriyle 2014 tahmini Türkiye sıralarını bölümler itibari ile çıkarıp gençlerimize sunuyoruz.

Herhangi bir ücret almadan ve kayıtlı öğrencimiz olup olmadığına da bakmadan verilen bu hizmetle her yıl ortalama toplam 1000 adaya tercih yaparak hizmet üretiyoruz.

Uzun yıllardır kullandığımız bu programdaki isabet yüzdesi oldukça yüksektir.
Sınava hazırlık kadar sınav sonrası hizmetlerin de önemli olduğu bu tür rehberlik hizmetlerinde de BÜYÜK BAŞARI DERSHANELERİ her zaman bir adım öndedir. 
Son olarak tüm gençlerimize Büyük Başarı Dershaneleri uzmanlarıyla görüşmeden tercih yapmayın diyoruz..

Tercih yaparken gördüğümüz en önemli hususta bu sene KESİN yerleşmeliyim düşüncesi ile hayat boyu sevmediği mesleği seçerek o mesleğe kendisini zorunlu kılmaktır. Bunun sonucunda gördüğümüz 2 ihtimal var öğrenciler; ya üniversite bitmeden okulu bırakıyor tekrar hazırlanıyor ya da bir ömür boyu sevmediği ya da başarılı olmadığı mesleği yapıyor. Burada Büyük başarı dershaneleri olarak tavsiyemiz kendinize kişiliğinize en uygun mesleği seçip ömür boyu bu meslekle mutlu ve başarılı olmanızdır.

BİR YIL SONRA İSTEDİĞİNİZ BÖLÜME GİTMEK KAYIP DEĞİLDİR.

İşte bunun için öğrencilerimize hafta içi çok farklı bir konseptle sunduğumuz mezun ÖZEL;

2007-2008 ÖĞRETİM YILINDAN İTİBAREN İDDİALI BİR PROJE VE YENİ BİR KONSEPT İLE BAŞLATTIĞIMIZ “MEZUN ÖZEL” PROGRAMIMIZ HEDEFE ULAŞMIŞ OLUP BU ÖĞRETİM YILINDA DA PROJEMİZ MEZUNLAR İÇİN AYNEN DEVAM EDECEKTİR.
 
•    BU PROJENİN EN ÖNEMLİ KRİTERLERİ ŞUNLARDIR: 

•    HAFTA İÇİ 24 SAAT DERS, 

•    MAKSİMUM 15 KİŞİLİK ÖZEL SINIFLAR, 

•    MİNUMUM 30 DENEME SINAVI, 

•    ZORUNLU ÖDEVLENDİRME ve KONTROL SAATİ,

•    YGS ve LYS ÖNCESİ EĞİTİM KAMPI,

•    KİŞİYE ÖZEL REHBERLİK.


Bir yıl geç olsun istediğiniz bölüm, istediğiniz üniversite olsun diyor; ülkemiz için güzel bir tercih dönemi, tüm öğrenciler için ise en hayırlı hangisi ise o bölümün o üniversitenin nasip olmasını yüce rabbimden diliyorum.
                        
BAŞARI YETMEZ… BÜYÜK BAŞARI…

İsmail AKÇİL - KURUCU

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR