25 Mayıs 2019 Cumartesi

  • 6,078 TL
  • 6,824 TL
  • 250,26 TL
  • 86.072
ISPARTA
EVE 5 KİŞİ GİRDİLER 2 AV TÜFEĞİ İLE YAKALANDILAR

EVE 5 KİŞİ GİRDİLER 2 AV TÜFEĞİ İLE YAKALANDILAR

 FETÖ’NÜN EĞİTİM TUZAĞINA POLİSTEN OPERASYON

FETÖ’NÜN EĞİTİM TUZAĞINA POLİSTEN OPERASYON

TURİZME BAŞKAN VE REKTÖR SAHİP ÇIKIYOR

TURİZME BAŞKAN VE REKTÖR SAHİP ÇIKIYOR

HAYIRLI OLSUN ISPARTAM

HAYIRLI OLSUN ISPARTAM

1 NİSAN'DA DÜĞÜN VAR

1 NİSAN'DA DÜĞÜN VAR

Isparta

İYİ Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin Cesur, AK Parti ve MHP’nin 31 Mart yerel seçimler öncesi gündeme getirdiği sözde “beka” sorununa sert tepki göstererek, “Bu sefer işleri çok zor. O yüzden boş tencerenin içine bekayı koydular. Ama tencere uzun süredir boş, bekayı kaynat kaynat vatandaşın karnını doyurmuyor” dedi.

1 NİSAN’DA DÜĞÜN VAR

Cesur, Isparta Belediye Başkan adayı Gökmen Gökmenoğlu ile birlikte İYİ Parti Dinar Belediye Başkan adayı Saffet Acar’ın seçim kampanyasına katıldı.

Dinar’da coşkulu bir kalabalığa hitap eden Cesur, 1 Nisan’da düğün yaşanacağını belirterek, “Belediyeler iktidarların gelişi olduğu gibi gidiş kapısıdır” diye konuştu. Isparta’da 25 bin Dinar’lının yaşadığını hatırlatan Cesur, İYİ Parti belediye başkan adaylarını destek isteyerek şu mesajları verdi:

“Saffet Acar başkanım yıllardır Dinar’da destan yazdı. Genel Başkanımız Meral Akşener Isparta’ya ve Dinar’a geldi bugün şenlik oldu. Isparta’yı toz duman ettik ve Belediye Başkan adayımız Gökmen Gökmenoğlu ile buraya geldik.

ISPARTA’DA 25 BİN DİNAR’LI VAR

Afyon ve Dinar’ın bizim için çok önemi var. Isparta’da 25 bin Dinar’lı vatandaşımız var. Isparta’da seçim kampanyamda dolaşırken her yerde Dinar’lı hemşehrilerimizle kucaklaştık. Isparta halkıyla beraber Dinar’lı hemşehrilerimiz elimizden tutarak beni Meclis’e taşıdı. Onlara minnettarız.

Türkiye’nin daha iyi, huzurlu olması ve eski güzel günlerine kavuşması için yola çıktık ve bugünlere geldik. Cesurlar hareketi diyoruz ya, cesurca sanki cepheye gider gibi göğsümüzü siper ederek çıktık yola.

Bugün İYİ Parti Türkiye’de iktidar alternatifidir ve umut olmuştur. 17 yıldır iktidarın tüm olanaklarına rağmen o gün ne varsa Türkiye’nin problemleri bugün hale devam etmiyor mu? Çok daha kötü olmadı mı birçok şey? Artık Türkiye’nin rahatlaması gerekiyor. Bu bir iktidar seçimi değil, 31 Mart’ta İktidarı seçmeyeceğiz. Belediye başkanlarını, meclis üyelerini ve muhtarları seçeceğiz. Bir beka tartışması koydular Türkiye’nin önüne. Afyon sevdalısı Cumhurbaşkanımız Demirel derdi ki; ‘tencerenin düşüremeyeceği hükümet yoktur’ Bugün belki iktidar değişimi yok ama belediyeler iktidarların geliş kapısıdır aynı zamanda da gidiş kapısıdır. Burada sorun yok. Saffet Başkan seçilecek o belli, burada da Saffet başkanı seçmeniz yetmiyor, rekor kırmanız gerekiyor. Size de bu yakışır!

Daha evvel Genel Başkanımız Meral Akşener yolladı bizi Afyon’a karış karış dolaştık buraları. Afyonluların sorunlarını dinledik. Halka gittik, STK’lara gittik birçok isim vardı ama herkesin istediği bir tane isim çıktı. O da  Mahmut Kocak, değerli belediye başkan adayımız müthiş bir destek var arkasında. Afyon’u alacağız Mahmut Koçak ile ve sizin desteğinizle! Koçak ve ilçe belediye başkan adaylarımıza destek istiyoruz

Ve Isparta’mıza gelelim. Sevgili Dinar’lılar akrabalarınız Isparta’da. Orta’da. Orada da bir yıldız aday çıkarttık. 10 yıldır Baro Başkanlığı yapan Gökmen Gökmenoğlu’na sizdendestek istiyoruz. Aldık gidiyoruz Isparta’yı, Afyon’u, Dinar’ı. Aslında budan sonra, Türkiye için neler yapacağız onları konuşmak lazım.

Boş tencerenin içine beka koydular. Ama tencere boş, bu sefer işleri çok zor, tencere uzun zamandır boş çünkü. 64 milyon insan açlık ve yoksulluk sınırında. Bu reva mı bu memlekete? Resmi rakamlarla 4 milyon işsizimiz var, gerçekte çok daha fazla. Enflasyon yüzde 20’lerde deniyor. Her gün Türkiye’de 38 esnaf ve işyeri kepenk kapatıyor. Bu memleket zengin kaynakların fakir bekçisi haline getirildi. Bu memleketin kalkınmasını istemiyorlar.

Milli gelirin yüzde 1’i köylü ve çiftçiye verilmeli kanuna göre! Ancak yüzde 1 değil, yüzde 0,40 verdiler. Niye vermiyorsunuz dedik hakkı olan paralarını? Geçen yıl Türkiye’nin milli geliri 851 milyar dolar buradan vermesi gereken 31 milyar. Ne kadar verildi? 12.8 milyar, nerede 19 milyar?

Ben söyleyeyim nerede olduğunu. İsraf ekonomisi ile bu millet fukaralığın altında ezdirilmiştir. Bunun için önce yerel seçimlerde dürüst insanların göreve devam etmesi, aday olanlarında göreve getirilmesi lazım.

2000 yılında terör kalmamıştı bu memlekette adeta terör sıfıra inmişti. Bugün Türkiye’nin çok önemli meselesi daha var. Her gün şehit cenazeleri kaldırılmaktan kurtarılması lazım.

Bunlara artık ‘yeter dur deme’ zamanı. Allah’tan korkmadan HDP ile işbirliği yapıyorsun dediğinde sorarız biz bunları! Yılbaşında Taksim Meydanı’nda neden Türk Bayrağı değil de Suriye bayrakları altında yeni yıla girildi diye? Andımızı da sorarız getirdik Meclis’e AK Parti ve HDP beraber reddetti MLP desteğiyle

Artık TBMM’deyiz. Sizler alıp götürdünüz bizi sesiniz olalım diye! Köprünün başı tutulmuştur, köprünün karşısına geçmek kalmıştır sizlerin desteğiyle karşıya geçilecek”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Isparta Kurdu

15 Mart 2019 Cuma 12:44

Sayın Aylin hanım kimin düğünü kim kimle evleniyor. İYİ PARTİ, CHP ve HDP ile yaptığınız nikahın düğünümü. Allah sizleri Islah etsin

Ispartalı

15 Mart 2019 Cuma 12:10

Türkiye geneli için doğru tesbit. Isparta iyi parti il teşkilatı merkez ilçe başkanlığı çok zayıf ve acemilerle dolu. Gökmenoğluna yazık.

ülkü

15 Mart 2019 Cuma 09:50

bu millet nankörlük yapmaz cumhura devam .cenazelerin bile rehin kaldığı hastaneler gidilemediği günleri 15 temmuzda neredeydiniz untmadık unuttumayacağız .reisle yola devam allah reisi ve devlet bahçeliği başımızdan eksik etmesin

Bir VATANDAŞ

15 Mart 2019 Cuma 09:04

Bay yusufa oy verirsen bir bin pişman olursun. Akp ne güzel projeler anlattı. sonra Mhp kopya çekiyor. Oy vermeden İyi düşün.

Has Ispartalı

15 Mart 2019 Cuma 08:55

Aylin hanım %15 i geçerseniz lütfen düğünü öyle yapın. Masraflar benden :))

Selim

15 Mart 2019 Cuma 08:55

Sayın vekilim keşke iktidar partinin vekili olsan Isparta için çok şeyler yapacağına eminim.

Kazım

15 Mart 2019 Cuma 08:08

Akp ve reis ..mhp de olur cumhur ittifakida olur..Chp imiş IYI parti imiş bu zillet te oy vermeyin ne yaparsanız yapın

Vefalı iyiciler

15 Mart 2019 Cuma 00:21

Senirkent ilçe başkanlığına sözünüz geçmiyormu seçim bürosu açılışına sizi davet etmemisler KOray aydın geliyormuş ertekon SOKMAdimi sizi sengende

Afyon'lu KUBİLAY

14 Mart 2019 Perşembe 22:27

Oradan öyle mi görünüyor Vekilim. Ne zaman "Çok ve Boş konuşan" adayınız 3. sıradan seçim kazanacak. Şu an ki oyu ikiye katlasa bile zor işiniz. Etrafı da hiç güven vermiyor. Ha bir de MEA Hoca eski partisinin rozetinin cıvatası çizilmeden parti değiştirmiş size geçmiş. O da güzel olmuş.

Türkiyenin sesi

14 Mart 2019 Perşembe 21:00

Biz nankör olamayiz Cumhur ittifaki ve Ak partiden sasmayiz iyisi hdp si chpsi tursu bile olmaz zillet hiyanet ihanet Reis var istikrar saglik huzur var

amat

14 Mart 2019 Perşembe 20:50

Yürü git işine chp nin sayesinde tombaladan vekil oldun, hadi ordan

milliyetci

14 Mart 2019 Perşembe 20:38

şimdiye kadar hiç kimse senin kadar sesimizi duyaramadı mecliste. senden Allah razı olsun hem EYT hem 3600 hem pahalılık hakkında Ankarada sesimiz oldun.Sen bizim sesimiz oldun AKP vekilleri karşında güldü. 3 tane vekilimiz var ıspartada onlardan ses çıkmadı sen orada köylünün ıspartanın sesi oldun.tabikide sayende çözüldü diyemeyiz ama ne yazıkkı azınlıktasınız. çoğunlukta olanların sesi bile çıkmıyor orada. HELAL olsun sana koca yürekli güzel insan.

Isparta İYİ Olacak

14 Mart 2019 Perşembe 20:18

Isparta'yı marka şehir yapacak tek bir isim var o da Gökmen Gökmenoğlu.

Gelecek

14 Mart 2019 Perşembe 19:43

Insallah. Artik cebi yanan, sahte dincilere inanip hayalleri bosa cikan herkes sizinle aylin hanim. IYİ ki varsiniz.

Mehmet

14 Mart 2019 Perşembe 19:39

Oylar yusuf başkana seninleyiz başkanım

Amad

14 Mart 2019 Perşembe 19:31

Ben başkan olacam diyen Meral Akşener %7 oy aldı geçen seçimlerde.Aylin hanım sizin hesap da ona benzicek max %13 oy alır Gökmen bey.

Dinarlı

14 Mart 2019 Perşembe 19:25

Sağol, Dinarlılar Şükrü Başkanın arkasında elhamdulillah

KEMAL

14 Mart 2019 Perşembe 19:15

Bu ülkenin başına kim gelirse gelsin akp den daha iyidir.İnançları sömürmeyen , halkın parasını boşa harcamayan , kutuplaştırıp - ayrıştırmayan , gerçek anlamda Allahtan korkan insanlar başa gelmeli.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR