25 Mayıs 2018 Cuma

  • 4,708 TL
  • 5,528 TL
  • 199,47 TL
  • 101.138
ISPARTA 17°
LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

ISPARTA'DA 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

ISPARTA'DA 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

0 KAÇTI POLİS KOVALADI !

Motorize Şahin Timi’nden kaçan motosiklet sürücüsü, Asayiş Şube’ye bağlı Yıldırım Ekipleri’ni ‘Motorum Çalındı’ hikayesine inandıramadı. Bir süre sonra, kendisini kovalayan Şahin Timi tarafından teşhis edilen sürücü, kaçanın kendisi olduğunu itiraf etmek durumunda kaldı

Isparta

Isparta’da tehlikeli araç kullandığı ihbar edilen 32 YN 640 plakalı motosiklet polisin  ‘Dur’ ihtarına uymayınca ortalık karıştı.

 

Trafik Denetleme Şube Müdürü’nün bildirdiği ihbara göre hareket eden Motorize Şahin Timleri, Mimar Sinan Caddesi üzerinde aşırı sürat yaptığı belirtilen motosikleti durdurmak istedi.

 

KISA SÜREDE İZİNİ KAYBETTİRDİ…

Polisin ikazlarına uymayan Uğur Ç. (18) isimli sürücü motosikletiyle Kaymakkapı istikametinden kaçarak izini kaybettirdi.

 

Daha sonra aldıkları ihbarların ardından, harekete geçen emniyet güçleri, bölgede kaçan sürücü ve motosikleti aramaya başladı.

 

PARK HALİNDE BIRAKTIĞI MOTOSİKLETİ YILDIRIM EKİPLERİ BULDU…

Pirimehmet Mahallesi ile merkezi bölgelerde tarama yapan Asayiş Şube’ye bağlı Yıldırım Ekipleri, kısa süre sonra plakası belirtilen motosikletin 1755 Sokak üzerinde olduğunu saptadı.

 

Motosikleti bıraktıktan sonra olay yerinden ayrılan Uğur Ç., emniyet güçlerinin telefonla kendisini aramasının ardından, aracını park ettiği yere geri geldi.

 

MOTORUNUN ÇALINDIĞI HİKAYESİNİ UYDURDU…

Daha sonra takip edildiği süre zarfında motosikleti kendisinin kullanmadığını iddia eden Uğur Ç., “Motosikletim çalınmıştı. Kimin kullandığını - kaçtığını bilmiyorum” dedi.

 

ŞANİ TİMİNİN SÜRÜCÜ, SUÇUNU İTİRAF ETTİ!

Bunun üzerine, kendisini takip eden motorize Şahin Timi’nin olay yerine gelmesiyle sürücü teşhis edildi.

 

Daha sonra uydurduğu hikayenin yalan olduğunu anlatan Uğur Ç., motosikletin üzerinde kaçanın kendisi olduğunu itiraf etti.

Emniyet Olay Yeri İnceleme ekiplerinin de çağrıldığı olayla ilgili gerekli işlemler yapılmak üzere sürücü ve motosiklet, Gülistan Polis Merkezi’ne sevk edildi.

 

Olayla ilgili tahkikat sürüyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR