20 Eylül 2017 Çarşamba

  • 3,494 TL
  • 4,165 TL
  • 146,72 TL
  • 105.324
ISPARTA 28°
FETÖ OPERASYONUNDA 9 KİŞİ FİRARİ

FETÖ OPERASYONUNDA 9 KİŞİ FİRARİ

DAVULLU ZURNALI OKUL BAŞLANGICI

DAVULLU ZURNALI OKUL BAŞLANGICI

ISPARTA'DA NARKO-METRUK UYGULAMASI

ISPARTA'DA NARKO-METRUK UYGULAMASI

ISPARTA'DA 1EVE BASKIN 1 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 1EVE BASKIN 1 KİŞİ TUTUKLANDI

“Bu sektörde öncüyüz”

“Bu sektörde öncüyüz”

Isparta

“Bu sektörde öncüyüz”

Hızıroğulları Grup İnşaat, Emlak ve Gayrimenkul’un Sahibi Murat Üçkol,Isparta’da emlak sektöründe kurumsal anlamda en iyihizmeti biz kendilerinin verdiğini söyledi.

 

Isparta’da inşaat ve emlak potansiyelini kaldırabilecek tümpatentlere sahip olduklarını vurgulayan HızıroğullarıGrup İnşaat, Emlak ve Gayrimenkul’un Sahibi Murat Üçkol, konu ile ilgili olarakyaptığı açıklamada şunları söyledi; “Hızıroğulları Emlak Grup olarak Isparta’daemlak sektöründe kurumsal anlamda en iyi hizmeti biz veriyoruz. Isparta’dainşaat ve emlak potansiyelini kaldırabilecek tüm patentlere sahibiz.Hızıroğulları Emlak olarak emlak sektöründe yeni ve iddialı bir isimolduğumuzu ortaya koyduk. Sektöre yılların birikimini, profesyonel anlayışı vegüveni getirdiğimize inanıyoruz. Konut ve emlak sektöründeki tecrübemiz de busektördeki verdiğimiz hizmetin kalitesini arttıran önemli bir destektir.

“HİZMETÇEŞİTLERİMİZ ÇOK”
Hızıroğulları Grup İnşaat, Emlak ve Gayrimenkulolarak;  firmamız kiralama , satış,mortgage ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Ev sahiplerinin ihtiyacıolduğunda sadece kiracı bulma, garantili kiralama yapabilmekteyiz. Özelliklebirden fazla evi olan ev sahiplerine çok uygun anlaşma şartları önerebiliyoruz.Uzman kadromuz sayesinde kirada gecikmelerde anında müdahale edip gereklitedbirleri alarak kira kaybını en aza indiriyoruz. Ayrıca kiraya verdiğimizevlerin kiracılarını evden çıkarmak için açılan davaların avukatlık ücretini debiz ödüyoruz.

Satışlarda indirimlerimiz var. Ayrıca satış öncesi ihtiyaçduyduklarında ücretsiz hukuk danışmanlığı servisi de veriyoruz.

“BENİMLEDİREKT OLARAK

İRTİBATAGEÇEBİLİRSİNİZ”

Bu servislerin dışında ev sahiplerine diğer konularda da yardımcıoluyoruz. Emlaklak ilgili her türlü hizmeti almak isteyen vatandaşlarımızşahsımın 0.544.693 32 00 nolu telefonundan direkt olarak benimle irtibatageçebilirler” dedi. Adres: HASTANE CADDESİ

Telefon: 0246 210 22 23 

               0544 693 32 00

https://hizirogullarigrup.sahibinden.com/YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Vatandas

23 Temmuz 2016 Cumartesi 11:26

Reisin yolundasin Murat helal olsun

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR